Ochrona fizyczna osób i mienia

Slider z ikonami

Biurowce i siedziby firm

Kompleksowo zadbamy o porządek bezpieczeństwo Państwa biura i jego otoczenia. Dzięki dostępowi do aplikacji Active Guard będą Państwo mieli kontrolę nad przebiegiem obchodów wykonywanych przez naszych agentów. Zadbamy o kwestie formalne i administracyjne, obsłużymy recepcję i BMS, będziemy asystować przy pracach serwisowych, wydawać przepustki, udzielać informacji lub wskazywać miejsce parkingowe kontrahentom. W sytuacji zagrożenia agenci dyżurni przeprowadzą ewakuację budynku i będą ściśle współpracować ze służbami ratunkowymi.

Slider z ikonami

Zakłady przemysłowe

Wiemy, że obiekty przemysłowe charakteryzują się dużym przepływem personelu, dostawców i odbiorców. Potrafimy w kompleksowy sposób zapewnić Państwu ochronę wszystkich budynków, ogrodzeń oraz terenów zewnętrznych. Działamy w zorganizowany sposób, a dzięki nowoczesnej aplikacji Active Guard będą Państwo mieli pełną kontrolę nad przebiegiem obchodów. Zadbamy o kwestie formalne i administracyjne – będziemy mogli kontrolować ruch osobowy i towarowy na terenie Państwa zakładu, wydawać przepustki lub udzielać informacji.

Slider z ikonami

Centra logistyczne

System bezpieczeństwa i plan ochrony centra logistycznego dostosujemy do jego specyfikacji i wymagań. W kompleksowy sposób zapewnimy dozór nad magazynami, budynkami administracyjnymi oraz terenami zewnętrznymi. Skontrolujemy strefy załadunku i wyładunku, ruch osobowy – zapobiegniemy przedostaniu się osób nieupoważnionych na teren obiektu. Połączymy profesjonalną ochronę fizyczną z zaawansowaną technologią – dzięki nowoczesnej aplikacji Active Guard będą Państwo mieli pełną kontrolę nad przebiegiem obchodów.

Slider z ikonami

Obiekty handlowe

Obiekty handlowe charakteryzują się dużym przepływem personelu, dostawców, a przede wszystkim klientów. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy skuteczne modele i procedury ochrony, pozwalające nam zapewnić Państwu bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Potrafimy w kompleksowy sposób sprawować kontrolę nad centrum handlowym i jego otoczeniem. Agenci ochrony zostaną wyselekcjonowani i przeszkoleni z zakresu – nowych technik kradzieży, pomocy przedmedycznej oraz obsługi klienta.

Slider z ikonami

Osiedla mieszkaniowe

Przez lata współpracy ze wspólnotami mieszkaniowymi wypracowaliśmy kompleksowy zakres usług w obszarze ochrony osiedli. Łączymy profesjonalną ochronę fizyczną z całodobowym monitoringiem. Wyspecjalizowani agenci ochrony zapewnią ład i porządek – zapobiegniemy dewastacji Państwa mienia, kradzieżom i zakłóceniom ciszy nocnej. Działamy w zorganizowany sposób, a dzięki ciągłemu monitoringowi i błyskawicznej reakcji jednostki interwencyjnej Juwentus mieszkańcy osiedla poczują się bezpiecznie.

Slider z ikonami

Budowy

Zapewnimy skuteczną i profesjonalną ochronę terenu budowy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy realnie zredukować starty materialne, zmniejszyć ilość wypadków podczas wykonywania prac budowlanych oraz ograniczyć ryzyko opóźniania w realizacji inwestycji. Agenci ochrony pozostaną w ciągłym kontakcie z Centrum Monitorowania. W kryzysowej sytuacji będą mogli liczyć na błyskawiczne wsparcie doświadczonej załogi interwencyjnej Juwentus.

Slider z ikonami

Banki i inne obiekty obowiązkowej ochrony

Plan ochrony banków i innych obiektów obowiązkowej ochrony dostosujemy do obowiązujących przepisów, specyfikacji obiektu, oceny poziomu zagrożenia i Państwa wymagań. Połączymy profesjonalną ochronę fizyczną z zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi. Dzięki nowoczesnej aplikacji Active Guard będą Państwo mogli monitorować i weryfikować czynności wykonywane przez naszych agentów ochrony w czasie rzeczywistym. Nasi agenci będą zarządzać magazynem broni oraz asystować przy otwieraniu i zamykaniu placówki. W sytuacji zagrożenia załogi interwencyjne Juwentus błyskawicznie zareagują i udzielą im niezbędnego wsparcia.

