Monitoring rowerów i motocykli – dlaczego warto się na niego zdecydować?

Zabezpieczenie przed kradzieżą

Kradzieże rowerów i motocykli są niestety na porządku dziennym. Zamontowany lokalizator GPS do motocykla pozwala na śledzenie pojazdu w czasie rzeczywistym, umożliwi więc szybkie i dokładne jego zlokalizowanie w razie zaginięcia. Dzięki temu szanse na odzyskanie Twojego mienia będą nieporównywalnie większe niż w przypadku środka transportu bez monitoringu.

Zabezpieczenie przed kradzieżą
Ochrona inwestycji

Ochrona inwestycji

Zainwestowanie w dobry motocykl czy rower zapewnia wysoki komfort podczas jazdy i niską awaryjność. Wiązać się będzie to jednak z wyższym ryzykiem kradzieży niż w przypadku mniej nowoczesnych modeli. Uchronić przed nią może lokalizator motocyklowy. Decydując się na to urządzenie zyskasz pewność, że Twój jednoślad będzie pod stałą ochroną, zarówno w garażu, jak i poza nim.

Bezpieczeństwo użytkownika

Monitoring GPS motocykla może informować również o gwałtownych zdarzeniach, np. wypadkach i innych nieplanowanych sytuacjach. W takich okolicznościach system wyśle powiadomienie z dokładnymi danymi o lokalizacji jednośladu, co znacznie przyspieszy reakcję i udzielenie pomocy. Bardzo często zależy od tego zdrowie, a nawet życie użytkownika roweru lub motocykla.

Bezpieczeństwo użytkownika

Jak działa monitoring motocykla lub roweru?

W każdej chwili sprawdzisz lokalizację swojego pojazdu

W Twoim rowerze, motocyklu lub łodzi ukryjemy dyskretny sterownik GPS, który zawsze wskaże Ci miejsce jego postoju. Urządzenie działa nawet do 6 miesięcy bez konieczności ładowania i może pracować w trudnych warunkach atmosferycznych. Jest to możliwe dzięki przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia, z którego wybudza się w chwili wykrycia ruchu pojazdu.

Możesz śledzić historię tras Twojego jednośladu

Lokalizator GPS do motocykla lub roweru umożliwia nie tylko monitorowanie trasy w czasie rzeczywistym, ale również analizowanie przejazdów, które miały miejsce w przeszłości, w okresie korzystania z GPS. Lokalizator do roweru czy motocykla pozwoli Ci więc poznać najczęściej wybierane przez Ciebie trasy, pokonywane dystanse czy preferowane godziny korzystania z pojazdu.

Otrzymasz powiadomienie o nieautoryzowanym ruchu

Dostępne funkcje jak wykrywanie holowania i bezpieczna strefa informują właściciela o nieuprawnionym ruchu motocykla, gdy zapłon jest wyłączony. Jeśli akcelerometr wykryje nieautoryzowany ruch w trybie parkowania lub urządzenie śledzące odbierze współrzędne GPS poza bezpieczną strefą oznacza to, że motocykl opuszcza np. parking. Mini Lokalizator GPS natychmiast wygeneruje zdarzenie i wyśle właścicielowi powiadomienie SMS.

Natychmiast dowiesz się o kradzieży pojazdu

Takich historii każdy z nas chciałby oczywiście uniknąć, niestety zdarzają się coraz częściej. Kiedy jednak Twój jednoślad wyposażony jest w lokalizator GPS do motocykla lub roweru, możesz mieć pewność, że w razie jego kradzieży nie stoisz na straconej pozycji. O przywłaszczeniu pojazdu dowiesz się niezwłocznie, poznasz też trasę, w którą udał się z Twoim jednośladem złodziej.

Dodatkowe funkcjonalności

Autoryzacja kierowcy

Dodatkowa pastylka bluetooth zainstalowana np. w kasku, może pełnić funkcję autoryzowania kierowcy. Jeśli sterownik nie wykryje jej w pobliżu podczas próby zapłonu wyśle SMS alarmowy.

