JAK DZIAŁA?

W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ SPRAWDZIĆ LOKALIZACJĘ DOMOWNIKA
rodzic smartphone

W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ SPRAWDZIĆ LOKALIZACJĘ DOMOWNIKA

Otrzymasz osobisty lokalizator GPS wielkości zbliżonej do karty kredytowej. Urządzenie można ładować przez złącze micro USB. Ma niewielkie rozmiary, więc włożysz je do kieszeni, portfela, torby lub plecaka bliskiej osoby, której miejsce pobytu chcesz monitorować. Aplikacja mobilna Juwentus w wygodny sposób pokaże Ci jej dokładną lokalizację.

KIEDY WARTO UŻYĆ LOKALIZATORA?

TO DOSKONAŁA FORMA KONTROLI NAD DZIEĆMI

Funkcja lokalizacji domowników doskonale sprawdzi się w przypadku dzieci. Na ekranie swojego telefonu zobaczysz trasę, którą pokonuje Twoja pociecha. W aplikacji mobilnej możesz ustawić teren/trasy, w których może się poruszać. Jeżeli dziecko wyjdzie poza zaznaczony obszar – otrzymasz natychmiast powiadomienie w aplikacji mobilnej lub SMS-em.

TO DOSKONAŁA FORMA KONTROLI NAD DZIEĆMI

CZY LOKALIZATOR MOŻE ZAPEWNIĆ BEZPIECZEŃSTWO?

TAK, UMOŻLIWI WEZWANIE POMOCY
TAK, UMOŻLIWI WEZWANIE POMOCY
TAK, UMOŻLIWI WEZWANIE POMOCY

TAK, UMOŻLIWI WEZWANIE POMOCY

Nasze nowoczesne rozwiązanie zapewni Twojemu dziecku bezpieczeństwo, gdyż jest wyposażone w przycisk SOS. Lokalizator GPS Juwentus posiada wbudowany mikrofon, który umożliwi Ci prowadzenie nasłuchu i ocenę sytuacji.

Czy wiesz, że...

Przy pomocy nowoczesnych nadajników GPS możesz zadbać nie tylko o bezpieczeństwo luksusowego auta, ale i członków swojej najbliższej rodziny? Lokalizacja GPS to usługa pozwalająca na precyzyjne określenie miejsca, w którym znajduje się osoba wyposażona w niewielki nadajnik (nadajnik przypomina kartę kredytową i jest ładowany przez złącze micro USB).

Lokalizacja GPS – na czym to polega?

Niewielka karta z nadajnikiem GPS po skonfigurowaniu z dedykowaną aplikacją mobilną zapewnia możliwość kontrolowania trasy, po której codziennie przemieszczają się bliskie Ci osoby. Lokalizator rodziny umieszczony w plecaku dziecka zapewnia dostęp do mapy z trasą, jaką dziecko pokonało w ciągu dnia. Możesz wyznaczyć obszar, po którym dziecko może się poruszać samodzielnie – po przekroczeniu granic wyznaczonego obszaru otrzymasz natychmiastowe powiadomienie alarmowe. Lokalizacja GPS to skuteczne narzędzie nie tylko w przypadku najmłodszych dzieci, ale i osób starszych, zwłaszcza tych z zaburzeniami pamięci. Współrzędne GPS są niezwykle preryjne, dzięki czemu w sytuacji zagrożenia łatwo zlokalizować zagubioną osobę. Zadbaj o bezpieczeństwo rodziny, inwestując w profesjonalny lokalizator GPS dla dziecka lub seniora z zaburzeniami pamięci. Nasze urządzenia zostały wyposażone w przycisk SOS i niewielki mikrofon, dzięki któremu możesz prowadzić nasłuch otoczenia. Skorzystaj z innowacyjnych rozwiązań technicznych oferowanych przez firmę Juwentus. Dzięki nim lokalizacja bliskich jest usługą niezwykle dyskretną, dostępną w przystępnej cenie.

Bezpieczeństwo rodziny!

Bezpieczeństwo rodziny!
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!

Sprawdź również

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1