Monitoring wizyjny

Systemy kamer CCTV

Fachowo zaprojektujemy system wizyjny, dostosowany do potrzeb Państwa firmy. Sprawnie zainstalujemy kamery CCTV i podłączymy system do naszego całodobowego Centrum Monitorowania. Sprzęt oferowany przez naszą agencję ochrony to profesjonalne urządzenia, przystosowane do pracy ciągłej, nawet w trudnych warunkach. Dostarczymy do Państwa firmy lokalne rejestratory obrazu lub zapewnimy bezpieczne archiwizowanie nagrań w chmurze.

Weryfikacja alarmów

Zapewnimy Państwu profesjonalny, całodobowy, zdalny monitoring obrazu z kamer. Operator w Centrum Monitorowania Juwentus zweryfikuje sygnał alarmowy i podejmie decyzję o dalszej interwencji. Powiadomi upoważnione przez Państwa osoby, odpowiednie służby lub wezwie na miejsce zdarzenia naszą jednostkę interwencyjną. Jeżeli kamery zostaną wyposażone w system dwukierunkowej transmisji dźwięku, nasz pracownik wyda głośną komendę do intruza. Takie działanie powoduje dezorientację i najczęściej skutkuje ucieczką.

Wirtualny patrol

Operator Centrum Monitorowania Juwentus będzie łączył się z Państwa systemem kamer CCTV według ustalonego wcześniej harmonogramu i weryfikował otrzymany obraz pod kątem niepokojących zdarzeń, obecności niepowołanych osób, stanu okien i drzwi. Jeżeli kamery posiadają dwukierunkową transmisję dźwięku, w przypadku pojawienia się osób nieupoważnionych, operator będzie mógł wydać głośną komendę. Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo, usługę wirtualnego patrolu nie obsługuje jeden operator, lecz cały zespół rotujących osób. Dzięki temu utrzymujemy wysoki poziom uwagi i percepcji naszych operatorów.

Analityka obrazu

W Państwa systemie wizyjnym możemy zastosować kamery wyposażone w „sztuczną inteligencję”, czyli opcję analityki obrazu. System wstępnie zweryfikuje obraz zarejestrowany przez kamery. Będzie mógł rozpoznać, czy ogrodzenie przeforsował kot, czy człowiek. I wywołać sygnał alarmowy, tylko w drugim przypadku. Działanie analityki obrazu znacząco minimalizuje liczbę fałszywych alarmów. Inteligentna interpretacja obrazu znajdzie swoje zastosowanie również w obiektach handlowych. Pomoże w oszacowaniu liczby klientów reagujących na daną promocję czy umiejscowienie produktu. Można badać długość czasu przebywania w danej strefie, którą zdefiniujemy w dowolny sposób.

Monitoring stref bankomatowych

Na drodze rozwoju wypracowaliśmy wiele autorskich systemów ochrony, jednym z nich jest monitoring stref bankomatowych. W chwili otwarcia drzwi do przedsionka bankomatu technologia odlicza czas dla każdego użytkownika. Po jego przekroczeniu nasz operator automatycznie uzyska obraz z kamer i dokona zdalnego sprawdzenia pomieszczenia. System umożliwia wydanie komendy głosowej i daje 85% skuteczności w pozbyciu się intruza. Brak reakcji na dyspozycje operatora skutkuje wysłaniem naszej załogi interwencyjnej lub powiadomieniem Policji czy Straży Miejskiej.

Monitoring GPS

Slider z ikonami

Ochrona przed kradzieżą

Zapewnimy Państwu możliwość zdalnej blokady auta i ochronę ładunku podczas postojów w trasie. W przypadku odnotowania alarmu, osoby upoważnione w Państwa firmie, kierowca oraz operator naszego całodobowego Centrum Monitorowania, zostaną natychmiast powiadomieni. Szybko i sprawnie zweryfikujemy alarm i będziemy mogli podjąć dalsze działania zgodnie z zatwierdzoną przez Państwa procedurą.

