Systemy alarmowe

Slider z ikonami

Alarm włamaniowy

Szybko i sprawnie zaprojektujemy, zainstalujemy i podłączymy do naszego całodobowego Centrum Monitorowania system alarmowy, dostosowany do Twoich potrzeb. Alarm będziesz załączać jednym kliknięciem, a nasi wykwalifikowani operatorzy i załogi interwencyjne zatroszczą się o resztę.

Slider z ikonami

Alarm napadowy

Zamknięty w formie breloka lub zawieszki przycisk pomocy pozwoli Ci natychmiast wezwać naszą załogę interwencyjną. „Cichy” alarm możesz mieć zawsze przy sobie, aby błyskawicznie zareagować w przypadku wymuszenia, napadu czy awantury na ulicy przed domem.

Slider z ikonami

Alarm medyczny

Idealne rozwiązanie dla osób starszych, chorych lub mieszkających samotnie. Oferujemy przycisk medyczny w formie zawieszki na szyję lub panel alarmowy z wbudowanym interkomem do bezpośredniego połączenia z naszym wykwalifikowanym operatorem, który w razie potrzeby, natychmiast wezwie pomoc medyczną i powiadomi rodzinę.

Slider z ikonami

Alarm pożarowy

Zamontujemy atestowane detektory dymu i temperatury, które pozwolą szybko wykryć niebezpieczeństwo. Nawet gdy Ty będziesz spał lub będziesz poza domem, nasz operator odbierze sygnał alarmowy i natychmiast powiadomi Ciebie oraz Straż Pożarną.

Slider z ikonami

Alarm zalania

Dzięki montażowi profesjonalnych detektorów, będziemy mogli wykryć i powiadomić Cię o zalaniu już po kilku sekundach od awarii. Pozwoli to uniknąć lub zminimalizować szkody spowodowane wyciekiem.

Slider z ikonami

Alarm tlenku węgla

Czujnik czadu, który zainstalujemy w pobliżu Twojego kotła grzewczego, kominka lub gazowego podgrzewacza wody, natychmiast zaalarmuje o zagrożeniu i pozwoli uratować Twoich najbliższych przed śmiertelnym zatruciem.

Monitoring GPS

Slider z ikonami

Lokalizacja domowników

Dzięki osobistemu lokalizatorowi GPS wielkości karty kredytowej, w każdej chwili sprawdzisz w naszej aplikacji dokładną lokalizację swoich bliskich.

Slider z ikonami

Monitoring samochodu

Nasz system lokalizacji GPS ułatwi Ci odnalezienie auta na wielkim parkingu przed supermarketem. Dzięki aplikacji mobilnej będziesz mieć również dostęp do przejechanych tras, osiąganych prędkości i stylu jazdy.

Slider z ikonami

Monitoring motocykli i rowerów

Miniaturowy sterownik GPS, który ukryjemy w Twoim motocyklu lub rowerze, zawsze wskaże Ci miejsce jego postoju. Może działać bez zasilania nawet pół roku, dlatego w przypadku kradzieży nasz niezawodny system monitoringu pojazdów pozwoli na szybkie zlokalizowanie i odzyskanie pojazdu.

Slider z ikonami

Ochrona przed kradzieżą

System Juwentus GPS natychmiast zaalarmuje operatorów naszego Centrum Monitorowania w przypadku próby kradzieży, nawet gdy zostanie w tym celu użyta laweta. Będziesz mógł wówczas liczyć na profesjonalne wsparcie naszej załogi interwencyjnej.

Slider z ikonami

Odzyskiwanie skradzionych pojazdów

Namierzenie skradzionego samochodu to dopiero początek procesu jego odzyskania. Ważne jest szybkie i roztropne działanie w sytuacji potencjalnej konfrontacji ze złodziejem, podejmowane przez nasze doświadczone załogi interwencyjne.

Monitoring wizyjny

Podgląd wideo

Wyposażymy Twój dom w nowoczesny system kamer, abyś mógł zdalnie obserwować, co dzieje się w jego wnętrzu i otoczeniu. Dodatkowo transmisja dźwięku pozwoli Ci słyszeć i przekazywać komunikaty głosowe wybranym osobom np. dziecku, opiekunce czy ekipie remontowej.

Weryfikacja alarmów

Możemy zintegrować kamery z Twoim systemem antywłamaniowym. W chwili naruszenia czujnika ruchu podgląd obrazu zostanie automatycznie udostępniony operatorowi naszego całodobowego Centrum Monitorowania, który zweryfikuje, czy alarm wywołało wtargnięcie intruza, czy np. zwierzę lub firanka poruszona przeciągiem.

Twój dom pod ochroną!

Twój dom pod ochroną!
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!
Jak działa system
Przycisk medyczny
Czujnik zalania
Czujnik ruchu
Panel kontrolny
Czujnik dymu
KAMERA DO MONITORINGU
Alarm tlenku węgla

Jak działa system?

Przycisk medyczny
Przycisk medyczny

Ma formę zawieszki na szyję. Wciśnięcie przycisku powoduje przesłanie sygnału alarmu medycznego i uruchomienie procedury pomocy przez operatora dyżurnego.

Czujnik zalania
Czujnik zalania

Posiada wbudowana sondę, której elektrody reagują natychmiast po zetknięciu z wodą. Czujka dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – białej oraz brązowej, co pomoże sprytnie dobrać ją do aranżacji pomieszczenia. Dodatkowo możemy zainstalować elektroniczny zawór odcięcia wody.

Czujnik ruchu
Czujnik ruchu

Pasywny czujnik podczerwieni (PIR) służy do wykrywania intruza. W zależności od wielkości, kształtu i sposobu ogrzewania pomieszczenia dobierzemy odpowiedni rodzaj czujnika. Mamy w ofercie takie, które nie będą reagować na psa lub kota.

Panel kontrolny
Panel kontrolny

Służy do sterowania systemem alarmowym. Może być w wersji z przyciskami lub z ekranem dotykowym, z wbudowanym interkomem lub bez. Można zaprogramować przycisk do bezpośredniego połączenia z operatorem Centrum Monitorowania.

Czujnik dymu
Czujnik dymu

Punktowa czujka przeznaczona do wykrywania wczesnego stadium rozwijającego się pożaru. Jest wyposażona w detektor dymu widzialnego oraz sensor temperatury.

KAMERA DO MONITORINGU
KAMERA DO MONITORINGU

Dyskretna kamera IP ze sterowanym obiektywem. Nagrania można przeglądać online lub z archiwum przechowywanego w chmurze.

Alarm tlenku węgla
Alarm tlenku węgla

Alarm włącza się automatycznie w momencie, kiedy zostanie przekroczone dopuszczalne stężenie tlenku węgla w pomieszczeniu.

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1