Systemy alarmowe

Slider z ikonami

Alarm włamaniowy

Wszystkie rozwiązania dobierzemy indywidualnie do potrzeb i możliwości finansowych Państwa firmy. System alarmowy zaprojektujemy, zainstalujemy i podłączymy do naszego całodobowego Centrum Monitorowania. Zastosujemy niezawodny sprzęt wysokiej jakości i roztoczymy nad Państwa biznesem nowoczesną i profesjonalną ochronę.

Slider z ikonami

Alarm napadowy

Wyposażymy Państwa pracowników w przyciski antynapadowe, które mają wygodną formę breloka i służą do natychmiastowego wywołania „cichego” alarmu i wezwania wsparcia załogi interwencyjnej.

Slider z ikonami

Alarm pożarowy

Dzięki dobrze rozmieszczonym detektorom wykryjemy zagrożenie pożarem w ciągu kilku sekund. Po otrzymaniu sygnału alarmowego z czujnika pożarowego nasz operator z Centrum Monitorowania postąpi zgodnie z procedurą zatwierdzoną przez Państwa.

Slider z ikonami

Alarm zalania

Nasze profesjonalne detektory wycieku zainstalujemy w najbardziej strategicznych miejscach. W kilka sekund dowiedzą się Państwo o awarii i możliwości zalania. Dzięki automatycznym powiadomieniom szybko zapobiegną Państwo zniszczeniom.

Slider z ikonami

Obsługa stanu systemu

W ramach tej usługi operator naszego Centrum Monitorowania będzie czuwał, aby Państwa lokal nie został opuszczony bez uaktywnienia systemu alarmowego. Dodatkowo zintegrowanie harmonogramu pracy z systemem alarmowym, umożliwi Państwu zdalną kontrolę nad czasem pracy pracowników. Obsługa stanu systemu może być prowadzona nawet w wielu obiektach jednocześnie.

Slider z ikonami

Powiadomienia
SMS i E-mail

Usługa umożliwi Państwu sprawowanie pełnej kontroli nad systemami alarmowymi. Powiadomienie trafi do upoważnionej osoby w dogodnej formie (SMS lub e-mail) i pozwoli na szybką weryfikację sygnału.

Monitoring GPS

Optymalizacja kosztów

Dzięki systemowi Juwentus GPS otrzymacie Państwo kompleksowy system kontroli online, który wskaże zużycie paliwa oraz sposób, w jaki kierowcy korzystają ze służbowych samochodów. Zainstalujemy moduł, który pozwoli w łatwy sposób rozdzielić czas wykorzystywany przez pracowników w celach prywatnych od służbowych. Usługa monitoringu GPS pozwoli Państwu na efektywną kontrolę floty samochodów służbowych i samoczynnie powiadomi Państwa w przypadku wystąpienia nieścisłości.

Monitoring samochodów i motocykli

Dzięki systemowi lokalizacji pojazdów Juwentus GPS uzyskają Państwo automatyczny nadzór nad położeniem wszystkich aut. Aplikacja umożliwi wygenerowanie tras oraz ich bieżącą modyfikację, co znacząco obniży koszty transportu oraz czas pracy poszczególnych kierowców. System poinformuje Państwa o wszystkich nieprawidłowościach przejazdu i zapewni możliwość szybkiej reakcji.

Ochrona ładunku

Automatyczna kontrola nad przestrzenią ładunkową może pełnić funkcję strażnika i znacząco wpłynie na bezpieczeństwo przewożonego przez Państwa firmę ładunku. Dodatkowo nasze rozwiązanie umożliwi wgląd w informacje o temperaturze i wilgotności powietrza w czasie transportu.

Ochrona przed kradzieżą

Zapewnimy Państwu możliwość zdalnej blokady auta i ochronę ładunku podczas postojów w trasie. W przypadku odnotowania alarmu, osoby upoważnione w Państwa firmie, kierowca oraz operator naszego całodobowego Centrum Monitorowania, zostaną natychmiast powiadomieni. Szybko i sprawnie zweryfikujemy alarm i będziemy mogli podjąć dalsze działania zgodnie z zatwierdzoną przez Państwa procedurą.

