Juwentus w rankingu Diamentów Forbesa 2020

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Z radością informujemy, że firma Juwentus znalazła się wśród
laureatów prestiżowego rankingu Diamentów Forbesa 2020 r. Kryteria brane pod
uwagę przy tworzeniu rankingu potwierdzają naszą wiarygodność jako solidnego
partnera biznesowego. Bardzo cieszymy się, że nasz rozwój i stałe zwiększanie
naszej efektywności zostały po raz kolejny docenione. Tym samym chcemy
podziękować naszym klientom oraz wszystkim pracownikom. Bez Was nasze sukcesy
nie byłyby możliwe.Lista Diamentów Forbesa została opracowana na podstawie
szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Szczegóły metodyki wyceny
przedsiębiorstw oraz pomiaru wzrostu ich wartości zostały opracowane przez Bisnode Polska w porozumieniu z redakcją „Forbesa”. Metoda ta łączy ocenę majątkową i dochodową.  

Zobacz też

Transport jest kluczowym elementem każdego łańcucha dostaw. Bez względu na to, czy są to krótkie, lokalne dystanse, czy transport międzynarodowy, należy zadbać o jak najlepsze zabezpieczenie ładunku, które uchroni go przed kradzieżą, zgubieniem czy zniszczeniem. Prawidłowe zabezpieczenie ładunku w transporcie drogowym to nie tylko kwestia spełnienia określonych wymagań prawnych, ale także minimalizowanie strat finansowych i budowanie zaufania klientów. Jakie są najlepsze metody zabezpieczenia ładunku podczas transportu? Dlaczego warto zdecydować się na poszczególne rozwiązania? Tego dowiesz się z naszego najnowszego artykułu. Zapraszamy do lektury!

Włamania, napady czy też wypadki takie jak pożar i zalanie stanowią poważne zagrożenie zarówno dla naszego mienia, jak i dla bezpieczeństwa domowników. Profesjonalna ochrona domu jednorodzinnego pozwala na znaczne zredukowanie ryzyka wystąpienia wymienionych zdarzeń oraz na podjęcie natychmiastowych działań ratunkowych. Na jaki zakres ochrony domu warto się więc zdecydować i jak wybrać właściwą firmę ochroniarską?

W wyniku zatrucia czadem co roku umiera w Polsce kilkadziesiąt osób. Aby chronić się przed tym zagrożeniem, należy przede wszystkim regularnie sprawdzać sprawność urządzeń grzewczych i kominów. Niezwykle istotną czynnością, która pozwala zapobiec rozwojowi niebezpiecznych sytuacji, jest również montaż czujnika czadu. W poniższym artykule wyjaśniamy, dlaczego sprzęt ten jest aż tak ważny i czym powinniśmy kierować się przy jego wyborze.

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1