Juwentus laureatem konkursów 2024!

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię

Juwentus laureatem Lauru Konsumenta 2024 oraz Konsumenckiego Lidera Jakości 2024!


Możemy z radością ogłosić, że firma Juwentus po raz kolejny otrzymała nagrodą Lauru Konsumenta oraz Konsumenckiego Lidera Jakości. Wyróżnienia te świadczą o docenieniu naszych usług zarówno przez Klientów, jak i przez ekspertów. Bardzo dziękujemy za Państwa zaufanie!

Juwentus – kompleksowa ochrona od 1991 roku


Firma Juwentus to nowoczesna agencja ochrony, która świadczy swoje usługi od 1991 roku. Przez ten czas zaufało nam zarówno wiele przedsiębiorstw, jak i Klientów prywatnych. Ciągle wsłuchujemy się w potrzeby rynku i dopasowujemy zakres swoich działań do zmieniających się oczekiwań. Nasze starania już wielokrotnie zostały docenione zarówno przez ekspertów, jak i korzystających z naszych usług Klientów. Świadczą o tym między innymi przyznane nam nagrody, takie jak Medal Europejski Business Centre Club czy Diamenty Forbesa. Zawsze cieszymy się z otrzymywanych wyróżnień mówiących nam o zaufaniu, którym darzą nas Klienci. Dlatego również teraz z wielką radością przyjęliśmy informację o otrzymaniu dwóch prestiżowych nagród: Lauru Konsumenta 2024 oraz Konsumenckiego Lidera Jakości 2024.

Konsumencki Lider Jakości 2024 dla firmy Juwentus


Konsumencki Lider Jakości to program, który bada poszczególne aspekty związane z jakością produktów i usług. Niezależni eksperci oceniają przedsiębiorstwa działające w poszczególnych branżach i wyłaniają laureatów nagrody. Program ten jest niezwykle pomocny zarówno dla badanych organizacji, jak i dla samych konsumentów. Przedsiębiorstwa mogą bowiem zyskać cenną wiedzę na temat istotnych z punktu widzenia rynków kryteriów decyzji zakupowych, Klienci natomiast mogą dowiedzieć się, kto jest obecnie liderem danej branży i komu warto zaufać. Przyznanie Konsumenckiego Lidera Jakości 2024 firmie Juwentus jest dla nas wielkim zaszczytem – wyróżnienie to świadczy bowiem o bardzo wysokiej jakości naszych usług. Jeszcze cenniejsze jest dla nas to, że nagrodę tę otrzymujemy kolejny rok z rzędu, co pokazuje, że ciągle jesteśmy w stanie odpowiadać na aktualne potrzeby konsumentów.

Juwentus po raz kolejny z Laurem Konsumenta 2024!


Wyróżnienie usług firmy Juwentus przez ekspertów niewątpliwie jest dla nas wielkim zaszczytem. Równie istotne jest jednak to, że zostaliśmy docenieni także przez naszych potencjalnych Klientów. Efektem tego jest przyznanie prestiżowej nagrody, jaką jest Laur Konsumenta 2024. Wyróżnienie to jest jednym z najistotniejszych certyfikatów konsumenckich w Polsce i świadczy o bardzo wysokiej rozpoznawalności naszej marki. Jesteśmy więc niezwykle dumni z faktu, że nasze działania są zauważane przez rynek.

Kompleksowa ochrona i wiele więcej


Otrzymanie obu wyróżnień świadczy o docenianiu efektów naszej pracy przez naszych Klientów. Efekt ten uzyskaliśmy, przez lata realizując usługi związane z ochroną osób i mienia. Nasz zakres działań nie ogranicza się jednak wyłącznie do tego obszaru. Świadczymy bowiem również kompleksowe usługi porządkowe skierowane głównie do dużych przedsiębiorstw. Dodatkowo montujemy i obsługujemy także systemy monitoringu wizyjnego, elektroniczne systemy zabezpieczeń oraz ułatwiający efektywne zarządzanie flotą monitoring GPS do pojazdów firmowych.
Każda z tych usług jest przez nas wykonywana z najwyższą starannością. Dbamy również o nieustanne dopasowywanie naszych metod i narzędzi do zmieniających się potrzeb rynku. Między innymi dzięki temu konsumenci obdarzyli nas zaufaniem, które przełożyło się na otrzymane nagrody. To właśnie za to zaufanie pragniemy więc serdecznie podziękować wszystkim naszym Klientom.

Zobacz też

Włamania, napady czy też wypadki takie jak pożar i zalanie stanowią poważne zagrożenie zarówno dla naszego mienia, jak i dla bezpieczeństwa domowników. Profesjonalna ochrona domu jednorodzinnego pozwala na znaczne zredukowanie ryzyka wystąpienia wymienionych zdarzeń oraz na podjęcie natychmiastowych działań ratunkowych. Na jaki zakres ochrony domu warto się więc zdecydować i jak wybrać właściwą firmę ochroniarską?

W wyniku zatrucia czadem co roku umiera w Polsce kilkadziesiąt osób. Aby chronić się przed tym zagrożeniem, należy przede wszystkim regularnie sprawdzać sprawność urządzeń grzewczych i kominów. Niezwykle istotną czynnością, która pozwala zapobiec rozwojowi niebezpiecznych sytuacji, jest również montaż czujnika czadu. W poniższym artykule wyjaśniamy, dlaczego sprzęt ten jest aż tak ważny i czym powinniśmy kierować się przy jego wyborze.

System antywłamaniowy pozwoli zadbać o zdrowie i życie Twojej rodziny oraz ochronić Twój dobytek przed kradzieżą. Czy rozwiązanie to sprawdza się jednak także w przypadku ulokowanych w blokach mieszkań? W poniższym artykule odpowiadamy na to pytanie i wyjaśniamy, co zrobić, by zagwarantować sobie spokój i bezpieczeństwo.

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1