WYKORZYSTAJ WSZYSTKIE ZALETY APLIKACJI PRIMAGO! LTE

Aplikacja PRiMAgo! LTE to narzędzie, dzięki któremu korzystanie z usług Juwentus stanie się jeszcze łatwiejsze. Pozwoli Ci ona na sterowanie systemem alarmowym w każdym miejscu i o każdej porze. Dzięki intuicyjnemu panelowi, który zapewnia bardzo prostą obsługę, w kilka sekund uzbroisz lub rozbroisz system czy też wezwiesz patrol interwencyjny Juwentus . Nasza aplikacja nie tylko zwiększy więc Twoje bezpieczeństwo, ale także Twój komfort.

WYKORZYSTAJ WSZYSTKIE ZALETY APLIKACJI PRIMAGO! LTE
POZNAJ FUNKCJONALNOŚCI APLIKACJI JUWENTUS

POZNAJ FUNKCJONALNOŚCI APLIKACJI JUWENTUS

Aplikacja PRiMAgo! LTE pozwoli Ci w wygodny sposób obsługiwać wszystkie systemy, z których korzystasz. Dzięki niej będziesz mógł:

  • uzbroić i rozbroić system jednym kliknięciem,
  • uruchomić alarm i wezwać patrol Juwentus,
  • sprawdzić sygnały z czujek,
  • odwołać alarm,
  • sterować podłączonymi urządzeniami.

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Instalacja narzędzia PRiMAgoLTE jest naprawdę łatwa i szybka! Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich funkcjonalności, wystarczy pobrać aplikację mobilną, a następnie w kilku prostych krokach dodać do niej użytkowników i obsługiwane systemy. Dzięki naszej instrukcji, która szczegółowo opisuje instalację oraz obsługę narzędzia, będziesz w stanie bezproblemowo przejść przez proces konfiguracji i zyskać jeszcze większą wygodę użytkowania.

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1