Status zapłonu

Informacja online – alert SMS o uruchomianiu motocykla w godzinach nocnych 23.00-6.00.

Status naładowania akumulatora

Aktualny widok poziomu naładowania akumulatora motocykla w aplikacji mobilnej – alert SMS o krytycznej wartości naładowania akumulatora.

Nie tylko monitoring motocykli i rowerów.

Gdzie można zamontować mini lokalizator GPS?

Motocykle i rowery

To właśnie w tych środkach transportu mini lokalizatory GPS montowane są najczęściej. Dzięki monitoringowi GPS do motocykla lub roweru można łatwo zlokalizować pojazd w razie kradzieży lub zgubienia. Kompaktowe rozmiary tych urządzeń sprawiają, że są niezwykle skuteczne i dyskretne. Co za tym idzie, cieszą się dużą popularnością wśród motocyklistów i rowerzystów.

Motocykle i rowery
Inne środki transportu

Inne środki transportu

Pisząc o GPS do motocykla i roweru, nie można jednak zapomnieć i o szeregu innych pojazdów, do których ochrony mini lokalizatory są wykorzystywane. Na zamontowanie tego urządzenia decyduje się coraz więcej właścicieli skuterów, hulajnóg (tradycyjnych, jak i elektrycznych), a także łodzi. Oni również doceniają tę dyskretną, a jednocześnie bardzo skuteczną ochronę.

Montaż monitoringu rowerów i motocykli

Dyskretny

Nasi specjaliści zamontowali już tysiące urządzeń tego typu. Stąd też wiedzą doskonale, gdzie dokładnie umieścić lokalizator GPS do roweru, motocykla czy innego środka transportu. Dzięki temu nie ulegnie on zniszczeniu podczas eksploatacji pojazdu, nie zostanie też dostrzeżony przez potencjalnego złodzieja.

Dyskretny
Bezproblemowy

Bezproblemowy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników, instalacja lokalizatora motorowego przebiegnie szybko i bezproblemowo. Zadbają też, by montaż przeprowadzony został z najwyższą starannością. Po zamontowaniu GPS do motocykla udzielą Ci również szczegółowych informacji związanych z jego użytkowaniem.

Monitoring rowerów i motocykli Juwentus

Twój jednoślad pod stałym nadzorem

Agencja ochrony Juwentus koncentruje się na zapewnieniu specjalistycznych usług z zakresu bezpieczeństwa mienia i osób. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii, w tym GPS do motocykla lub roweru, zadbamy o skuteczne zabezpieczenie Twojego jednośladu, dzięki czemu Ty będziesz mógł spać spokojnie. Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na dobranie najlepszego rozwiązania, a w razie wystąpienia niebezpiecznego zdarzenia, na nasze wsparcie.

Twój jednoślad pod stałym nadzorem
Ochrona i bezpieczeństwo

Ochrona i bezpieczeństwo

Zwiększ bezpieczeństwo swojego motocykla i wykorzystaj nasz mini lokalizator GPS o dużych możliwościach. Istnieje wiele różnych modeli motocykli, a nasz mini lokalizator sprawdzi się w każdym z nich. Solidna wodoodporna obudowa oraz wbudowane czujniki z funkcją śledzenia pozycji i zderzeń sprawiają, że urządzenie doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Klasa szczelności IP65 daje nam pewność, że urządzenie jest wodoszczelne i w 100% zabezpieczone przed kurzem lub piaskiem. Nasz lokalizator obsługuje tryb niskiego zużycia energii co minimalizuje zużycie akumulatora w motocyklu. Wbudowana bateria zapewnia długi czas pracy bez głównego źródła zasilania, która nawet przy krótkiej przejażdżce szybko się naładuje.

Podstawowe funkcje

  • LOKALIZACJA GPS
  • BEZPIECZNA STREFA
  • WYKRYWANIE WYPADKÓW
  • WYKRYWANIE NIEAUTORYZOWANEGO RUCHU

Twój dom pod ochroną!

Twój dom pod ochroną!
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!

Sprawdź również

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1