JAK DZIAŁA?

W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ SPRAWDZIĆ LOKALIZACJĘ GPS DOMOWNIKA
rodzic smartphone

W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ SPRAWDZIĆ LOKALIZACJĘ GPS DOMOWNIKA

Otrzymasz osobisty lokalizator GPS wielkości zbliżonej do karty kredytowej. Urządzenie można ładować przez złącze micro USB. Ma niewielkie rozmiary, więc włożysz je do kieszeni, portfela, torby lub plecaka bliskiej osoby, której miejsce pobytu chcesz monitorować. Aplikacja mobilna Juwentus w wygodny sposób pokaże Ci jej dokładną lokalizację.

KIEDY WARTO UŻYĆ LOKALIZATORA?

LOKALIZACJA GPS TO DOSKONAŁA FORMA KONTROLI NAD DZIEĆMI

Funkcja lokalizacji domowników doskonale sprawdzi się w przypadku dzieci. Na ekranie swojego telefonu zobaczysz trasę, którą pokonuje Twoja pociecha. W aplikacji mobilnej możesz ustawić teren/trasy, w których może się poruszać. Jeżeli dziecko wyjdzie poza zaznaczony obszar – otrzymasz natychmiast powiadomienie w aplikacji mobilnej lub SMS-em.

Lokalizacja dziecka w drodze do szkoły i ze szkoły

Kiedy Twoje dziecko przebywa w szkole, możesz zachować spokój, ponieważ znajduje się ono pod opieką nauczycieli. Jednak aby maluch rzeczywiście znajdował się pod nadzorem, musi najpierw dotrzeć do szkoły. Natomiast po lekcjach pokonuje tę samą trasę w przeciwnym kierunku. Niewielu rodziców jest w stanie każdego dnia prowadzić dzieci do szkoły, a później jej odbierać. Poza tym, w pewnym wieku sami uczniowie wolą pokonywać tę drogę samotnie lub w towarzystwie rówieśników, a nie dorosłych opiekunów. Nie ulega również wątpliwości, że pozostawienie dzieci bez opieki w drodze do i ze szkoły to niezbędny krok na drodze do osiągnięcia przez nie samodzielności. Niemniej jednak kiedy dziecko dorasta, zagrożenia nie znikają. Dzieci w wieku 10, 11 czy 12 lat zwykle chodzą już do szkoły samodzielnie, jednak nadal są narażone na liczne niebezpieczeństwa. Poza tym w wieku buntu mogą przychodzić im do głowy niekoniecznie odpowiedzialne i mądre pomysły. Aby zapewnić dziecku poczucie samodzielności, a jednocześnie zachować spokój o jego bezpieczeństwo, możesz wykorzystać lokalizator GPS.

Lokalizacja dziecka poza domem

Do pewnego momentu życia dzieci nie ustępują rodziców na krok. Jednak z czasem coraz bardziej szukają niezależności. Chcą spędzać czas z rówieśnikami, wychodząc z nimi z domu. Czy to wyjście na podwórko, czy do kolegów lub koleżanek, niebezpieczeństwo czai się wszędzie. Lokalizator GPS w portfelu lub kieszeni Twojego dziecka to sposób, aby cały czas wiedzieć, gdzie jest dziecko. Zboczenie z umówionej trasy pozwala zareagować i zapobiec ewentualnemu niebezpieczeństwu. Nie ma też wątpliwości, że dzieci nie zawsze są szczere z rodzicami, którzy przecież chcą tylko, aby pociechy były bezpieczne. Za sprawą lokalizacji GPS możesz w dowolnej chwili sprawdzić, czy Twoje dziecko rzeczywiście znajduje się miejscu, w którym miało się znajdować. Nie musisz dzwonić do rodziców czy kolegów swojej pociechy, co z pewnością nie spodobałoby się Twojemu dziecku. Wystarczy niewielki przedmiot w postaci lokalizatora.

<h2>LOKALIZACJA GPS TO DOSKONAŁA FORMA KONTROLI NAD DZIEĆMI</h2>

CZY LOKALIZATOR GPS MOŻE ZAPEWNIĆ BEZPIECZEŃSTWO?

TAK, UMOŻLIWI WEZWANIE POMOCY
TAK, UMOŻLIWI WEZWANIE POMOCY
TAK, UMOŻLIWI WEZWANIE POMOCY

TAK, UMOŻLIWI WEZWANIE POMOCY

Nasze nowoczesne rozwiązanie zapewni Twojemu dziecku bezpieczeństwo, gdyż jest wyposażone w przycisk SOS. Lokalizator GPS Juwentus posiada wbudowany mikrofon, który umożliwi Ci prowadzenie nasłuchu i ocenę sytuacji.

Czy wiesz, że...

Przy pomocy nowoczesnych nadajników GPS możesz zadbać nie tylko o bezpieczeństwo luksusowego auta, ale i członków swojej najbliższej rodziny? Lokalizacja GPS to usługa pozwalająca na precyzyjne określenie miejsca, w którym znajduje się osoba wyposażona w niewielki nadajnik (nadajnik przypomina kartę kredytową i jest ładowany przez złącze micro USB).

Lokalizacja GPS – na czym to polega?

Niewielka karta z nadajnikiem GPS po skonfigurowaniu z dedykowaną aplikacją mobilną zapewnia możliwość kontrolowania trasy, po której codziennie przemieszczają się bliskie Ci osoby. Lokalizator rodziny umieszczony w plecaku dziecka zapewnia dostęp do mapy z trasą, jaką dziecko pokonało w ciągu dnia. Możesz wyznaczyć obszar, po którym dziecko może się poruszać samodzielnie – po przekroczeniu granic wyznaczonego obszaru otrzymasz natychmiastowe powiadomienie alarmowe. Lokalizacja GPS to skuteczne narzędzie nie tylko w przypadku najmłodszych dzieci, ale i osób starszych, zwłaszcza tych z zaburzeniami pamięci. Współrzędne GPS są niezwykle preryjne, dzięki czemu w sytuacji zagrożenia łatwo zlokalizować zagubioną osobę. Zadbaj o bezpieczeństwo rodziny, inwestując w profesjonalny lokalizator GPS dla dziecka lub seniora z zaburzeniami pamięci. Nasze urządzenia zostały wyposażone w przycisk SOS i niewielki mikrofon, dzięki któremu możesz prowadzić nasłuch otoczenia. Skorzystaj z innowacyjnych rozwiązań technicznych oferowanych przez firmę Juwentus. Dzięki nim lokalizacja bliskich jest usługą niezwykle dyskretną, dostępną w przystępnej cenie.

Bezpieczeństwo rodziny!

Bezpieczeństwo rodziny!
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!

Sprawdź również

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1