Juwentus w rankingu Diamentów Forbesa 2020

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Z radością informujemy, że firma Juwentus znalazła się wśród
laureatów prestiżowego rankingu Diamentów Forbesa 2020 r. Kryteria brane pod
uwagę przy tworzeniu rankingu potwierdzają naszą wiarygodność jako solidnego
partnera biznesowego. Bardzo cieszymy się, że nasz rozwój i stałe zwiększanie
naszej efektywności zostały po raz kolejny docenione. Tym samym chcemy
podziękować naszym klientom oraz wszystkim pracownikom. Bez Was nasze sukcesy
nie byłyby możliwe.Lista Diamentów Forbesa została opracowana na podstawie
szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Szczegóły metodyki wyceny
przedsiębiorstw oraz pomiaru wzrostu ich wartości zostały opracowane przez Bisnode Polska w porozumieniu z redakcją „Forbesa”. Metoda ta łączy ocenę majątkową i dochodową.  

Zobacz też

Miło nam poinformować, że marka Juwentus otrzymała nagrodę „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia”. Jest to kolejne wielkie wyróżnienie dla całej firmy za wiele lat rozwoju, dopracowywania swoich usług oraz gwarantowania bezpieczeństwa klientom. Juwentus działa dla Państwa od 1991 roku i obecnie jest jedną z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek w szeroko pojętej branży ochroniarskiej.

Monitoring GPS stał się ostatnio bardzo popularny. Coraz więcej firm spedycyjnych i nie tylko dostrzega jego liczne zalety. Czasami jest to chęć sprawdzenia uczciwości swoich pracowników, innym razem próba zmniejszenia kosztów, a jeszcze w innych przypadkach zapobieganie kradzieży pojazdów. Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem tej nowoczesnej technologii do swojej firmy, ale masz wątpliwości czy warto w nią zainwestować, poniżej przedstawimy kilka argumentów, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1