ZABEZPIECZENIA TECHNICZNE

Czujniki przechyłu (alarm użycia lawety)

Czujniki przechyłu (alarm użycia lawety)

Zamontujemy w Państwa flocie firmowej mikroprocesorowe czujniki, które zarejestrują każdą zmianę położenia pojazdu. Nasze rozwiązanie pozwoli na wykrycie i szybką reakcję w przypadku próby odholowania samochodu na lawecie lub podnoszenia go w celu kradzieży kół. Nasi fachowcy sprawnie przeprowadzą montaż tego doskonałego zabezpieczenia dodatkowego – w jednym z punktów serwisowych Juwentus lub w Państwa firmie. Instalację wykonamy równocześnie z montażem sterownika GPS do lokalizacji i monitoringu pojazdu. Jeżeli zdecydują się Państwo również na usługę monitoringu Juwentus GPS w wariancie ochronnym, podejmiemy błyskawiczne działania w chwili wykrycia niebezpieczeństwa.

Immobiliser z identyfikacją kierowcy

Zapewnimy skuteczną ochronę Państwa floty przed kradzieżą. Nasz nowoczesny immobiliser przeznaczony jest do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Jego zadaniem będzie automatyczna identyfikacja osoby uprawnionej do kierowania pojazdem przez zastosowanie elektronicznej karty. Przy braku uprawnień system samoczynnie poinformuje Państwa o próbie uruchomienia pojazdu. Immobiliser natychmiast uniemożliwi pracę silnika – odcinając zapłon i rozrusznik. Jeżeli komenda o odcięciu zapłonu dojdzie podczas ruchu auta, immobiliser nie pozwoli na jego ponowny rozruch. Rozwiązanie wpłynie na bezpieczeństwo Państwa floty, a w przypadku pojazdów objętych monitoringiem Juwentus, będziecie Państwo mogli zawsze liczyć na profesjonalne wsparcie naszej załogi interwencyjnej.

Immobiliser z identyfikacją kierowcy
Systemy Antynapadowe

Systemy Antynapadowe

Oferujemy Państwu system bezpieczeństwa kierowcy i przewożonego ładunku. W pojeździe zainstalujemy dyskretny przycisk pomocy, który umożliwi kierowcy zgłoszenie potrzeby wsparcia i sprawdzi się w przypadku napadu czy innej niebezpiecznej sytuacji. W chwili odebrania sygnału nasz operator w Centrum Monitorowania Juwentus podejmie działania zgodnie z ustaloną z Państwem procedurą. Zadziałamy błyskawicznie – wykorzystamy nasze profesjonalne załogi interwencyjne, powiadomimy odpowiednie służby ratunkowe oraz uprawnione w Państwa firmie osoby.

Integracja z autoalarmem

Będziemy rzetelnie monitorować fabryczne autoalarmy Państwa pojazdów firmowych. Technologia pozwali szybko powiadomić osoby upoważnione w Państwa firmie o wszelkich sytuacjach alarmowych. W zależności od rodzaju otrzymanego sygnału alarmowego kierowca i wskazana osoba otrzymają powiadomienie sms, e-mail lub telefon od operatora Centrum Monitorowania Juwentus. Dzięki podłączeniu modułu zewnętrznego (lub wejścia w sterowniku GPS) z magistralą CAN, odbierzemy wszystkie sygnały ostrzegawcze z pojazdu. Jeżeli zdecydują się Państwo na wybór wariantu monitoringu ochronnego, w przypadku otrzymania powiadomienia o wzbudzeniu alarmu, osoba upoważniona będzie mogła liczyć na pomoc naszych załóg interwencyjnych.

Integracja z autoalarmem
Moduł Bezpiecznej Blokady

Moduł Bezpiecznej Blokady

Umożliwimy Państwu skuteczną ochronę ładunku podczas postojów w trasie. Moduł Bezpiecznej Blokady to nowość na rynku zabezpieczeń. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu będą Państwo mogli unieruchomić pojazd na wskazany okres. Uaktywnienie blokady następuje podczas postoju pojazdu i nie stwarza zagrożenia dla kierującego lub innych uczestników ruchu drogowego. W chwili działania blokady, osoby nieupoważnione nie będą mogły ponownie uruchomić auta. Nasza technologia to pierwsze inteligentne zabezpieczenie pozwalające na blokadę pojazdu zarówno przez operatora Centrum Monitorowania, jak i samodzielnie – z poziomu aplikacji mobilnej Juwentus GPS.

ZABEZPIECZENIE Z POZIOMU APLIKACJI

Wirtualna strefa ochronna

Korzystając z naszej platformy Juwentus GPS, będą Państwo mogli samodzielnie definiować bezpieczne strefy. Opuszczenie wyznaczonego obszaru będzie skutkowało natychmiastowym zgłoszeniem do naszego Centrum Monitorowania. Operator zweryfikuje alert i przyjmie ewentualne dyspozycje do podjęcia interwencji. Narzędzie usprawni pracę dyspozytorów i pozostałych użytkowników platformy Juwentus GPS. Jeśli Państwa flota firmowa składa się z wielu pojazdów, każdy z nich może mieć zdefiniowane inne strefy bezpieczne i alerty.

Wirtualna strefa ochronna
Blokada z aplikacji mobilnej

Blokada z aplikacji mobilnej

Umożliwimy Państwu ochronę ładunku podczas postojów w trasie. Będą Państwo mogli samodzielnie unieruchomić pojazd na wskazany okres. W chwili działania blokady, osoby nieupoważnione nie będą mogły uruchomić pojazdu. Nasza technologia to pierwsze inteligentne zabezpieczenie pozwalające na całkowite zatrzymanie pojazdu. Uaktywnienie blokady następuje podczas postoju i nie stwarza zagrożenia dla kierującego i innych uczestników ruchu drogowego.

Potrzebujesz ochrony?

Potrzebujesz ochrony?
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!

Sprawdź również

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1