OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

Kontrola paliwa

Kontrola paliwa

Korzystając z systemu Juwentus GPS, dowiedzą się Państwo, w jakim miejscu paliwo zostało zatankowane i w jakiej ilości, ile zostało zużyte i czy nie było ubytków paliwa podczas przejazdów. Nasza platforma pozwoli Państwu prowadzić pełną analizę porównawczą w formie raportów doraźnych (na jednorazowe potrzeby ewidencyjne) oraz cyklicznych (generowanych automatycznie z określoną częstotliwością), wysyłanych automatycznie na skrzynkę mailową. Dla Państwa firmy możemy również przygotować indywidualne rozwiązania funkcjonalne, autorskie raporty i analizy.

Rankingi stylu jazdy

Wyposażymy Państwa samochody w innowacyjne sensory 3D, które w połączeniu z analizą pozostałych parametrów pojazdu pozwolą ocenić styl jazdy każdego pracownika – obroty silnika, gwałtowne przyspieszenia, nagłe hamowania, przekroczenia obowiązujących ograniczeń prędkości. Uzyskają Państwo pełny obraz sposobu eksploatowania swoich pojazdów służbowych. Dodatkowo otrzymają Państwo cykliczny raport ze szczegółowymi danymi o wszystkich niepożądanych zdarzeniach, które nastąpiły w czasie użytkowania samochodu.

Rankingi stylu jazdy
Jazda prywatna/służbowa

Jazda prywatna/służbowa

Udostępnimy Państwu specjalny moduł w naszej aplikacji mobilnej (możemy też zamontować przełączniki trybu jazdy w kabinach), który pozwoli rozdzielić czas wykorzystywany przez pracowników w celach prywatnych od służbowych. Wyeliminuje to problem rozliczania kosztów zużycia paliwa przez poszczególnych kierowców. Łatwo będzie można sprawdzić, czy pracownicy wykorzystują samochód zgodnie z przeznaczeniem (zachowując anonimowość danych o jeździe w trybie prywatnym).

LOGISTYKA

Lokalizacja

System lokalizacji pojazdów Juwentus GPS dostarczy Państwu wszelkich danych do zdalnego zarządzania flotą. Powiadomi o przemieszczeniu się (wjeździe lub wyjeździe) samochodu z określonego w na mapie obszaru, wygeneruje raport pobytu w państwie – z podziałem na kraj, czas przebywania i dystans. Poinformuje Państwa o wszystkich nieprawidłowościach przejazdu i zapewni możliwość szybkiej reakcji, ponieważ każdy raport może mieć nadany status ostrzeżenia lub alarmu.

Lokalizacja
Weryfikacja odwiedzin POI

Weryfikacja odwiedzin POI

Nasza aplikacja do monitoringu GPS pozwoli Państwu dodawać własne punkty na mapie (ręcznie lub przez import bazy danych), wspomagając menadżerów w kontroli realizacji zadań przez kierowców. System będzie nadzorował poprawność wykonanego planu z uwzględnieniem konkretnych punktów załadunku i rozładunku, które bezpośrednio wpłyną na szybkość realizacji zleceń. Trasy można dowolnie weryfikować i dostosowywać do aktualnego dnia pracy, zdarzeń losowych czy okresu, który kierowca musi spędzić w danym punkcie.

Identyfikacja kierowców

Ta funkcja bardzo przyda się w Państwa firmie, jeżeli pojazdy służbowe są wykorzystywane przez różnych pracowników. Zależnie od sytuacji zastosujemy stykowy system pastylek Dallas, bezdotykowy system kart RFiD lub identyfikację poprzez karty kierowcy w tachografach. Możemy również uruchomić Państwu funkcję blokowania dostępu do uruchomienia pojazdu osobom nieupoważnionym – wtedy w przypadku stwierdzenia braku uprawnień, system automatycznie poinformuje osobę nadzorującą flotę oraz nasze Centrum Monitorowania.

Identyfikacja kierowców

Potrzebujesz ochrony?

Potrzebujesz ochrony?
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!

Sprawdź również

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1