JAK BĘDZIEMY CIĘ CHRONIĆ?

ZAREAGUJEMY SZYBKO I NIEZAWODNIE
ZAREAGUJEMY SZYBKO I NIEZAWODNIE

ZAREAGUJEMY SZYBKO I NIEZAWODNIE

Na Twoje życzenie kamery mogą zostać zintegrowane z systemem alarmowym. Dzięki temu w chwili naruszenia czujnika ruchu podgląd obrazu zostanie automatycznie udostępniony operatorowi naszego całodobowego Centrum Monitorowania, który będzie mógł zweryfikować, czy alarm wywołało wtargnięcie intruza, czy np. zwierzę lub firanka poruszona przeciągiem. Dzięki dwukierunkowej transmisji dźwięku operator będzie mógł spłoszyć złodzieja głośną komendą głosową.

Twój dom pod ochroną!

Twój dom pod ochroną!
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!

Ogranicz fałszywe alarmy

Domowe systemy zabezpieczeń są bardzo popularne i bardzo często stosowane do ochrony mienia. Jako wsparcie proponujemy wdrożenie usługi weryfikacji sygnałów alarmowych. Nowoczesne techniki wykrywania zagrożeń w połączeniu z działającym przez całą dobę Centrum Monitoringu gwarantują szybką analizę sytuacji oraz podjęcie właściwych działań. Juwentus oferuje najwyższej jakości, zintegrowane rozwiązania pozwalające na podłączenie kamer do systemu alarmowego. Taka koncepcja umożliwia operatorom CM na weryfikację sygnału alarmowego który otrzyma nasza stacja. Będziemy mogli w czasie rzeczywistym sprawdzić co faktycznie wywołało alarm. Weryfikacja alarmów jest więc sposobem nie tylko eliminującym zagrożenie związane z obecnością intruza na posesji, ale również uniknięciem tzw. fałszywych alarmów, związanych ze zwierzęciem dostającym się w zasięg czujnika, czy powstałym przeciągu w domu. Co ważniejsze, aktualne systemy pozwalają na zdalną interwencję pracownika Centrum Monitoringu, polegającą na głosowym kontakcie z intruzem (co w niemalże 100% płoszy niechcianego złodzieja). Weryfikacja alarmów świadczona przez naszą firmę działa całodobowo. Niezależnie od wydarzenia, pracownik może w ciągu kilku sekund sprawdzić, co wywołało alarm, a tym samym podjąć właściwe działania. Jak wynika z przeprowadzanych statystyk, większość sytuacji wywołujących alert nie ma powiązania z obecnością osób niepożądanych w obiekcie. Oznacza to, iż wielu klientów nieświadomie naraża się na dodatkowe koszty, związane z niepotrzebnymi interwencjami patrolu. Juwentus oferuje rozwiązania zaawansowane technologiczne, w których analiza sytuacji jest kluczowym aspektem profesjonalnej ochrony. Weryfikacja alarmów połączona z całodobowym monitoringiem daje sposobność uniknięcia kradzieży, jak i nieprzewidzianych zdarzeń typu pożar czy zalania budynku (w zależności od wybranego pakietu i instalacji właściwego systemu czujników

Sprawdź również

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1