Slider z ikonami

Flota osobowa i dostawcza

Nasza platforma do monitoringu GPS będzie skutecznie wspierać zarządzanie Państwa flotą służbową, automatyzując procesy obsługi. System Juwentus GPS będzie przechowywał pełne informacje o pojazdach i kierowcach, przypominając Państwu o terminach ubezpieczeń i kontrolach technicznych. Obniży koszty transportu w firmie, umożliwiając monitorowanie stylu jazdy pracowników, planowanie tras i alarmując o wystąpieniu nieprawidłowości podczas ich pokonywania. Juwentus GPS to nie tylko monitoring pojazdów, nasz system będzie nadzorować pozostałe systemy, chroniąc Państwa samochody i ich ładunki przed kradzieżą.

Slider z ikonami

Transport ciężarowy

Użycie naszego zaawansowanego systemu lokalizacji GPS znacząco usprawni koordynację floty ciężarowej. Automatycznie gromadzone dane stworzą podsumowania dające pełny obraz aktywności Państwa floty. Narzędzie uefektywni pracę dyspozytorów i kierowców, usprawni komunikację pomiędzy pracownikami. Integracja naszej platformy monitoringu GPS z Giełdami Transportowym i pomoże obniżyć koszty transportu w Państwa firmie. System zarządzania flotą Juwentus GPS będzie nadzorować pozostałe systemy, chroniąc Państwa pojazdy i ich ładunki przed kradzieżą.

Slider z ikonami

Sprzęt i maszyny budowlane

Nasza nowoczesna platforma lokalizacji GPS w łatwy sposób pomoże Państwu sprawować kontrolę nad parkiem maszynowymi, sprzętem budowlanym. Aplikacja pozwoli weryfikować czas pracy operatorów i kierowców. Automatyzacja procesów obsługi znacząco zwiększy bezpieczeństwo Państwa maszyn oraz zoptymalizuje koszty. Unikną Państwo strat związanych z kradzieżą kosztownego sprzętu.

Slider z ikonami

Naczepy i kontenery

Identyfikacja naczep i kontenerów, to funkcjonalność, która niezwykle usprawni pracę dyspozytorów w Państwa firmie. Nasza technologia umożliwi Państwu generowanie raportów (w czasie rzeczywistym) o temperaturze oraz wilgotności w przestrzeni ładunkowej podczas transportu. Dodatkowo fachowcy Juwentus GPS mogą wyposażyć Państwa flotę, w dodatkowe czujniki informujące o otwarciu drzwi czy wykryciu ruchu, które znacznie podwyższą poziom bezpieczeństwa.

Slider z ikonami

Odzyskiwanie skradzionych pojazdów

Namierzenie skradzionego samochodu to dopiero początek procesu jego odzyskania. Ważne jest szybkie i roztropne działanie w sytuacji potencjalnej konfrontacji ze złodziejem. Zapewnimy Państwu profesjonalne wsparcie naszych doświadczonych załóg interwencyjnych, rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Usługi porządkowe

Serwis codzienny

Kompleksowo i profesjonalnie zadbamy o utrzymanie czystości w Państwa firmie. Wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu obiektów pozwala nam wykonywać usługę w systemie zmianowym, nawet przez siedem dni w tygodniu. Gwarantujemy dobrą organizację pracy, profesjonalny sprzęt sprzątający oraz dobór niezawodnych środków chemicznych.

Czyszczenie garaży i hal produkcyjnych

Oferujemy profesjonalne czyszczenie magazynów, hal produkcyjnych, warsztatów i garaży. Dobierzemy najbardziej odpowiednie środki chemiczne zgodnie z rodzajem i stopniem zabrudzenia podłoża w Państwa firmie. Kompleksowe działanie naszych techników pozwoli uzyskać długotrwały efekt czystości i usprawni Państwa pracownikom codzienne sprzątanie.

Mycie okien i elewacji

W ramach kompleksowego dbania o czystość w Państwa firmie, oferujemy usługę mycia okien, dużych przeszklonych powierzchni i elewacji. Zapewnimy wykwalifikowanych pracowników z wymaganymi uprawnieniami, specjalistyczny sprzęt do pracy na wysokości i profesjonalne środki czyszczące. Dzięki połączeniu tych czynników rezultat naszej pracy utrzyma się długo, a kolejne czyszczenie będzie łatwiejsze.

