Lokalizacja

System lokalizacji pojazdów Juwentus GPS dostarczy Państwu wszelkich danych do zdalnego zarządzania flotą. Powiadomi o przemieszczeniu się (wjeździe lub wyjeździe) samochodu z określonego w na mapie obszaru. Poinformuje Państwa o wszystkich nieprawidłowościach przejazdu i zapewni możliwość szybkiej reakcji, ponieważ każdy raport może mieć nadany status ostrzeżenia lub alarmu.

Weryfikacja odwiedzin POI

Nasza aplikacja do monitoringu GPS pozwoli Państwu dodawać własne punkty na mapie (ręcznie lub przez import bazy danych), wspomagając menadżerów w kontroli realizacji zadań przez kierowców. System będzie nadzorował poprawność wykonanego planu z uwzględnieniem konkretnych punktów załadunku i rozładunku, które bezpośrednio wpłyną na szybkość realizacji zleceń. Trasy można dowolnie weryfikować i dostosowywać do aktualnego dnia pracy, zdarzeń losowych czy okresu, który kierowca musi spędzić w danym punkcie.

Identyfikacja kierowców

Ta funkcja bardzo przyda się w Państwa firmie, jeżeli pojazdy służbowe są wykorzystywane przez różnych pracowników. Zależnie od sytuacji zastosujemy stykowy system pastylek Dallas, bezdotykowy system kart RFiD lub identyfikację poprzez karty kierowcy w tachografach. Możemy również uruchomić Państwu funkcję blokowania dostępu do uruchomienia pojazdu osobom nieupoważnionym – wtedy w przypadku stwierdzenia braku uprawnień, system automatycznie poinformuje osobę nadzorującą flotę oraz nasze Centrum Monitorowania.

Pobierz aplikację GPS24:

Pobierz aplikację GPSOnLine:

Potrzebujesz ochrony?

Potrzebujesz ochrony?
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!

Chcesz, by Twój samochód lub motocykl były bezpieczne? Monitoring pojazdów Juwentus to obowiązkowe narzędzie dla każdej małej, średniej i dużej firmy. Innowacyjne systemy czujników i inteligentne oprogramowanie są w stanie zapewnić Ci najwyższą klasę efektywności i wydajności. Wykorzystuj zaawansowane technologicznie narzędzia, które pozwolą Ci szybciej analizować dane i raporty, planować zadania oraz rozliczać pracowników z wykonanej pracy. Monitoring pojazdów to nie tylko moduł GPS, którego zadaniem jest śledzenie położenia maszyn. To również nowoczesna aplikacja, która rejestruje każdy ruch auta lub motocykla, nadzoruje parametry jazdy i pozwala na błyskawiczną identyfikację kierowców. Dzięki temu natychmiast otrzymasz informacje na temat ewentualnych nieprawidłowości. Szybka reakcja pozwoli uniknąć wielu komplikacji. Chcesz dowiedzieć się więcej? Monitoring pojazdów nie ma przed nami żadnych tajemnic. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w skompletowaniu niezbędnego zestawu.

Zarządzanie flotą pojazdów

Zwiększ kontrolę nad flotą firmowych samochodów osobowych lub ciężarowych, inwestując w profesjonalny system monitoringu pojazdów. Firma Juwentus oferuje kompleksowe rozwiązania dla firm z branży transportowej, logistycznej i wielu innych. Nowoczesny monitoring pojazdów umożliwia szybką lokalizację pojazdu, kontrolowanie trasy przejazdu czy zdalną identyfikację kierowców. Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów usługi dostosowane do potrzeb swojej firmy.

Co daje monitoring pojazdów?

To przede wszystkim jeden z najtańszych i najskuteczniejszych sposobów na minimalizowanie kosztów związanych z codziennym użytkowaniem samochodów firmowych. Monitoring GPS pozwala sprawdzić, czy kierowca korzystał z samochodu służbowego w celach zawodowych, czy prywatnych (czy zmienił ustaloną trasę przejazdu lub wyjechał poza wyznaczoną strefę). Monitorowanie samochodu pozwala na automatycznie wysyłanie powiadomień o wszelkich nieprawidłowościach przejazdu, ułatwia wyznaczanie optymalnych tras przejazdu, zapewnia możliwość ich modyfikacji w czasie rzeczywistym, na przykład z uwagi na zdarzenia losowe i wiele więcej. Monitoring pojazdów to także sposób na kontrolowanie tego, kto korzystał z danego auta, łącznie z opcją zablokowania dostępu do konkretnego pojazdu konkretnej osobie lub określonej grupie osób. Dzięki nowoczesnemu systemowi lokalizacji pojazdów zyskujesz skuteczne narzędzie do dyscyplinowania swoich pracowników i ograniczenia kosztów użytkowania pojazdów służbowych. Sprawdź naszą ofertę na monitoring pojazdów dla firm i zamów wybrane usługi. Polecamy!

Jak działa system

Jak ochronimy Twoje samochody firmowe?

Zabezpieczenie przed kradzieżą
Zabezpieczenie przed kradzieżą

 • Czujnik przechyłu (alarm przy próbie użycia lawety)
 • Moduł zdalnej blokady (samodzielne unieruchomienie przez aplikację mobilną)
 • Bezpieczna Strefa wokół pojazdu
 • Immobilizer

Bezpieczeństwo kierowcy
Bezpieczeństwo kierowcy

 • Przycisk pomocy SOS
 • Pilot antynapadowy SOS
 • Alarm napadowy monitorowany 24/7
 • Interwencja załóg Juwentus w przypadku kradzieży
 • Wsparcie operatora dyżurnego i jednostek mobilnych Juwentus

Monitoring i ochrona ładunku
Monitoring i ochrona ładunku

 • System otwarcia przestrzeni ładunkowej
 • Czujniki ruchu w przestrzeni ładunkowej
 • Monitoring CCTV przestrzeni ładunkowej
 • Elektroniczne plomby na otwarcie przestrzeni ładunkowej
 • Kontrola temperatury w przestrzeni ładunkowej
 • Automatyczne powiadomienie operatora dyżurnego o alarmie
 • Interwencja załóg Juwentus w przypadku kradzieży

Optymalizacja kosztów
Optymalizacja kosztów

 • Planowanie tras i odwiedzin POI
 • Kontrola zużycia paliwa
 • Identyfikacja i komunikacja z kierowcą
 • Jazda prywatna/służbowa

Sprawdź również

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1