OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

Kontrola paliwa

Kontrola paliwa

Korzystając z naszego systemu monitoringu GPS, dowiedzą się Państwo, w jakim miejscu paliwo zostało zatankowane i w jakiej ilości, ile zostało zużyte i czy nie było ubytków paliwa podczas przejazdów. Nasza platforma tankowania GPS pozwoli Państwu prowadzić pełną analizę porównawczą w formie raportów doraźnych (na jednorazowe potrzeby ewidencyjne) oraz cyklicznych (generowanych automatycznie z określoną częstotliwością), wysyłanych automatycznie na skrzynkę mailową. Dla Państwa firmy możemy również przygotować indywidualne rozwiązania funkcjonalne, autorskie raporty i analizy.

Rankingi stylu jazdy

Wyposażymy Państwa pojazdy w innowacyjne sensory 3D, które w połączeniu z analizą pozostałych parametrów auta pozwolą ocenić styl jazdy każdego kierowcy – obroty silnika, gwałtowne przyspieszenia, nagłe hamowania, przekroczenia obowiązujących ograniczeń prędkości. Uzyskają Państwo pełny obraz sposobu eksploatowania swojej floty ciężarowej. Dodatkowo otrzymają Państwo cykliczny raport ze szczegółowymi danymi o wszystkich niepożądanych zdarzeniach, które nastąpiły w czasie użytkowania danego samochodu.

Rankingi stylu jazdy
Jazda prywatna/służbowa

Jazda prywatna/służbowa

Udostępnimy Państwu specjalny moduł w naszej aplikacji mobilnej do monitoringu GPS pojazdów (możemy też zamontować przełączniki trybu jazdy w kabinach), który pozwoli rozdzielić czas wykorzystywany przez pracowników w celach prywatnych od służbowych. Wyeliminuje to problem rozliczania kosztów zużycia paliwa przez poszczególnych kierowców. Łatwo będzie można sprawdzić, czy pracownicy wykorzystują samochód zgodnie z przeznaczeniem (zachowując anonimowość danych o jeździe w trybie prywatnym).

Zdalny odczyt tachografu

Zdalne pobranie danych z Tachografu

Zapewnimy Państwu nieprzerwany dostęp do aktualnych statusów pracy kierowców (jazda, odpoczynek, praca, przerwa) oraz numerów kart kierowców. Dzięki podłączeniu tachografu do magistrali K-Line (D8), system śledzenia samochodów Juwentus GPS umożliwi monitorowanie limitu pracy pracowników w czasie rzeczywistym – nawet przy wyłączonej stacyjce. Udostępnimy Państwu bieżące dane, które są niezbędne do planowania pracy kierowców, analizy tras i możliwości terminowych odjazdów. Dodatkowo zdalny odczyt usprawni organizację pracy w Państwa firmie – wyeliminuje konieczność powrotów pojazdu w celu odczytania pamięci tachografu i kart kierowców przez zewnętrzne czytniki.

Zdalne pobranie danych z Tachografu

OCHRONA ŁADUNKÓW

Kontrola otwarcia przestrzeni ładunkowej

Kontrola otwarcia przestrzeni ładunkowej

Zainstalujemy w Państwa pojazdach technologię zdalnego monitorowania otwarcia lub zamknięcia przestrzeni ładunkowej. W zależności od Państwa potrzeb zastosujemy czujniki magnetyczne, które swoje działanie opierają o elektromagnes lub czujniki RFiD, które ochronią Państwa ładunek przed sabotażem. Sensory mogą znaleźć zastosowanie również w przypadku zabezpieczenia wszelkiego rodzaju włazów, drzwi czy skrzyń. Nasze rozwiązanie może pełnić funkcję automatycznego strażnika i znacząco wpłynie na bezpieczeństwo przewożonego przez Państwa firmę ładunku.

Kontrola temperatury w przestrzeni ładunkowej

W przypadku pojazdów, które przewożą towar w określonej temperaturze (np. mrożonki, owoce, warzywa, wyroby garmażeryjne czy leki), zapewnimy Państwu możliwość jej zdalnej kontroli w przestrzeni ładunkowej. System będzie na bieżąco, w czasie rzeczywistym monitorował działanie agregatów chłodniczych i przesyłał dane w postaci raportów. Za pomocą naszej aplikacji mobilnej ustawią Państwo progi alarmowe dla każdego ładunku i uzyskają pełny wgląd w informacje o temperaturze i wilgotności powietrza w czasie transportu.

