Jak działa?

wlamanie
NASZA ZAŁOGA INTERWENCYJNA ZAPEWNI CI BŁYSKAWICZNE WSPARCIE
NASZA ZAŁOGA INTERWENCYJNA ZAPEWNI CI BŁYSKAWICZNE WSPARCIE

NASZA ZAŁOGA INTERWENCYJNA ZAPEWNI CI BŁYSKAWICZNE WSPARCIE

W chwili zagrożenia – wymuszenia, napadu lub aktu wandalizmu – na Twojej posesji możesz za pomocą pilota napadowego wywołać „cichy” alarm i wezwać wsparcie naszej załogi interwencyjnej. Przycisk napadowy możesz mieć zawsze przy sobie dzięki wygodnej formie breloka o zasięgu kilkuset metrów.

Zapewnienie bezpieczeństwa naszym bliskim to niezwykle istotna kwestia. Aby móc spać spokojnie, warto przemyśleć dostępne na rynku systemy alarmowe dedykowane współczesnym domom. Budowa lub remont to idealny moment, aby podnieść standard zabezpieczenia budynku. Oprócz antywłamaniowych, wyposażonych w specjalistyczne zamki drzwi, czy okien, dobrze jest postawić na solidną instalację alarmową, która w razie zagrożenia, pomoże w udaremnieniu włamania, czy napadu.

Ochrona terenu lub budynku związana jest z wdrażaniem urządzeń i narzędzi zabezpieczających. Alarm domowy oparty na systemie antywłamaniowym ma służyć ochronie mienia przed włamaniem. Zazwyczaj wykorzystuje się w tym celu czujniki na podczerwień, które aktywizują się wskutek powstałego ruchu. Dobrą praktyką jest także system uzbrajający budynek przy pomocy kodu, który warto uzupełnić o dodatkowe systemy alarmowe. Wśród rozmaitych sposobów zabezpieczenia posesji przed kradzieżą, czy włamaniem na szczególną uwagę zasługuje wyróżniający się wysoką skutecznością alarm napadowy w formie niewielkiego breloka. Można mieć go zawsze przy sobie i w chwili zagrożenia działać w trybie natychmiastowym, uaktywniając „cichy” alarm. Zasada działania jest niezwykle prosta – do zespołu interwencyjnego zostaje wysłane zgłoszenie alarmujące o napadzie, dzięki czemu osoby znajdujące się w centrum wydarzeń zyskują natychmiastowe wsparcie agencji ochrony.

W miejscach poddawanych ochronie, w których zainstalowany jest monitoring, zyskujemy możliwość wezwania wsparcia, przebywając poza murami nieruchomości. Dzięki temu alarm napadowy to idealny system zarówno do domów mieszkalnych, jak i firm, czy różnego rodzaju obiektów. Alarm napadowy z powodzeniem może być wsparciem dla innych systemów bezpieczeństwa, podnosząc stopień zabezpieczenia mienia i własności. Jego zaletą jest bezprzewodowy sposób działania. Gdy w domu obecne są alternatywne zabezpieczenia, warto pomyśleć o wdrożeniu tego nieinwazyjnego rozwiązania, które będzie szczególnie przydatne, jeśli dojdzie do rabunku w miejscu zamieszkania podczas obecności domowników. Jeśli zastanawiasz się jaki alarm domowy najlepiej sprawdzi się na Twojej posesji – to idealna opcja, dzięki której zawsze będziesz czuć się bezpiecznie.

Kiedy możesz instalować alarm?

W każdej chwili

Zawsze, kiedy uznasz, że potrzebujesz ochrony antynapadowej. Montaż możemy wykonać zupełnie niezależnie od innych systemów lub przy okazji instalacji Twojego systemu antywłamaniowego.

W każdej chwili

Twój dom pod ochroną!

Twój dom pod ochroną!
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!
Jak działa system
Przycisk medyczny
Czujnik zalania
Czujnik ruchu
Panel kontrolny
Czujnik dymu
KAMERA DO MONITORINGU
Alarm tlenku węgla

Jak działa system?

Przycisk medyczny
Przycisk medyczny

Ma formę zawieszki na szyję. Wciśnięcie przycisku powoduje przesłanie sygnału alarmu medycznego i uruchomienie procedury pomocy przez operatora dyżurnego.

Czujnik zalania
Czujnik zalania

Posiada wbudowana sondę, której elektrody reagują natychmiast po zetknięciu z wodą. Czujka dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – białej oraz brązowej, co pomoże sprytnie dobrać ją do aranżacji pomieszczenia. Dodatkowo możemy zainstalować elektroniczny zawór odcięcia wody.

Czujnik ruchu
Czujnik ruchu

Pasywny czujnik podczerwieni (PIR) służy do wykrywania intruza. W zależności od wielkości, kształtu i sposobu ogrzewania pomieszczenia dobierzemy odpowiedni rodzaj czujnika. Mamy w ofercie takie, które nie będą reagować na psa lub kota.

Panel kontrolny
Panel kontrolny

Służy do sterowania systemem alarmowym. Może być w wersji z przyciskami lub z ekranem dotykowym, z wbudowanym interkomem lub bez. Można zaprogramować przycisk do bezpośredniego połączenia z operatorem Centrum Monitorowania.

Czujnik dymu
Czujnik dymu

Punktowa czujka przeznaczona do wykrywania wczesnego stadium rozwijającego się pożaru. Jest wyposażona w detektor dymu widzialnego oraz sensor temperatury.

KAMERA DO MONITORINGU
KAMERA DO MONITORINGU

Dyskretna kamera IP ze sterowanym obiektywem. Nagrania można przeglądać online lub z archiwum przechowywanego w chmurze.

Alarm tlenku węgla
Alarm tlenku węgla

Alarm włącza się automatycznie w momencie, kiedy zostanie przekroczone dopuszczalne stężenie tlenku węgla w pomieszczeniu.

Sprawdź również

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1