RODZAJE KAMER DO MONITORINGU

Kamery przemysłowe

Kamery przemysłowe

Ten typ kamer CCTV montujemy w bankach, sklepach, stacjach benzynowych, magazynach czy terenach wokół budowy. Nasi technicy dobiorą odpowiednią klasę bezpieczeństwa i modele sprzętu. Doradzimy Państwu, gdzie warto zainstalować kamery statyczne, gdzie obrotowe czy takie, które za pomocą wbudowanej głowicy są sterowane w pionie i poziomie. Używane przez nas kamery charakteryzują się wysoką jakością, posiadamy modele z kilkudziesięciokrotnym zoomem optycznym, który wykrywa twarze i posiadające funkcje detekcji ruchu.

Kamery termowizyjne

Doskonale sprawdzają się w przypadku rozległych terenów – placów magazynowych, parkingów. Profesjonalnie rozlokowane kamery termowizyjne potrafią zastąpić kilka tradycyjnych kamer. Nie wymagają stosowania dodatkowego oświetlenia, gdyż ich działanie wynika z użycia promieniowania podczerwonego. Funkcjonują nawet w bardzo niekorzystnych warunkach – silny wiatr, dym, ulewa, śnieżyca czy gęsta mgła. Taki system monitoringu wizyjnego wykryje i zarejestruje zdarzenia nawet w całkowitej ciemności.

Kamery termowizyjne
Kamery IP

Kamery IP

Zainstalujemy kamery IP – z dwukierunkową transmisją dźwięku – pozwalające na kontrolę pracowników i osób postronnych. Ich rodzaj dostosujemy do Państwa potrzeb i wymagań. W swojej ofercie posiadamy sprzęt o rozdzielczości do 8Mpx przystosowany do montażu wewnątrz obiektów (kamery płytkowe, kompaktowe, kopułowe i specjalne) oraz do zastosowań zewnętrznych (kopułowe, wandaloodporne, obrotowe, tubowe w obudowie metalowej). Podczas montażu ograniczamy ilość kabli do minimum, przez zastosowanie zasilania w jednym przewodzie.

Kamery bezprzewodowe

Instalacja systemu wizyjnego opartego o kamery bezprzewodowe nie jest skomplikowana i nie wymaga prowadzenia dodatkowego okablowania. Kamery można montować wewnątrz i na zewnątrz budynków – posiadają ruchomy obiektyw. Sprzęt zintegrujemy z naszą dedykowaną platformą online i umożliwimy Państwu stały dostęp do zdalnego monitoringu oraz archiwalnych nagrań.

Kamery bezprzewodowe

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Zadbaj o obraz wizji i sięgnij po najlepszej klasy kamery przemysłowe. Profesjonalnie zaprojektowany monitoring to gwarancja bezpieczeństwa dla osób i mienia w Twojej firmie. Nie czekaj i poznaj najlepszą ofertę w branży. Juwentus to doświadczony zespół, który od 30 lat tworzony jest przez wybitnych specjalistów. Kamery przemysłowe i systemy monitorujące nie mają przed nami żadnych tajemnic. Nie muszą mieć ich również przed Tobą. Kamery przemysłowe to nie wszystko, co mamy do zaprezentowania naszym klientom. Posiadamy także kamery IP, konstrukcje termowizyjne (do pracy nocą) i bezprzewodowe. W związku z sytuacją pandemii Covid-19 wprowadziliśmy również do oferty kamery do automatycznego pomiaru temperatury. Masz wątpliwości? Nie musisz być fachowcem w dziedzinie bezpieczeństwa, by zadbać o ochronę swojego przedsiębiorstwa. Wystarczy się z nami skontaktować. Zrobimy wszystko za Ciebie.

Potrzebujesz ochrony?

Potrzebujesz ochrony?
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!

Dla kogo?

Profesjonalne kamery przemysłowe to nieodłączny element nowoczesnych systemów bezpieczeństwa dedykowanych przedsiębiorstwom działającym w wielu branżach, od niewielkich sklepów osiedlowych zaczynając, a na placówkach bankowych kończąc. Korzystając z pośrednictwa firmy Juwentus, zyskujesz okazję do skorzystania z usług prawdziwych profesjonalistów, którzy pomogą w wyborze sprzętu dostosowanego do specyficznych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

Nowoczesne kamery przemysłowe i wiele więcej

Zabezpieczenie obiektu przemysłowego, magazynowego, handlowego czy usługowego przy pomocy nowoczesnego systemu dozoru wizyjnego jest dziś zadaniem stosunkowo łatwym w realizacji, dostępnym w niezwykle przystępnych cenach. Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie doboru, montażu i bieżącej obsługi systemu kamer przemysłowych dowolnego typu. Korzystając z naszej oferty, możesz zaopatrzyć się w nowoczesne kamery przemysłowe bezprzewodowe, których montaż nie wymaga okablowania, kamery IP z dwukierunkową transmisją dźwięku, które wykorzystuje się do komunikacji z pracownikami, klientami lub osobami postronnymi, kamery termowizyjne do nadzoru rozległych terenów, na przykład placów budów, parkingów czy placów magazynowych i wiele więcej. Oferujemy zarówno kamery przemysłowe zewnętrzne, jak i urządzenia przystosowane do montażu wyłącznie w pomieszczeniach zamkniętych.

Jak działa system

Jak ochronimy Państwa firmę?

ZABEZPIECZENIE I OCHRONA OBIEKTU
ZABEZPIECZENIE I OCHRONA OBIEKTU

- Zabezpieczenie profesjonalnym systemem alarmowym
- Montaż systemu kontroli dostępu
- Regularne obchody terenu
- Obchody agentów ochrony monitorowane online (Active Guard)
- Obsługa centrali p.poż
- Koordynowanie ewakuacji obiektu

OCHRONA STREFY ZAŁADUNKU
OCHRONA STREFY ZAŁADUNKU

- Asysta przy załadunku
- Monitoring wizyjny
- Identyfikacja naczep
- Integracja z giełdami transportowymi
- Ochrona ładunku (kontrola temperatury, alarm otwarcia przestrzeni ładunkowej)

MONITORING OBIEKTU
MONITORING OBIEKTU

- Montaż kamer CCTV
- Monitoring wizyjny terenu
- Alarm napadowy monitorowany 24/7
- Wsparcie operatora dyżurnego i jednostek mobilnych Juwentus

ZADANIA DODATKOWE
ZADANIA DODATKOWE

- Montaż systemu kontroli dostępu (tripody)
- Obsługa recepcji
- Obsługa centrali p.poż
- Wsparcie administracyjne
- Kontrola ruchu osobowego
- Obsługa BMS
- Elektroniczna książka ochrony online

OCHRONA FLOTY
OCHRONA FLOTY

- Monitoring GPS pojazdów służbowych, ciągników, naczep i maszyn budowlanych
- Automatyczne przypomnienia o przeglądach technicznych
- Zabezpieczenie i ochrona przed kradzieżą
- Zdalna blokada pojazdów
- Integracja z giełdami transportowymi

SYSTEM KONTROLI RUCHU
SYSTEM KONTROLI RUCHU

- Kontrola ruchu pojazdów
- System automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych
- Weryfikacja dokumentów przewozowych
- Monitoring GPS pojazdów służbowych
- Kierowanie ruchem na terenie obiektu

Sprawdź również

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1