Kontrola temperatury w przestrzeni ładunkowej
Identyfikacja naczep

Identyfikacja naczep

Korzystając z naszej technologii monitoringu GPS, będą Państwo mogli w łatwy sposób sprawować kontrolę nad flotą ciężarową i prawidłowym przydzieleniem naczep do określonych pojazdów. W przypadku kontenerów dyspozytorzy szybko rozpoznają, który z nich jest załadowany, a który stoi na placu pusty. Bazujemy na fabrycznych czujnikach temperatury, co znacznie obniża koszt wdrożenia identyfikacji naczep. System Juwentus GPS umożliwi Państwu generowanie raportów w czasie rzeczywistym.

OBSŁUGA KIEROWCÓW

Identyfikacja kierowców

Ta funkcja bardzo przyda się w Państwa firmie, jeżeli pojazdy służbowe są wykorzystywane przez różnych pracowników. Zależnie od sytuacji zastosujemy niewielkich rozmiarów nawierzchniowy czytnik programowanych pastylek Dallas lub bezdotykowy system kart RFiD. Podłączenie czytnika do sterownika monitoringu GPS w pojeździe umożliwi wykorzystanie czytnika również jako immobilisera. Dodatkowo możemy uruchomić w Państwa pojazdach funkcję blokowania dostępu do uruchomienia auta osobom nieupoważnionym. W przypadku stwierdzenia braku uprawnień system automatycznie poinformuje osobę nadzorującą flotą oraz nasze Centrum Monitorowania.

Identyfikacja kierowców
Komunikacja z kierowcą przez aplikacje mobilną

Komunikacja z kierowcą przez aplikacje mobilną

Umożliwimy Państwu sprawną komunikację pomiędzy kierowcą a dyspozytorem – bez konieczności zatrzymywania pojazdu. Komunikator może służyć do wyznaczania trasy optymalnej – usprawni potwierdzanie przyjęcia nowego zlecenia, raportowanie postępów realizacji, czy przekazywanie kierowcy informacji o zaplanowanych dla niego zadaniach. Nasz dwukierunkowy komunikator mobilny bazuje na prostych wiadomościach tekstowych. Jest on dostępny z poziomu aplikacji mobilnej i platformy Juwentus GPS – zapis przeprowadzonych rozmów zostanie zachowany na serwerze.

Automatyczne rozliczanie diet

System Juwentus GPS bazując na lokalizacji pojazdu, dostarczy niezbędnych danych, do rozliczenia czasu jazdy i przebywania kierowcy w danym kraju. Każdy kierowca zostanie automatycznie zalogowany i przypisany w systemie po numerze ID karty kierowcy. Nasza platforma usprawni Państwa pracę, gdyż samoczynnie wyliczy stawki diet oraz noclegów (uwzględniając, minimalne płace obwiązuje w danych kraju UE). Dodatkowo automatycznie zaktualizuje kursy walut, dzięki czemu proces obsługi i wyliczeń, będzie intuicyjny w obsłudze dla Państwa pracowników.

Automatyczne rozliczanie diet

Masz pytania?

Masz pytania?
Dowiedz się jak możemy Ci pomóc!

LOGISTYKA

Lokalizacja

Lokalizacja

System lokalizacji pojazdów Juwentus GPS dostarczy Państwu wszelkich danych do zdalnego zarządzania flotą. Powiadomi o przemieszczeniu się (wjeździe lub wyjeździe) samochodu z określonego na mapie obszaru, wygeneruje raport pobytu w danym państwie (z podziałem na kraj), czas przebywania oraz dystans. Aplikacja poinformuje wyznaczone w Państwa firmie osoby o wszystkich nieprawidłowościach przejazdu i zapewni możliwość szybkiej reakcji, ponieważ każdy raport może mieć nadany status ostrzeżenia lub alarmu.

Weryfikacja odwiedzin POI

Nasza aplikacja do monitoringu GPS pozwoli Państwu dodawać własne punkty na mapie (ręcznie lub przez import bazy danych), wspomagając menadżerów w kontroli realizacji zadań przez kierowców. System będzie nadzorował poprawność wykonanego planu z uwzględnieniem konkretnych punktów załadunku i rozładunku, które bezpośrednio wpłyną na szybkość realizacji zleceń. Trasy można dowolnie weryfikować i dostosowywać do aktualnego dnia pracy, zdarzeń losowych czy okresu, który kierowca musi spędzić w danym punkcie.