Odzyskiwanie skradzionych pojazdów

Namierzenie skradzionego samochodu to dopiero początek procesu jego odzyskania. Ważne jest szybkie i roztropne działanie w sytuacji potencjalnej konfrontacji ze złodziejem. Zapewnimy Państwu profesjonalne wsparcie naszych doświadczonych załóg interwencyjnych, rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Monitoring wizyjny

Slider z ikonami

Podgląd wideo

Szybko i sprawnie zainstalujemy jedną lub kilka kamer w Państwa sklepie, kawiarni, zakładzie usługowym lub biurze. Mamy ogromne doświadczenie w projektowaniu i instalacji systemów wizyjnych. Nasza usługa podglądu online i archiwizacji nagrań umożliwi Państwu zdalną kontrolę i nadzór nad pracą zatrudnionego personelu (fryzjerzy, sprzedawcy, kasjerzy, barmani itp.), nawet w wielu lokalizacjach jednocześnie. To poprawi jakość obsługi i poziom zadowolenia Państwa klientów oraz ograniczy ewentualne straty spowodowane niewłaściwym gospodarowaniem Państwa mieniem. Dzięki naszej aplikacji mobilnej będą Państwo mogli w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w firmie.

Slider z ikonami

Wideoweryfikacja alarmów

Państwa system alarmowy możemy zintegrować z kamerami. Jeżeli dojdzie do naruszenia czujnika ruchu, podgląd obrazu zostanie przekazany do weryfikacji naszego operatora w Centrum Monitorowania. Dzięki dwukierunkowej transmisji dźwięku operator będzie mógł spłoszyć złodzieja głośną komendą głosową.

Jak działa system
Kamera do monitoringu
Panel kontrolny
Przycisk napadowy
Czujnik ruchu
Czujnik zalania

Jak ochronimy Twoją firmę?

Kamera do monitoringu
Kamera do monitoringu

Dyskretna kamera IP ze zdalnie sterowanym obiektywem. Polecamy montaż w pobliżu kasy lub w strefie obsługi klienta. Nagrania z wielu lokalizacji można przeglądać online lub z archiwum przechowywanego w chmurze.

Panel kontrolny
Panel kontrolny

Służy do sterowania systemem alarmowym. Może być w wersji z przyciskami lub z ekranem dotykowym, ze wbudowanym interkomem lub bez. Można zaprogramować przycisk do bezpośredniego połączenia z operatorem Centrum Monitorowania.

Przycisk napadowy
Przycisk napadowy

Może być na stałe przymocowany w wybranym miejscu (np. pod kontuarem przy kasie) lub mieć formę pilota o zasięgu około 100m. Po wciśnięciu przycisku, za pośrednictwem specjalnego radionadajnika, sygnał wezwania pomocy zostaje wysłany wprost do najbliższej załogi interwencyjnej.

Czujnik ruchu
Czujnik ruchu

Pasywny czujnik podczerwieni (PIR) służy do wykrywania intruza. W zależności od wielkości, kształtu i sposobu ogrzewania pomieszczenia dobierzemy odpowiedni rodzaj czujników.

Czujnik zalania
Czujnik zalania

Warto zainstalować na zapleczu lub w toalecie. Posiada wbudowaną sondę, której elektrody reagują natychmiast po zetknięciu z wodą. Dodatkowo możemy zainstalować elektroniczny zawór, który zamknie dopływ wody w chwili wykrycia wycieku.

Skuteczna ochrona
od 1991 r.

Juwentus to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek rynku security w Polsce (Top Marka 2018) i jedna z najszybciej rozwijających się firm tej branży (Diamenty Forbesa 2018). Zaufało nam blisko 100 tysięcy klientów, nagradzając nasze usługi medalem Konsumenckiego Lidera Jakości oraz Złotym Laurem Klienta. Jesteśmy prekursorem wielu innowacyjnych rozwiązań i technologii w obszarze usług ochrony.

Nasze nagrody

O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1