Wideo-weryfikacja Alarmów

Wideo-weryfikacja Alarmów

Usługa wideo-weryfikacji alarmów pomaga uniknąć niepotrzebnych kosztów interwencji. W chwili naruszenia czujników obraz z kamer w Państwa firmie zostanie przekazany do naszego całodobowego Centrum Monitorowania. Wykwalifikowany operator sprawdzi, czy alarm był uzasadniony. Dzięki dwukierunkowej transmisji dźwięku głośną komendą będzie mógł spłoszyć złodzieja lub wandala. W razie konieczności powiadomi i wezwie na miejsce odpowiednie służby oraz naszą jednostkę interwencyjną.

Potrzebujesz ochrony?

Potrzebujesz ochrony?
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!
Jak działa system
Kamera do monitoringu
Panel kontrolny
Przycisk napadowy
Czujnik ruchu
Czujnik zalania

Jak ochronimy Twoją firmę?

Kamera do monitoringu
Kamera do monitoringu

Dyskretna kamera IP ze zdalnie sterowanym obiektywem. Polecamy montaż w pobliżu kasy lub w strefie obsługi klienta. Nagrania z wielu lokalizacji można przeglądać równocześnie - online lub z archiwum przechowywanego w chmurze.

Panel kontrolny
Panel kontrolny

Służy do sterowania systemem alarmowym. Może być w wersji z przyciskami lub z ekranem dotykowym, ze wbudowanym interkomem lub bez. Można zaprogramować przycisk do bezpośredniego połączenia z operatorem Centrum Monitorowania.

Przycisk napadowy
Przycisk napadowy

Może być na stałe przymocowany w wybranym miejscu (np. pod kontuarem przy kasie) lub mieć formę pilota o zasięgu około 100m. Po wciśnięciu przycisku, za pośrednictwem specjalnego radionadajnika, sygnał wezwania pomocy zostaje wysłany wprost do najbliższej załogi interwencyjnej.

Czujnik ruchu
Czujnik ruchu

Pasywny czujnik podczerwieni (PIR) służy do wykrywania intruza. W zależności od wielkości, kształtu i sposobu ogrzewania pomieszczenia dobierzemy odpowiedni rodzaj czujników.

Czujnik zalania
Czujnik zalania

Warto zainstalować na zapleczu lub w toalecie. Posiada wbudowaną sondę, której elektrody reagują natychmiast po zetknięciu z wodą. Dodatkowo możemy zainstalować elektroniczny zawór, który zamknie dopływ wody w chwili wykrycia wycieku.

Idealne uzupełnienie usługi monitoringu

Nowoczesne rozwiązania systemowe takie jak WIDEOWERYFIKACJA SYGNAŁÓW ALARMOWYCH mają przede wszystkim na celu zminimalizować fałszywe alarmy. Ten innowacyjny system ułatwia zarządzanie i sprawne zaplanowanie interwencji, o ile jest ona konieczna. Usługa oferowana przez centrum monitorowania alarmów jest chętnie wybierana przez klientów indywidualnych oraz firmy i pozwala doskonale chronić mienie i majątek. Poza tym dzięki szybkiej weryfikacji alarmów, jaką oferujemy, można sprawnie wykluczyć fałszywe sygnały oraz efektywnie udzielić odpowiedniej pomocy. Dzięki temu usługa jest idealnie dopasowana do potrzeb, a z drugiej strony można skutecznie obniżyć jej koszty. WIDEO WERYFIKACJA SYGNAŁÓW ALARMOWYCH bardzo dobrze uzupełnia usługi agencji ochrony oraz klasyczny monitoring. Poza tym pozwala pracownikom przygotować się do koniecznej interwencji, wyposażając ich w informacje o rodzaju zdarzenia, a także odpowiednie narzędzia. Bez problemu można także wdrożyć uzgodnioną wcześniej z klientem procedurę. Sprawdź, czy ta usługa będzie idealna dla ciebie.

Sprawdź również

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1