Weryfikacja odwiedzin POI
Przesyłanie dokumentów w aplikacji

Przesyłanie dokumentów w aplikacji

Wychodząc naprzeciw potrzebom Państwa firmy, wyposażymy kierowców w system do szybkiego przesyłania skanów dokumentów w formie zdjęcia. Pracownik – z poziomu aplikacji mobilnej Juwentus GPS – wykona skan, który zostanie przesłany na serwer. Materiał będzie udostępniony do podglądu i zapisania przez dyspozytora.

Raporty dedykowane dla transportu ciężkiego

Juwentus GPS, to rozbudowane narzędzie analityczne niezbędne do tworzenia raportów dedykowanych dla transportu ciężkiego. System wykorzysta dane lokalizacyjne oraz dane dostępne z komputera pojazdu do tworzenia dokumentów. Dzięki temu będą Państwo mogli w łatwy sposób generować zaawansowane i rzetelne raporty, dedykowane dla danego segmentu rynku. Przykładowo; raport pobytu w państwie, identyfikacja naczep podłączonych do ciągnika samochodowego, moduł obserwacji kierowcy czy raport diety kierowcy przebywającego za granicą. Nasz system umożliwi Państwu generowanie dokumentów w formie gotowego raportu do podpisu kierowcy.

Raporty dedykowane dla transportu ciężkiego
Integracja z Giełdami Transportowymi

Integracja z Giełdami Transportowymi

System Juwentus GPS wykorzystując technologię API, przesyła dane do zewnętrznych systemów informatycznych np. Makro, FireTMS oraz wiodących giełd transportowych np. TimoCom, Trans.EU, GateHouse, LKW Walter.

Optymalizacja

Zoptymalizuj koszty, zadbaj o bezpieczeństwo kierowców i popraw efektywność zarządzania flotą pojazdów ciężarowych, inwestując w profesjonalny system śledzenia samochodów Juwentus GPS. Oferta firmy Juwentus to m.in. zdalny odczyt tachografu, nawet przy wyłączonej stacyjce, dzięki czemu masz bezpośredni wgląd w czas pracy wszystkich swoich kierowców. To pozwala na zoptymalizowanie czasu pracy i dostosowanie oferty do aktualnych mocy przerobowych firmy.

Czy warto inwestować w zdalny odczyt tachografu?

Inwestycja w profesjonalny system śledzenia samochodów Juwentus pozwala prowadzić zdalny odczyt danych z tachografu, dzięki czemu możesz kontrolować aktualne statusy pracy kierowców, co przekłada się na możliwość lepszego planowania tras, optymalnego przydziału zleceń, usprawnienia systemu dostaw, a tym samym zwiększenia poziomu konkurencyjności firmy – lepsza organizacja pracy to mniejszy koszt działalności i większe zyski. Zdalny odczyt tachografu to także brak konieczności zjeżdżania pojazdów ciężarowych do bazy w celu ręcznego odczytania pamięci tachografu i kart kierowców. Dzięki temu pojazdy mogą być w ciągłym ruchu, a dostępny czas pracy kierowcy można spożytkować w bardziej racjonalny sposób. Jeśli zarządzasz flotą pojazdów ciężarowych i szukasz skutecznych narzędzi, dzięki którym ograniczysz koszty działalności i poprawisz codzienną organizację pracy w swojej firmie, zapoznaj się z naszą ofertą na monitoring pojazdów z opcją obsługa tachografu. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu przedstawienia szczegółów naszej oferty.

Zadbaj o optymalizację kosztów i bezpieczeństwo swojego biznesu. Zdalny odczyt tachografu i zaawansowany system monitoringu pozycji GPS to doskonałe narzędzia pozwalające na nadzór godzin jazdy, kontrolę postojów i ograniczenie ryzyka nadużyć. Wykorzystując innowacyjne technologie, możesz wyeliminować w prosty i szybki sposób wiele problematycznych aspektów, z którymi każdego dnia mierzą się specjaliści i przedsiębiorcy branży transportowej. Ochrona Juwentus to 30 letnie doświadczenie, które zaowocowało profesjonalizmem i precyzją realizacji. Udostępniamy klientom stały dostęp do informacji na temat położenia i statusu kierowców zgodnie z ich numerami kart (jazda, odpoczynek, praca, przerwa). Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły. Gwarantujemy dostosowanie oferty do potrzeb każdego przedsiębiorstwa zajmującego się transportem drogowym – niezależnie od wielkości.

Potrzebujesz ochrony?

Potrzebujesz ochrony?
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!

Sprawdź również

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1