JAK DZIAŁA?

W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ SPRAWDZIĆ LOKALIZACJĘ SWOJEGO POJAZDU
W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ SPRAWDZIĆ LOKALIZACJĘ SWOJEGO POJAZDU
W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ SPRAWDZIĆ LOKALIZACJĘ SWOJEGO POJAZDU

W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ SPRAWDZIĆ LOKALIZACJĘ SWOJEGO POJAZDU

W Twoim rowerze, motocyklu lub łodzi ukryjemy dyskretny sterownik GPS, który zawsze wskaże Ci miejsce jego postoju. Urządzenie działa nawet do 6 miesięcy bez konieczności ładowania i może pracować w trudnych warunkach atmosferycznych. Jest to możliwe dzięki przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia, z którego wybudza się w chwili wykrycia ruchu pojazdu.

Monitoring GPS motocykli

Ochrona i bezpieczeństwo

Zwiększ bezpieczeństwo swojego motocykla i wykorzystaj nasz mini lokalizator GPS o dużych możliwościach. Istnieje wiele różnych modeli motocykli, a nasz mini lokalizator sprawdzi się w każdym z nich. Solidna wodoodporna obudowa oraz wbudowane czujniki z funkcją śledzenia pozycji i zderzeń sprawiają, że urządzenie doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Klasa szczelności IP65 daje nam pewność, że urządzenie jest wodoszczelne i w 100% zabezpieczone przed kurzem lub piaskiem. Nasz lokalizator obsługuje tryb niskiego zużycia energii co minimalizuje zużycie akumulatora w motocyklu. Wbudowana bateria zapewnia długi czas pracy bez głównego źródła zasilania, która nawet przy krótkiej przejażdżce szybko się naładuje.

Ochrona i bezpieczeństwo

Podstawowe funkcje

  • LOKALIZACJA GPS
  • BEZPIECZNA STREFA
  • WYKRYWANIE WYPADKÓW
  • WYKRYWANIE NIEAUTORYZOWANEGO RUCHU
Mini lokalizator, duże możliwości

Mini lokalizator, duże możliwości

Dostępne funkcje jak wykrywanie holowania i bezpieczna strefa informują właściciela o nieuprawnionym ruchu motocykla, gdy zapłon jest wyłączony. Jeśli akcelerometr wykryje nieautoryzowany ruch w trybie parkowania lub urządzenie śledzące odbierze współrzędne GPS poza bezpieczną strefą oznacza to, że motocykl opuszcza np. parking. Mini Lokalizator GPS natychmiast wygeneruje zdarzenie i wyśle właścicielowi powiadomienie SMS.

Dodatkowe funkcjonalności

AUTORYZACJA KIEROWCY

Dodatkowa pastylka bluetooth zainstalowana np. w kasku, może pełnić funkcję autoryzowania kierowcy. Jeśli sterownik nie wykryje jej w pobliżu podczas próby zapłonu wyśle SMS alarmowy.

STATUS ZAPŁONU

Informacja online – alert SMS o uruchomianiu motocykla w godzinach nocnych 23.00-6.00.

STAN NAŁADOWANIA AKUMULATORA

Aktualny widok poziomu naładowania akumulatora motocykla w aplikacji mobilnej – alert SMS o krytycznej wartości naładowania akumulatora.

Twój dom pod ochroną!

Twój dom pod ochroną!
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!

Sprawdź również

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1