Sprzątanie biur

Juwentus Cleaning

Kompleksowe sprzątanie biur

Utrzymanie czystości w miejscu pracy jest niezwykle ważne dla wszystkich przebywających w nim osób. Porządek wpływa bowiem nie tylko na zdrowie i samopoczucie pracowników, ale także na ich opinię o firmie. To, czy nasze biuro jest czyste, przekłada się również na nastawienie odwiedzających nas klientów. Trudniej jest bowiem zaufać przedsiębiorstwu, które nie przykłada należytej uwagi do kwestii, jaką jest sprzątanie w biurze.

Dobrze wiemy, że utrzymanie czystości biura nie zawsze jest łatwym zadaniem. Firmy, które chcą robić to we własnym zakresie, muszą liczyć się z tym, że brak odpowiedniego sprzętu i profesjonalnych środków nie będzie pozwalał na optymalne wykonanie tego zadania. Przy samodzielnym dbaniu o porządek trudno jest także zachować regularność, która jest niezbędna do tego, by efekty utrzymywały się przez długi czas. Z tego powodu sprzątanie biur warto powierzyć firmie, która doskonale wie jak zadbać o czystość w każdym miejscu pracy.

Zapewnij swojej firmie profesjonalne usługi porządkowe

Juwentus Cleaning już od prawie 20 lat oferuje usługi takie jak sprzątanie biur. Przez cały ten czas dbamy o to, by nasza praca odpowiadała na potrzeby klientów. Ciągle doskonalimy wykorzystywane metody i inwestujemy w nowoczesne sprzęt, dzięki temukompleksowe sprzątanie biur jest nie tylko szybsze, ale zapewnia również najwyższe możliwe standardy czystości. Naszą siłą jest także doświadczony personel, który wykonuje swoje zadania w taki sposób, by nie rozpraszać przebywających w biurze pracowników i nie przeszkadzać im w pracy.

Profesjonalne usługi porządkowe to także specjalistyczne środki czyszczące. Z ich pomocą sprzątanie biura jest zdecydowanie bardziej efektywne, a rezultaty pracy utrzymują się przez znacznie dłuższy czas. Ze względu na to, że jesteśmy firmą działającą na dużą skalę i świadczymy usługi na terenie całej Polski, mamy dostęp do najlepszych środków, które kupujemy w hurtowych ilościach. Dzięki temu usługi sprzątania oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Sprzątanie biura dopasowane do potrzeb firmy

Każda firma, bez względu na jej wielkość, powinna zatroszczyć się o utrzymanie porządku w miejscu pracy. Nawet w przypadku mniejszych biur, samodzielne sprzątanie nie jest zwykle optymalne, pochłania bardzo dużo czasu i nie zapewnia ciągłości w przypadku absencji. Jeszcze trudniejsze jest utrzymanie w czystości większej powierzchni – taka czynność wymaga także profesjonalnego sprzętu, którym nie dysponują zwykle osoby prywatnie świadczące usługi porządkowe, ani nawet małe firmy sprzątające biura.

Zdecydowanie bardziej opłacalne będzie więc wybranie usług specjalistów, którzy od lat pomagają wielu klientom utrzymać czystość miejsca pracy na najwyższym poziomie. Nasza firma dopasuje się do potrzeb zarówno mniejszych, jak i większych biur i zadba o to, by zakres świadczonych usług był optymalnie dobrany do wielkości sprzątanej powierzchni.

Atrakcyjne ceny sprzątania biura

Profesjonalny sprzęt, dostęp do markowych środków oraz doświadczenie naszych pracowników pozwalają nam maksymalnie zoptymalizować nasze usługi. Dzięki temu proponowana przez nas cena sprzątania biura jest bardzo atrakcyjna. Zawsze dbamy także o to, by świadczone przez nas usługi były dopasowane do potrzeb naszych klientów. Każda firma może mieć inne wymagania odnośnie czynności porządkowych, dlatego pierwszym krokiem współpracy jest wyznaczenie optymalnego zakresu usług. Z tego powodu w przypadku pracy, jaką jest sprzątanie biur, cena za m2 jest ustalana w zależności od wymagań klienta. Jeżeli są Państwo zainteresowani poznaniem szczegółowej wyceny, zachęcamy do kontaktu – w trakcie rozmowy omówimy wszystkie parametry, które będą wpływały na koszt usługi.

