Czego możesz oczekiwać?

alarm domu
panel alarmu
aplikacja alarmowa

DOPASUJEMY ROZWIĄZANIA DO TWOICH POTRZEB

Fachowo dobierzemy czujniki alarmowe, np. w salonie wykorzystamy inne, niż w nieogrzewanym garażu. Jeżeli masz psa lub kota, użyjemy detektorów niereagujących na ruch Twojego pupila. Drzwi i okna zabezpieczymy czujnikami otwarcia. Panel do sterowania systemem wybierzesz według swoich preferencji – dotykowy lub z klasyczną klawiaturą. Każde ochraniane pomieszczenie będzie miało nadaną przez Ciebie nazwę np. pokój Zosi, która będzie używana przez naszego operatora (np. „W pokoju Zosi włączył się alarm”).

Szybki montaż

Montaż alarmu wykona doświadczony instalator Juwentus, który na miejscu przeszkoli domowników z obsługi. Będziesz miał dostęp do całodobowego serwisu technicznego obsługiwanego przez serwisantów dyżurnych. Możesz również zamówić u nas cykliczne przeglądy i konserwacje.

Szybki montaż
Szybki montaż
Szybki montaż
Szybki montaż
Aplikacja mobilina

Aplikacja mobilina

Aplikacja mobilna pozwoli tobie załączać system, sprawdzać kto i kiedy go używał, podglądać obraz z kamer domowych i sterować funkcjami smart dom (jeśli posiadasz te opcje). Dostaniesz powiadomienie, jeśli w domu uruchomi się alarm, jeśli dziecko wróci ze szkoły albo gdy będzie przerwa w dostawie prądu.

Kiedy możesz instalować alarm?

Instalacja w każdej chwili

Zawsze dostosujemy się do Twoich potrzeb. Jeżeli dopiero budujesz dom lub planujesz jego remont – w pierwszej kolejności zainstalujemy okablowanie, które potem przykryją tynki. Jeżeli zdecydowałeś się na montaż alarmu, mając już wykończone wnętrza, do instalacji wykorzystamy profesjonalne urządzenia bezprzewodowe. W sytuacji, gdy posiadasz już system alarmowy, a potrzebujesz jedynie naszej usługi monitorowania i interwencji, zainstalujemy odpowiedni nadajnik i zaczniemy chronić Twój dom.

Instalacja w każdej chwili
Instalacja w każdej chwili
Instalacja w każdej chwili

Jak będziemy Cię chronić?

Reagujemy szybko i niezawodnie
Reagujemy szybko i niezawodnie
Reagujemy szybko i niezawodnie

Reagujemy szybko i niezawodnie

Nasi doświadczeni operatorzy całodobowego Centrum Monitorowania będą całą dobę strzec Twojego bezpieczeństwa, a przeszkolone załogi interwencyjne regularnie patrolować okolicę domu. Aby skrócić czas naszej interwencji, sygnał alarmowy z Twojego systemu zostanie natychmiast wysłany jednocześnie do Centrum Monitorowania oraz na terminal patrolu. Alarm zostanie odwołany dopiero na podstawie Twojej wyraźnej dyspozycji.

Twój dom pod ochroną!

Twój dom pod ochroną!
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!

Zawsze możesz na nas liczyć

Ochrona Twojego domu wymaga tego, aby nasz serwis działał nieprzerwanie, o każdej porze dnia i nocy. W przypadku awarii operatorzy dokonają zdalnej diagnozy usterki i umówią wizytę technika dyżurnego. Nasza agencja ochrony każdego miesiąca instaluje kilkaset systemów antywłamaniowych. Wszyscy fachowcy Juwentus pracują wedle jednolitego standardu, a cała dokumentacja jest archiwizowana. Nawet po wielu latach będziemy mogli zweryfikować konfigurację Twojego systemu, zdiagnozować ewentualną usterkę lub rozbudować system dostosowując go do Twoich potrzeb. Możesz również skorzystać z regularnych przeglądów i zlecić nam konserwację swojego systemu.