Czyszczenie wykładzin i posadzek

Pomożemy Państwu pozbyć się uporczywego, długotrwałego brudu z wykładzin i posadzek. Przed przystąpieniem do prac, ocenimy rodzaj i skład włókna, stopień zabrudzenia oraz charakter pomieszczeń, w którym znajduje się podłoże. Dobierzemy odpowiednią metodę czyszczenia oraz profesjonalne środki chemiczne, które pozwolą na długi czas zachować efekt naszej pracy.

Regeneracja posadzek

Przed przystąpieniem do prac regeneracyjnych, nasz koordynator usług porządkowych dobierze odpowiednie do rodzaju posadzki środki myjące oraz maszyny. Nasza praca pomoże przywrócić blask i higieniczną świeżość podłodze w Państwa obiekcie. W realizacji usługi wykorzystujemy wszystkie nowoczesne technologie dostępne na rynku.

Utrzymanie terenów zewnętrznych

Dobrze utrzymana przestrzeń wokół firmy jest jej najlepszą wizytówką. Profesjonalnie zadbamy o bieżące utrzymanie terenów zewnętrznych. Nasze prace będą prowadzone zgodnie z wymaganiami i potrzebami Państwa firmy. Dostosujemy zakres prac do pory roku, a do realizacji wszystkich czynności zastosujemy zarówno sprzęt ręczny, jak i mechaniczny.

Elektroniczne systemy zabepieczeń

Slider z ikonami

Profesjonalne systemy zabezpieczeń

Zapewnimy nowoczesną i profesjonalną ochronę elektroniczną Państwa firmy. Wszystkie rozwiązania dobierzemy indywidualnie do charakteru obiektu, a nasz sprzęt będzie spełniał wymagania obowiązujących norm, klas bezpieczeństwa i certyfikatów. Zatrudniamy własnych instalatorów oraz posiadamy dział serwisowy. Dzięki temu utrzymujemy pełną kontrolę i jednolity standard montażu systemów alarmowych.

Slider z ikonami

Obsługa stanu systemu

Ta usługa zapewni Państwu zdalną kontrolę nad czasem pracy pracowników – nawet w wielu obiektach jednocześnie. Dzięki zintegrowaniu systemów alarmowych z harmonogramem pracy danych jednostek nasz operator – w całodobowym Centrum Monitorowania – zweryfikuje, o której godzinie załączane i wyłączane są systemy alarmowe. Usługa gwarantuje, że budynek nie zostanie opuszczony bez aktywnego systemu alarmowego.

Slider z ikonami

Powiadomienia SMS i e-mail

Automatyczne powiadomienia pozwolą Państwu sprawować pełną kontrolę nad systemami alarmowymi w firmie. Powiadomienie trafi do upoważnionej osoby w dogodnej formie (SMS lub e-mail) i pozwoli na szybką weryfikację sygnału.

Slider z ikonami

Systemy Kontroli Dostępu

Stworzymy profesjonalny i bezpieczny system kontroli dostępu w Państwa firmie. Stosowane przez nas rozwiązania umożliwiają identyfikację osób i pojazdów przez kod, kartę magnetyczną lub bezstykową. Zastosowane metody pozwolą monitorować przemieszczanie się pracowników oraz ograniczyć ich dostępu do wybranych stref. Systemy rejestracji czasu pracy możemy wykonać jako odrębne instalacje lub jako rozszerzenie systemów kontroli dostępu.

Jak działa system

Jak ochronimy Państwa firmę?

ZABEZPIECZENIE I OCHRONA OBIEKTU
ZABEZPIECZENIE I OCHRONA OBIEKTU

- Zabezpieczenie profesjonalnym systemem alarmowym
- Montaż systemu kontroli dostępu
- Regularne obchody terenu
- Obchody agentów ochrony monitorowane online (Active Guard)
- Obsługa centrali p.poż
- Koordynowanie ewakuacji obiektu

OCHRONA STREFY ZAŁADUNKU
OCHRONA STREFY ZAŁADUNKU

- Asysta przy załadunku
- Monitoring wizyjny
- Identyfikacja naczep
- Integracja z giełdami transportowymi
- Ochrona ładunku (kontrola temperatury, alarm otwarcia przestrzeni ładunkowej)

MONITORING OBIEKTU
MONITORING OBIEKTU

- Montaż kamer CCTV
- Monitoring wizyjny terenu
- Alarm napadowy monitorowany 24/7
- Wsparcie operatora dyżurnego i jednostek mobilnych Juwentus

