JAK POMOŻEMY W PRZYPADKU KRADZIEŻY AUTA?

NASZA ZAŁOGA INTERWENCYJNA ZAJMIE SIĘ ODZYSKANIEM POJAZDU

NASZA ZAŁOGA INTERWENCYJNA ZAJMIE SIĘ ODZYSKANIEM POJAZDU

W przypadku utraty pojazdu zawsze możesz liczyć na pomoc naszych doświadczonych załóg interwencyjnych. Podejmiemy natychmiastowe działania zmierzające do jak najszybszego odzyskania Twojego samochodu. Operator Centrum Monitorowania błyskawicznie wyznaczy bieżącą lokalizację auta i skonsultuje z Tobą przebieg akcji. Ryzyko i niedogodności związane z procesem odzyskania pojazdu przejmie nasza doświadczona grupa interwencyjna przeszkolona w zakresie konfrontacji ze złodziejem.

Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Zapewniamy szybkie i skuteczne odzyskiwanie skradzionych pojazdów osób prywatnych. Oferujemy profesjonalny, całodobowy monitoring oraz sprawdzone rozwiązania technologiczne z zakresu ochrony samochodu. Do zabezpieczenia auta wykorzystujemy między innymi nowoczesne czujniki 3D – wykrywające zmianę położenia auta (np. holowanie auta lub próbę kradzieży kół) i moduły monitorujące sygnał GPS, a tym samym położenie samochodu, dzięki czemu o dokonaniu kradzieży dowiadujemy się błyskawicznie i natychmiast rozpoczynamy procedurę odzyskiwania pojazdu. Nasz specjalista z Centrum Monitorowania szybko wyznacza aktualną lokalizację samochodu, a następnie kontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia przebiegu akcji. Po zweryfikowaniu, czy nie jest to fałszywy alarm możemy w imieniu klienta zawiadomić odpowiednie służby oraz włączyć moduł bezpiecznej blokady, który zablokuje możliwość ponownego uruchomienia auta. Posiadamy grupy interwencyjne rozlokowane na terenie całego kraju, dzięki czemu odzyskiwanie skradzionych pojazdów przebiega niezwykle sprawnie i efektywnie. Jesteśmy do dyspozycji Klientów przez 24 godziny na dobę, przez cały rok, również w dni ustawowo wolne od pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i tysiące zakończonych sukcesem akcji odzyskiwania skradzionych pojazdów sprawiają, że możemy zagwarantować najwyższą jakość i profesjonalizm usług.

Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Twój dom pod ochroną!

Twój dom pod ochroną!
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!
Jak działa system

Jak ochronimy Twoje auto?

Zabezpieczenie przed kradzieżą
Zabezpieczenie przed kradzieżą

 • Czujnik przechyłu (alarm przy próbie użycia lawety)
 • Moduł zdalnej blokady (samodzielne unieruchomienie przez aplikację mobilną)
 • Bezpieczna Strefa wokół pojazdu
 • Immobilizer

Monitoring i ochrona
Monitoring i ochrona

 • Monitorowanie autoalarmu (powiadomienia SMS)
 • Automatyczne powiadomienie operatora dyżurnego o alarmie
 • Interwencja załóg Juwentus w przypadku kradzieży

Monitoring i ochrona ładunku
Monitoring i ochrona ładunku

 • Automatyczne przypomnienia o przeglądach
 • Przycisk pomocy
 • Alarm napadowy monitorowany 24/7
 • Wsparcie operatora dyżurnego i jednostek mobilnych Juwentus

Sprawdź również

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1