Zawsze możesz na nas liczyć
Zawsze możesz na nas liczyć

Bezpieczny dom

Zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych osób, a przy okazji zmniejsz ryzyko włamania i kradzieży wartościowego mienia, inwestując w profesjonalny alarm domowy. W ofercie firmy Juwentus znajdziesz szereg nowoczesnych rozwiązań dedykowany wszystkim osobom, które chcą zabezpieczyć swój majątek przed zakusami złodziei. Zapoznaj się z pełną ofertą firmy i jeśli jesteś zainteresowany jej usługami, napisz lub zadzwoń. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Czy warto inwestować w alarm domowy?

Nowoczesne systemy alarmowe to rozwiązania charakteryzujące się dużą skutecznością działania, w wyraźny sposób zwiększające poziom bezpieczeństwa domowników, minimalizujące ryzyko włamania i aktów wandalizmu. Nasza firma instaluje niezwykle nowoczesne alarmy domowe bazujące na najnowszych rozwiązaniach technicznych. Dzięki temu montaż alarmu w domu jest mniej skomplikowany, a cały system mniej zawodny w działaniu, odporny na próby jego obejścia przez potencjalnego złodzieja. Wybierając nowoczesne alarmy bezprzewodowe zintegrowane z urządzeniami mobilnymi, zyskujesz możliwość sterowania poszczególnymi elementami domowego systemu bezpieczeństwa z poziomu swojego smartfona. Zapoznaj się z pełną ofertą naszej firmy, na którą składa się kompleksowa ochrona domu poprzez montaż nowoczesnych systemów bezpieczeństwa, w których skład wchodzi zarówno podstawowy alarm domowy, jak i inne rodzaje alarmów: pożarowy, zalania, tlenku węgla, medyczny czy napadowy. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się większym poczuciem bezpieczeństwa w zaciszu własnego domu.

Jak działa system
Przycisk medyczny
Czujnik zalania
Czujnik ruchu
Panel kontrolny
Czujnik dymu
KAMERA DO MONITORINGU
Alarm tlenku węgla

Jak działa system?

Przycisk medyczny
Przycisk medyczny

Ma formę zawieszki na szyję. Wciśnięcie przycisku powoduje przesłanie sygnału alarmu medycznego i uruchomienie procedury pomocy przez operatora dyżurnego.

Czujnik zalania
Czujnik zalania

Posiada wbudowana sondę, której elektrody reagują natychmiast po zetknięciu z wodą. Czujka dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – białej oraz brązowej, co pomoże sprytnie dobrać ją do aranżacji pomieszczenia. Dodatkowo możemy zainstalować elektroniczny zawór odcięcia wody.

Czujnik ruchu
Czujnik ruchu

Pasywny czujnik podczerwieni (PIR) służy do wykrywania intruza. W zależności od wielkości, kształtu i sposobu ogrzewania pomieszczenia dobierzemy odpowiedni rodzaj czujnika. Mamy w ofercie takie, które nie będą reagować na psa lub kota.

Panel kontrolny
Panel kontrolny

Służy do sterowania systemem alarmowym. Może być w wersji z przyciskami lub z ekranem dotykowym, z wbudowanym interkomem lub bez. Można zaprogramować przycisk do bezpośredniego połączenia z operatorem Centrum Monitorowania.

Czujnik dymu
Czujnik dymu

Punktowa czujka przeznaczona do wykrywania wczesnego stadium rozwijającego się pożaru. Jest wyposażona w detektor dymu widzialnego oraz sensor temperatury.

KAMERA DO MONITORINGU
KAMERA DO MONITORINGU

Dyskretna kamera IP ze sterowanym obiektywem. Nagrania można przeglądać online lub z archiwum przechowywanego w chmurze.

Alarm tlenku węgla
Alarm tlenku węgla

Alarm włącza się automatycznie w momencie, kiedy zostanie przekroczone dopuszczalne stężenie tlenku węgla w pomieszczeniu.

Sprawdź również

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1