ZABEZPIECZENIA TECHNICZNE

Czujniki przechyłu (alarm użycia lawety)

Czujniki przechyłu (alarm użycia lawety)

Zamontujemy w Państwa flocie firmowej mikroprocesorowe czujniki, które zarejestrują każdą zmianę położenia pojazdu. Nasze rozwiązanie pozwoli na wykrycie i szybką reakcję w przypadku próby odholowania samochodu na lawecie lub podnoszenia go w celu kradzieży kół. Nasi fachowcy sprawnie przeprowadzą montaż tego doskonałego zabezpieczenia dodatkowego – w jednym z punktów serwisowych Juwentus lub w Państwa firmie. Instalację wykonamy równocześnie z montażem sterownika GPS do lokalizacji i monitoringu pojazdu. Jeżeli zdecydują się Państwo również na usługę monitoringu Juwentus GPS w wariancie ochronnym, podejmiemy błyskawiczne działania w chwili wykrycia niebezpieczeństwa.

Immobiliser z identyfikacją kierowcy

Zapewnimy skuteczną ochronę Państwa floty przed kradzieżą. Nasz nowoczesny immobiliser przeznaczony jest do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Jego zadaniem będzie automatyczna identyfikacja osoby uprawnionej do kierowania pojazdem przez zastosowanie elektronicznej karty. Przy braku uprawnień system samoczynnie poinformuje Państwa o próbie uruchomienia pojazdu. Immobiliser natychmiast uniemożliwi pracę silnika – odcinając zapłon i rozrusznik. Jeżeli komenda o odcięciu zapłonu dojdzie podczas ruchu auta, immobiliser nie pozwoli na jego ponowny rozruch. Rozwiązanie wpłynie na bezpieczeństwo Państwa floty, a w przypadku pojazdów objętych monitoringiem Juwentus, będziecie Państwo mogli zawsze liczyć na profesjonalne wsparcie naszej załogi interwencyjnej.

Immobiliser z identyfikacją kierowcy
Systemy Antynapadowe

Systemy Antynapadowe

Oferujemy Państwu system bezpieczeństwa kierowcy i przewożonego ładunku. W pojeździe zainstalujemy dyskretny przycisk pomocy, który umożliwi kierowcy zgłoszenie potrzeby wsparcia i sprawdzi się w przypadku napadu czy innej niebezpiecznej sytuacji. W chwili odebrania sygnału nasz operator w Centrum Monitorowania Juwentus podejmie działania zgodnie z ustaloną z Państwem procedurą. Zadziałamy błyskawicznie – wykorzystamy nasze profesjonalne załogi interwencyjne, powiadomimy odpowiednie służby ratunkowe oraz uprawnione w Państwa firmie osoby.

Integracja z autoalarmem

Będziemy rzetelnie monitorować fabryczne autoalarmy Państwa pojazdów firmowych. Technologia pozwali szybko powiadomić osoby upoważnione w Państwa firmie o wszelkich sytuacjach alarmowych. W zależności od rodzaju otrzymanego sygnału alarmowego kierowca i wskazana osoba otrzymają powiadomienie sms, e-mail lub telefon od operatora Centrum Monitorowania Juwentus. Dzięki podłączeniu modułu zewnętrznego (lub wejścia w sterowniku GPS) z magistralą CAN, odbierzemy wszystkie sygnały ostrzegawcze z pojazdu. Jeżeli zdecydują się Państwo na wybór wariantu monitoringu ochronnego, w przypadku otrzymania powiadomienia o wzbudzeniu alarmu, osoba upoważniona będzie mogła liczyć na pomoc naszych załóg interwencyjnych.

Integracja z autoalarmem
Moduł Bezpiecznej Blokady

Moduł Bezpiecznej Blokady

Umożliwimy Państwu skuteczną ochronę ładunku podczas postojów w trasie. Moduł Bezpiecznej Blokady to nowość na rynku zabezpieczeń. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu będą Państwo mogli unieruchomić pojazd na wskazany okres. Uaktywnienie blokady następuje podczas postoju pojazdu i nie stwarza zagrożenia dla kierującego lub innych uczestników ruchu drogowego. W chwili działania blokady, osoby nieupoważnione nie będą mogły ponownie uruchomić auta. Nasza technologia to pierwsze inteligentne zabezpieczenie pozwalające na blokadę pojazdu zarówno przez operatora Centrum Monitorowania, jak i samodzielnie – z poziomu aplikacji mobilnej Juwentus GPS.

ZABEZPIECZENIE Z POZIOMU APLIKACJI

Wirtualna strefa ochronna

Korzystając z naszej platformy Juwentus GPS, będą Państwo mogli samodzielnie definiować bezpieczne strefy. Opuszczenie wyznaczonego obszaru będzie skutkowało natychmiastowym zgłoszeniem do naszego Centrum Monitorowania. Operator zweryfikuje alert i przyjmie ewentualne dyspozycje do podjęcia interwencji. Narzędzie usprawni pracę dyspozytorów i pozostałych użytkowników platformy Juwentus GPS. Jeśli Państwa flota firmowa składa się z wielu pojazdów, każdy z nich może mieć zdefiniowane inne strefy bezpieczne i alerty.

Wirtualna strefa ochronna
Blokada z aplikacji mobilnej

Blokada z aplikacji mobilnej

Umożliwimy Państwu ochronę ładunku podczas postojów w trasie. Będą Państwo mogli samodzielnie unieruchomić pojazd na wskazany okres. W chwili działania blokady, osoby nieupoważnione nie będą mogły uruchomić pojazdu. Nasza technologia to pierwsze inteligentne zabezpieczenie pozwalające na całkowite zatrzymanie pojazdu. Uaktywnienie blokady następuje podczas postoju i nie stwarza zagrożenia dla kierującego i innych uczestników ruchu drogowego.

Potrzebujesz ochrony?

Potrzebujesz ochrony?
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!

Sprawdź również

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1