OCHRONA PRZED KRADZIEŻĄ

Systemy antywłamaniowe

Systemy antywłamaniowe

Zaprojektujemy, zainstalujemy i podłączymy alarmy włamaniowe w miejscach wymagających szczególnej ochrony. Rodzaj ochrony zostanie dostosowany do Państwa wymagań i potrzeb. W przypadku terenów zewnętrznych zastosujemy bariery podczerwieni i czujniki zewnętrzne. Wszystkie systemy montujemy wyłącznie z użyciem profesjonalnego, dostosowanego do powierzchni i temperatury chronionego miejsca sprzętu. Integrując alarm z naszym Centrum Monitoringu, zyskują Państwo pewność, że w przypadku każdej kryzysowej sytuacji błyskawicznie zareaguje załoga interwencyjna Juwentus.

Czujniki wstrząsowe

Czujniki sejsmiczne wykryją: wstrząsy, uderzenia, wiercenia i piłowanie. Doskonale sprawdzą się w zabezpieczeniu skarbców, sejfów, kasetek z dokumentami, parkometrów, biletomatów czy bankomatów. W chwili wykrycia wstrząsu sensor uruchomi alarm, który wywoła natychmiastową reakcję ze strony naszego Centrum Monitorowania, wsparcie załogi interwencyjnej oraz powiadomienie odpowiednich służb.

Czujniki wstrząsowe

BEZPIECZEŃSTWO PRACOWNIKÓW

Przyciski napadowe

Przyciski napadowe

Pozwalają wywołać Państwa pracownikom „cichy” alarm w chwili zagrożenia – napadu, wymuszenia. Występują w formie przenośnej lub stacjonarnej – montowane na ścianie, pod blatem lub na podłodze. Ich rodzaj i ulokowanie dostosujemy do charakteru obiektu. Po naciśnięciu przycisku przez personel, nasz operator w Centrum Monitoringu błyskawicznie dokona oceny sytuacji, a jednostka interwencyjna dostanie informację bezpośrednio na terminal wozu patrolowego. Sygnał napadowy jest przez nas traktowany priorytetowo – załoga interwencyjna Juwentus szybko dotrze na miejsce, aby pospieszyć Państwu z pomocą.

MONITORING BEZPIECZEŃSTWA BUDYNKU

Wykrywanie pożaru

Istotnym elementem zabezpieczeń przeciwpożarowych są profesjonalne czujniki pożarowe i detektory dymu, które instalujemy w budynkach użyteczności publicznej, magazynach i halach produkcyjnych. Dzięki profesjonalnie rozmieszczonej sieci detektorów wykryjemy zagrożenie pożarem w ciągu kilku sekund. Po otrzymaniu sygnału alarmowego z czujnika pożarowego, nasz operator z Centrum Monitorowania postąpi zgodnie z procedurą zatwierdzoną przez Państwa. Operator ma precyzyjne informacje na temat lokalizacji czujnika, które automatycznie przekazuje służbom ratunkowym, co skraca czas reakcji w dużych budynkach.

Wykrywanie pożaru
Monitorowanie temperatury

Monitorowanie temperatury

Profesjonalne detektory zareagują natychmiast w przypadku wzrostu lub spadku temperatury. Pracują w przedziale od -55 °C do +125 °C, co daje nieograniczone możliwości, jeżeli chodzi o monitoring temperatury w chłodniach, halach produkcyjnych, magazynach, szklarniach, wylęgarniach, dojrzewalniach itp. W chwili przekroczenia dopuszczalnego zakresu temperatur alarm spowoduje uruchomienie sygnalizacji dźwiękowej. Zostaną powiadomione wskazane w firmie osoby, nasze Centrum Monitorowania oraz załogi interwencyjne. Dzięki detektorom można w łatwy sposób zapobiec nieszczęściu i ograniczyć szkody.

Czujniki przepełnienia zbiorników

Czujniki pływakowe są elementem specjalistycznego zabezpieczenia, które stosujemy zwłaszcza w automatyce obiektów przemysłowych. Podczas instalacji przeprowadzimy kalibrację i programowanie – czujnik będzie alarmował wedle Państwa potrzeb zarówno o osiągnięciu zbyt wysokiego, jak i zbyt niskiego poziomu cieczy. Procedury postępowania w przypadku sygnału dostosujemy do Państwa wymagań i charakteru obiektu – możemy zaprogramować automatyczne załączanie pomp lub powiadomienie wskazanych przez Państwa osób.

