JAK DZIAŁA?

DOPASUJEMY ROZWIĄZANIA DO TWOICH POTRZEB

DOPASUJEMY ROZWIĄZANIA DO TWOICH POTRZEB

Zaprojektujemy i zainstalujemy profesjonalny system kamer dostosowany do Twoich potrzeb. W zależności od sytuacji i Twoich oczekiwań mogą one występować w wersji przewodowej i bezprzewodowej. Dzięki naszej aplikacji mobilnej będziesz mógł w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Twoim domu i jego otoczeniu. Dodatkowo kamery posiadają dwukierunkową transmisję dźwięku, więc usłyszysz i przekażesz komunikaty głosowe wybranym osobom np. dziecku, opiekunce czy ekipie remontowej. Wszystkie nagrania zostaną automatycznie zarchiwizowane w chmurze, dzięki czemu będziesz miał do nich zawsze dostęp.

Twój dom pod ochroną!

Twój dom pod ochroną!
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!

Monitoring domu

Wysokiej klasy monitoring wizyjny to najlepsza forma zabezpieczenia nieruchomości. Niezależnie, czy chcesz wykorzystać go w biurze, firmie, czy gospodarstwie domowym, zawsze na pierwszym miejscu stawiaj jakość, która zagwarantuje Ci niezawodność. Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Ochrona Juwentus to umiejętności potwierdzone doświadczeniem. Od lat wykorzystujemy jedynie sprawdzone narzędzia, które zapewniają naszym klientom profesjonalizm i perfekcję. Dzięki innowacyjnej technologii możesz obserwować obraz na żywo z każdego miejsca na świecie. Wszystko dzięki połączeniu systemu kamer z aplikacją mobilną, która udostępnia wizję na smartfonach. Jak widać, monitoring domu nie musi być drogi i skomplikowany. Otrzymasz od nas pełne wsparcie na każdym etapie. Jeśli masz pytania, wystarczy się z nami skontaktować.

Monitoring domu
Wybierz Juwentus

Wybierz Juwentus

Zapewnij domownikom bezpieczeństwo i wykorzystaj do tego innowacyjny podgląd wideo dostępny za sprawą perfekcyjnych systemów kamer. Ochrona domu nie musi być skomplikowana i droga. Wystarczy wybrać rozwiązania, które cieszą się uznaniem klientów i gwarantują niezawodność oraz profesjonalizm.
Ochrona domu ze specjalistami Juwentus to czysta przyjemność. Pomożemy Ci na każdym etapie realizacji. Nie musisz być fachowcem z dziedziny zabezpieczeń i dysponować obszerną wiedzą na temat zastosowań konkretnych narzędzi. Dopasujemy asortyment do Twoich potrzeb i skonfigurujemy go w taki sposób, by każdy poradził sobie z jego obsługą. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować już teraz.
Efektywna ochrona domu to nie tylko alarm, który w razie próby włamania informuje służby. To także kamery, które udostępniają możliwość podgląd wideo na żywo i rejestrowanie obrazu. Dzięki naszemu oprogramowaniu otrzymujesz także dostęp do aplikacji mobilnej. Możesz więc sprawdzić, co dzieje się w mieszkaniu z każdej części świata.

Jeden system, wiele możliwości

Stworzenie spójnego systemu bezpieczeństwa poprzez instalację niezawodnego w działaniu systemy alarmowego i systemu dozoru wizyjnego to wybrane zadania realizowane przez firmę Juwentus. Dostarczamy alarmy i kamery do monitoringu domu, sklepu czy niewielkiego budynku biurowego. Zapoznaj się z dostępną listą usług i wybierz jeden z systemów bezpieczeństwa idealnie dostosowany do własnych potrzeb.

Profesjonalny monitoring domu w atrakcyjnej cenie!

Dzięki rosnącym możliwościom technicznym ochrona domu jednorodzinnego, niewielkiego sklepu czy budynku firmowego jest dziś znacznie łatwiejsza do zorganizowania niż kilka lat temu. Co więcej, tego typu systemy są mniej zawodne, prostsze w montażu i tańsze, a przez to dostępne praktycznie dla każdej zainteresowanej nimi osoby. Monitoring w domu to przede wszystkim możliwość kontrolowania tego, kto znajduje się wewnątrz budynku oraz w jego najbliższym otoczeniu, co w bezpośredni sposób przekłada się na poprawę poczucia bezpieczeństwa domowników. Zachęcamy do zapoznania się z dużą różnorodnością dostępnych rozwiązań technicznych w kategorii monitoring wizyjny i wyboru opcji dostosowanych do własnych potrzeb. Oczywiście chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy, który monitoring domu (przewodowy lub bezprzewodowy) będzie w Twoim przypadku najlepszym wyborem.

Sprawdź również

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1