Kamery IP

Kamery IP

Zainstalujemy kamery IP – z dwukierunkową transmisją dźwięku – pozwalające na kontrolę pracowników i osób postronnych. Pomożemy Państwu dobrać ich odpowiednią lokalizację, aby w pełni wykorzystać możliwości systemu. Kamery mogą zostać skierowane na kasy, zaplecze lub cześć centralną zakładu, lub sklepu, aby weryfikować działania pracowników. W swojej ofercie posiadamy sprzęt o rozdzielczości do 8Mpx przystosowany do montażu wewnątrz obiektów oraz do zastosowań zewnętrznych.

Archiwizacja w chmurze

Wszystkie nagrania zostaną automatycznie zarchiwizowane w chmurze, dzięki czemu będą Państwo mieli do nich stały dostęp. Usługa umożliwi ich przeglądanie w dowolnym momencie – z poziomu naszej aplikacji mobilnej. Dodatkowo ustawią Państwo harmonogramy nagrywania oraz wygenerują raporty o zdarzeniach alarmowych. Dzięki magazynowaniu nagrań w chmurze unikną Państwo kosztów, związanych z zakupem lokalnego rejestratora obrazu.

Archiwizacja w chmurze

Potrzebujesz ochrony?

Potrzebujesz ochrony?
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!
Jak działa system
Kamera do monitoringu
Panel kontrolny
Przycisk napadowy
Czujnik ruchu
Czujnik zalania

Jak ochronimy Twoją firmę?

Kamera do monitoringu
Kamera do monitoringu

Dyskretna kamera IP ze zdalnie sterowanym obiektywem. Polecamy montaż w pobliżu kasy lub w strefie obsługi klienta. Nagrania z wielu lokalizacji można przeglądać równocześnie - online lub z archiwum przechowywanego w chmurze.

Panel kontrolny
Panel kontrolny

Służy do sterowania systemem alarmowym. Może być w wersji z przyciskami lub z ekranem dotykowym, ze wbudowanym interkomem lub bez. Można zaprogramować przycisk do bezpośredniego połączenia z operatorem Centrum Monitorowania.

Przycisk napadowy
Przycisk napadowy

Może być na stałe przymocowany w wybranym miejscu (np. pod kontuarem przy kasie) lub mieć formę pilota o zasięgu około 100m. Po wciśnięciu przycisku, za pośrednictwem specjalnego radionadajnika, sygnał wezwania pomocy zostaje wysłany wprost do najbliższej załogi interwencyjnej.

Czujnik ruchu
Czujnik ruchu

Pasywny czujnik podczerwieni (PIR) służy do wykrywania intruza. W zależności od wielkości, kształtu i sposobu ogrzewania pomieszczenia dobierzemy odpowiedni rodzaj czujników.

Czujnik zalania
Czujnik zalania

Warto zainstalować na zapleczu lub w toalecie. Posiada wbudowaną sondę, której elektrody reagują natychmiast po zetknięciu z wodą. Dodatkowo możemy zainstalować elektroniczny zawór, który zamknie dopływ wody w chwili wykrycia wycieku.

Podgląd wideo

Oferujemy profesjonalne systemy wideo monitoringu. Usługa monitorowania cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów indywidualnych i biznesowych. Zapewnia ochronę na najwyższym poziomie i skutecznie zabezpiecza dom czy firmę. Monitoring zdalny pozwala na obserwację obiektu, bez względu na to, gdzie jesteś w danym momencie. W każdej chwili możesz sprawdzić na tablecie, laptopie, smartfonie, czy komputerze, co dzieje się aktualnie w Twoim obiekcie. Dodatkowo możesz korzystać z nagrań archiwizowanych w chmurze. Dodatkowa funkcja wideo weryfikacji alarmów, pozwoli zmniejszyć liczbę fałszywych alarmów, a dzięki temu dodatkowo ograniczyć koszty ochrony.

Sprawdź również

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1