Czujniki przepełnienia zbiorników
Detektory wycieku wody

Detektory wycieku wody

Specjalne czujniki zareagują już po kilku sekundach od kontaktu z wodą. Detektory zalania zainstalujemy m.in. na posadzkach, przy instalacji: wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji, w serwerowniach i pozostałych pomieszczeniach, w których zamontowane są zawory instalacji wodnej np. kuchni. Informacja o wykryciu wycieku zostanie wysyłana w formie sygnału alarmowego. Osoby upoważnione otrzymają powiadomienie w dogodnej formie (telefon, SMS, e-mail) i będą mogły niezwłocznie zapobiec zniszczeniom.

Potrzebujesz ochrony?

Potrzebujesz ochrony?
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!
Jak działa system

Jak ochronimy Państwa firmę?

ZABEZPIECZENIE I OCHRONA OBIEKTU
ZABEZPIECZENIE I OCHRONA OBIEKTU

- Zabezpieczenie profesjonalnym systemem alarmowym
- Montaż systemu kontroli dostępu
- Regularne obchody terenu
- Obchody agentów ochrony monitorowane online (Active Guard)
- Obsługa centrali p.poż
- Koordynowanie ewakuacji obiektu

OCHRONA STREFY ZAŁADUNKU
OCHRONA STREFY ZAŁADUNKU

- Asysta przy załadunku
- Monitoring wizyjny
- Identyfikacja naczep
- Integracja z giełdami transportowymi
- Ochrona ładunku (kontrola temperatury, alarm otwarcia przestrzeni ładunkowej)

MONITORING OBIEKTU
MONITORING OBIEKTU

- Montaż kamer CCTV
- Monitoring wizyjny terenu
- Alarm napadowy monitorowany 24/7
- Wsparcie operatora dyżurnego i jednostek mobilnych Juwentus

ZADANIA DODATKOWE
ZADANIA DODATKOWE

- Montaż systemu kontroli dostępu (tripody)
- Obsługa recepcji
- Obsługa centrali p.poż
- Wsparcie administracyjne
- Kontrola ruchu osobowego
- Obsługa BMS
- Elektroniczna książka ochrony online

OCHRONA FLOTY
OCHRONA FLOTY

- Monitoring GPS pojazdów służbowych, ciągników, naczep i maszyn budowlanych
- Automatyczne przypomnienia o przeglądach technicznych
- Zabezpieczenie i ochrona przed kradzieżą
- Zdalna blokada pojazdów
- Integracja z giełdami transportowymi

SYSTEM KONTROLI RUCHU
SYSTEM KONTROLI RUCHU

- Kontrola ruchu pojazdów
- System automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych
- Weryfikacja dokumentów przewozowych
- Monitoring GPS pojazdów służbowych
- Kierowanie ruchem na terenie obiektu

Ochrona skrojona na miarę

Oferowane PROFESJONALNE SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ to szereg usług, które pozwalają skutecznie zadbać o bezpieczeństwo pracowników oraz ochronę mienia. Bez problemu można dopasować najlepsze rozwiązanie do potrzeb, a tym samym zapewnić firmie stabilizację. Nowoczesne systemy zabezpieczeń, jakie oferujemy, wykorzystują najnowszą technologię oraz naszą wiedzę i doświadczenie, dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom usługi skrojone na miarę. Wśród tych najpopularniejszych znaleźć można najwyższej jakości alarmy antywłamaniowe, które montowane są w newralgicznych miejscach. Zarówno instalacje zewnętrzne, jak i wewnętrzne wykorzystują najlepsze urządzenia idealnie dostosowane do wymagań klienta, lokalu i terenu. Szybko wykryte niebezpieczeństwo generuje sygnał alarmowy, co natychmiastowo uruchamia interwencję patrolu Juwentus. Pracownicy mogą być wyposażeni w przenośny lub stacjonarny „cichy” alarm, który mogą włączyć w sytuacji zagrożenia. Praktyka pokazuje, że to niezwykle ważna i często wykorzystywana usługa. Systemy zabezpieczeń to szereg opcji, których główną osią jest profesjonalny monitoring. Skontaktuj się z nami i wybierz najlepszą propozycję dla twojej firmy.

Sprawdź również

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1