Ochrona Juwentus

SILNA MARKA

SILNA MARKA

Juwentus to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek rynku security w Polsce i jedna z najszybciej rozwijających się firm tej branży. Zaufało nam blisko 100 tysięcy klientów, nagradzając nasze usługi medalem Konsumenckiego Lidera Jakości oraz Złotym Laurem Klienta. Otrzymaliśmy również wiele prestiżowych nagród biznesowych takich jak Diamenty Forbes, Medal Europejski czy Gazele Biznesu. Jesteśmy prekursorem wielu innowacyjnych rozwiązań i technologii w obszarze usług ochrony.

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU

NOWOCZESNA OCHRONA OD 1991 ROKU

Od 30 lat skutecznie świadczymy usługi z zakresu ochrony ludzi i mienia. W każdym roku naszej działalności rozwijamy się i dostosowujemy standardy naszej pracy do światowych trendów. Działamy kompleksowo, łączymy niezawodną, wielostopniową ochronę fizyczną z najnowocześniejszymi – często autorskimi – technologiami. Ta elastyczność pozwala nam zachować pozycję lidera wśród marek security w Polsce.

NASZE ZASOBY

W skład naszej infrastruktury wchodzi profesjonalne Centrum Monitorowania, które należy do największych i najnowocześniejszych w Europie. Dzięki czemu możemy całodobowo reagować na wszystkie sygnały alarmowe. Posiadamy też wykwalifikowane załogi interwencyjne – rozmieszczone na terenie całego kraju i przeszkolone do działania w kryzysowych sytuacjach. Platforma internetowa Juwentus w intuicyjny i łatwy sposób umożliwia klientom stały dostęp do panelu zarządzania ochroną swoich obiektów. Nasza marka to też ogólnopolska sieć biur regionalnych i rozbudowane zespoły profesjonalnych techników świadczących naszym klientom usługi instalacyjne i serwisowe. Zapewnienie klientom bezpieczeństwa i satysfakcji z podjętej współpracy, to nasz nadrzędny cel. Pracujemy dla globalnych korporacji, wielkich polskich marek, instytucji publicznych, sektora MŚP, małych rodzinnych firm i klientów indywidualnych. Cenimy każde zlecenie i dokładamy wszelkich starań, aby nasza współpraca była długofalowa.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Projektując plan ochrony, zawsze bierzemy pod uwagę rzeczywiste zagrożenia oraz możliwości finansowe naszego kontrahenta. Każde zlecenie traktujemy z jednakową troską i zaangażowaniem. Pracujemy wedle obowiązujących norm i standardów ISO 9001:2015 oraz AQAP2110:2016 – potwierdzających naszą zdolność do realizacji zamówień wojskowych i NATO-wskich. Jakość i rzetelność naszych usług jest zabezpieczona polisą OC do kwoty 25 milionów zł oraz dodatkowymi polisami OC dla każdego agenta ochrony do 100 tysięcy zł, wystawionymi przez Allianz, światowego lidera na rynku ubezpieczeń.

Wyślij wiadomość

Wybierz temat
Imię i Nazwisko
Adres E-mail
Numer telefonu
Kod pocztowy

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1