ZADANIA DODATKOWE
ZADANIA DODATKOWE

- Montaż systemu kontroli dostępu (tripody)
- Obsługa recepcji
- Obsługa centrali p.poż
- Wsparcie administracyjne
- Kontrola ruchu osobowego
- Obsługa BMS
- Elektroniczna książka ochrony online

OCHRONA FLOTY
OCHRONA FLOTY

- Monitoring GPS pojazdów służbowych, ciągników, naczep i maszyn budowlanych
- Automatyczne przypomnienia o przeglądach technicznych
- Zabezpieczenie i ochrona przed kradzieżą
- Zdalna blokada pojazdów
- Integracja z giełdami transportowymi

SYSTEM KONTROLI RUCHU
SYSTEM KONTROLI RUCHU

- Kontrola ruchu pojazdów
- System automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych
- Weryfikacja dokumentów przewozowych
- Monitoring GPS pojazdów służbowych
- Kierowanie ruchem na terenie obiektu

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Całodobowa ochrona osób i mienia to jedna z podstawowych usług realizowanych przez naszą firmę. Oferujemy kompleksowe usługi ochroniarskie dla dużych przedsiębiorstw działających w wielu branżach. Agencja ochrony Juwentus zapewnia dostęp do nowoczesnego sprzętu (urządzeń alarmowych, kontroli dostępu i monitoringu) oraz wykwalifikowanych pracowników ochrony, którzy zajmą się jego codzienną obsługą. Sprawdź nas i zamów usługę dostosowaną do własnych potrzeb!

Profesjonalna ochrona mienia w Twojej firmie!

Zamiast zatrudniać własnych pracowników ochrony, zdecyduj się na skorzystanie z usług prawdziwych profesjonalistów. Ochrona fizyczna to jedna ze specjalności naszej firmy. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, dlatego nasi ochroniarze są stale monitorowani, a w przypadku zagrożenia, na miejsce zdarzenia wysyłane są doświadczone załogi interwencyjne. Prócz usług związanych z zapewnieniem fizycznej ochrony różnego rodzaju obiektów, zajmujemy się również instalacją monitoringu (telewizji przemysłowej), systemów alarmowych i systemów kontroli dostępu. Gwarantujemy przystępne ceny na wszystkie usługi z kategorii ochrona osób i mienia. Jesteśmy jedną z największych firm ochroniarskich w Polsce. Dzięki temu możemy sprostać każdemu wyzwaniu, a jakość świadczonych przez nas usług stoi na najwyższym, europejskim poziomie.

Profesjonalna ochrona osób i mienia to podstawa dla dużych firm. Zadbaj o wszystkie istotne aspekty biznesu. Z przyjemnością pomożemy Ci na każdym etapie realizacji zapotrzebowania. Poznaj wysoką jakość usług, którą oferujemy od 1991 roku! Zależy Ci na doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościach najlepszych specjalistów? Ochrona Juwentus to marka, której zaufało ponad 100 tysięcy klientów z całej Polski! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ochrona osób i mienia w dużych przedsiębiorstwach jest o wiele bardziej skomplikowana, niż w przypadku prywatnych nieruchomości i niewielkich biur. Dokładamy zatem wszelkich starań, by zapewnić naszym klientom perfekcję i precyzję na każdym etapie. Ochrona osób i mienia gwarantują m.in. takie czynności jak: zabezpieczenie asortymentu, narzędzi pracy i osób znajdujących się w obiekcie, nadzór transportu drogowego, codzienny serwis, czy chociażby kompleksowe wyposażenie nieruchomości lub pojazdów firmowych w czujniki i monitoring. Nie czekaj i sprawdź szczegóły już teraz. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji. Z przyjemnością znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.

Skuteczna ochrona
od 1991 r.

Juwentus to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek rynku security w Polsce (Top Marka 2018) i jedna z najszybciej rozwijających się firm tej branży (Diamenty Forbesa 2018). Zaufało nam blisko 100 tysięcy klientów, nagradzając nasze usługi medalem Konsumenckiego Lidera Jakości oraz Złotym Laurem Klienta. Jesteśmy prekursorem wielu innowacyjnych rozwiązań i technologii w obszarze usług ochrony.

Nasze nagrody

O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1