Usługi sprzątania biura – co zapewniamy?

Serwis codzienny

Sprzątanie biur to przede wszystkim odpowiednio dopasowany do potrzeb firmy serwis codzienny. Zadbamy o to, by nasze usługi nie kolidowały z cyklem pracy przedsiębiorstwa. Stosujemy najwyższej jakości markowe środki i profesjonalny sprzęt, co zapewni utrzymanie trwałej czystości biura.

Serwis codzienny
Mycie okien

Mycie okien

Mycie okien w biurze jest konieczne, by miejsce pracy przez długi czas wyglądało schludnie i estetycznie. Nasi doświadczeni pracownicy zadbają o czystość szyb, elewacji, przeszklonych elementów, ram oraz parapetów. Stosowane przez nas preparaty i metody mycia sprawią, że powierzchnie pozostaną czyste przez bardzo długi czas.

Czyszczenie wykładzin i posadzek

Brud na wykładzinach i posadzkach, który odkłada się przez długi czas, może być bardzo trudny do usunięcia. Każda firma, której zależy na porządku w biurze, powinna jednak zatroszczyć się również o czystość podłogi. Posiadamy odpowiedni sprzęt i środki czyszczące, dzięki którym uda się przywrócić świeżość wykładzinom i posadzkom wykonanym z różnych materiałów.

Czyszczenie wykładzin i posadzek
Czyszczenie garaży i hal

Czyszczenie garaży i hal

Nasze usługi kierujemy również do firm, które potrzebują nie tylko sprzątania biura, ale także czyszczenia hal produkcyjnych lub garaży. Stosowane przez nas metody pozwolą pozbyć się uporczywego brudu, ale także sprawią, że efekt pracy utrzyma się przez długi czas.

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ: 885 560 360

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ: 885 560 360
LUB WYŚLIJ ZGŁOSZENIE
Juwentus Cleaning – profesjonalne sprzątanie biur

Juwentus Cleaning – profesjonalne sprzątanie biur

Każde przedsiębiorstwo powinno zatroszczyć się o to, by miejsce pracy zawsze było utrzymane w czystości. Sprzątanie firmy ma przecież znaczenie zarówno dla samopoczucia i efektywności przebywających w biurze pracowników, jak i dla zachowania dobrego wizerunku organizacji w oczach klientów. W kwestii utrzymywania czystości nie można więc pozwolić sobie na żadne niedociągnięcia.

Warto pamiętać również o tym, że regularne sprzątanie oraz konserwowanie mebli i podłóg znacznie wydłuża ich żywotność. Dzięki kompleksowym usługom sprzątającym zyskujemy pewność, że każda powierzchnia zostanie starannie zabezpieczona. Pozwoli to oddalić w czasie konieczność przeprowadzania remontów, a co za tym idzie, umożliwi obniżenie całościowych kosztów utrzymania biura.

Nasza firma dba o to, by jakość usługi, jaką jest sprzątanie biur, zawsze była utrzymywana na najwyższym poziomie. Zatroszczymy się także o to, by serwis sprzątający nie wpływał negatywnie na koncentrację pracowników. Co również bardzo ważne, nasza firma posiada certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz niezwykle rozbudowaną polisę ubezpieczeniową OC opiewającą na 20mln. zł. Zarówno to, jak i fakt, że zaufało nam już wielu klientów, sprawia, że mogą Państwo bez obaw powierzyć nam wykonywanie usług sprzątających w firmie.

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1