JAK DZIAŁA?

W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ SPRAWDZIĆ LOKALIZACJĘ SWOJEGO POJAZDU
W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ SPRAWDZIĆ LOKALIZACJĘ SWOJEGO POJAZDU
W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ SPRAWDZIĆ LOKALIZACJĘ SWOJEGO POJAZDU

W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ SPRAWDZIĆ LOKALIZACJĘ SWOJEGO POJAZDU

W Twoim rowerze, motocyklu lub łodzi ukryjemy dyskretny sterownik GPS, który zawsze wskaże Ci miejsce jego postoju. Urządzenie działa nawet do 6 miesięcy bez konieczności ładowania i może pracować w trudnych warunkach atmosferycznych. Jest to możliwe dzięki przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia, z którego wybudza się w chwili wykrycia ruchu pojazdu.

Monitoring GPS motocykli

Ochrona i bezpieczeństwo

Zwiększ bezpieczeństwo swojego motocykla i wykorzystaj nasz mini lokalizator GPS o dużych możliwościach. Istnieje wiele różnych modeli motocykli, a nasz mini lokalizator sprawdzi się w każdym z nich. Solidna wodoodporna obudowa oraz wbudowane czujniki z funkcją śledzenia pozycji i zderzeń sprawiają, że urządzenie doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Klasa szczelności IP65 daje nam pewność, że urządzenie jest wodoszczelne i w 100% zabezpieczone przed kurzem lub piaskiem. Nasz lokalizator obsługuje tryb niskiego zużycia energii co minimalizuje zużycie akumulatora w motocyklu. Wbudowana bateria zapewnia długi czas pracy bez głównego źródła zasilania, która nawet przy krótkiej przejażdżce szybko się naładuje.

Ochrona i bezpieczeństwo

Podstawowe funkcje

  • LOKALIZACJA GPS
  • BEZPIECZNA STREFA
  • WYKRYWANIE WYPADKÓW
  • WYKRYWANIE NIEAUTORYZOWANEGO RUCHU
Mini lokalizator, duże możliwości

Mini lokalizator, duże możliwości

Dostępne funkcje jak wykrywanie holowania i bezpieczna strefa informują właściciela o nieuprawnionym ruchu motocykla, gdy zapłon jest wyłączony. Jeśli akcelerometr wykryje nieautoryzowany ruch w trybie parkowania lub urządzenie śledzące odbierze współrzędne GPS poza bezpieczną strefą oznacza to, że motocykl opuszcza np. parking. Mini Lokalizator GPS natychmiast wygeneruje zdarzenie i wyśle właścicielowi powiadomienie SMS.

Dodatkowe funkcjonalności

AUTORYZACJA KIEROWCY

Dodatkowa pastylka bluetooth zainstalowana np. w kasku, może pełnić funkcję autoryzowania kierowcy. Jeśli sterownik nie wykryje jej w pobliżu podczas próby zapłonu wyśle SMS alarmowy.

STATUS ZAPŁONU

Informacja online – alert SMS o uruchomianiu motocykla w godzinach nocnych 23.00-6.00.

STAN NAŁADOWANIA AKUMULATORA

Aktualny widok poziomu naładowania akumulatora motocykla w aplikacji mobilnej – alert SMS o krytycznej wartości naładowania akumulatora.

Twój dom pod ochroną!

Twój dom pod ochroną!
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!

Sprawdź również

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1