Konsumencki Lider Jakości 2023

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Z radością informujemy, iż marka Juwentus otrzymała złote godło w programie „Konsumencki Lider Jakości 2023” w kategorii Ochrona osób i mienia. Powyższe wyróżnienie uzyskaliśmy również w 2021 roku. W związku z powyższym bardzo dziękujemy za Państwa zaufanie.

Konsumencki Lider Jakości 2023 to już 12. edycja programu badawczego mającego na celu wyłonienie najlepiej ocenianych marek i firm pod względem jakości produktów i usług na polskim rynku. Badania są przeprowadzane na próbie ponad 15 tysięcy aktywnych konsumentów, którzy jednoznacznie identyfikują liderów jakości w różnych kategoriach asortymentowych. Uczestnicy i laureaci programu są prezentowani na łamach Dziennika Gazety Prawnej w Strefie Gospodarki.

Czym jest Konsumencki Lider Jakości?

W ramach programu oceniane są różne aspekty produktów i usług, takie jak dostępność, cena i design opakowania. Program Konsumencki Lider Jakości 2023 ma na celu nie tylko wyłonienie liderów, ale również zbieranie wiedzy na temat jakości wybranych produktów i usług oraz motywacji polskiego konsumenta w zakupach. Dostęp do tego typu danych umożliwia nam jeszcze pełniej zrozumieć potrzeby naszych Klientów i w odpowiedzi na nie doskonalić zakres świadczonych usług.

Tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości ma duże znaczenie dla laureatów, ponieważ stanowi potwierdzenie wysokiej jakości produktów lub usług. Dla konsumentów zaś jest to pomocne w podejmowaniu decyzji zakupowych, ponieważ mogą polegać na opinii innych konsumentów i wybierać marki, które są uznawane za liderów jakościowych.

Nie jest to jedyne wyróżnienie, które posiadamy na swoim koncie. W ciągu ostatnich lat otrzymaliśmy także Złoty Laur Klienta oraz wiele prestiżowych nagród biznesowych: Diamenty Forbesa, Medal Europejski, Gazele Biznesu.

Połączenie tradycji i innowacyjności

Od 1991 roku specjalizujemy się w zapewnieniu kompleksowych rozwiązań związanych z zabezpieczeniem mienia i osób. Dzięki wieloletniej obecności na rynku jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek branży security. Jednocześnie nie ustajemy w doskonaleniu naszej oferty, nieustannie ją ulepszając, wprowadzając innowacje i rozszerzając zakres i zasięg świadczonych usług. Kluczowym atutem naszej firmy jest posiadanie jednego z największych i najbardziej nowoczesnych Centrów Monitorowania w Europie oraz rozmieszczone na terenie całego kraju wyszkolone do działania w sytuacjach kryzysowych załogi interwencyjne.

Nasza platforma internetowa, o nazwie Juwentus, zapewnia klientom łatwy dostęp do panelu zarządzania ochroną swoich obiektów. Ponadto, jako firma posiadamy ogólnopolską sieć biur regionalnych oraz zespół wykwalifikowanych techników, którzy świadczą usługi instalacyjne i serwisowe dla naszych klientów. Naszym najważniejszym celem jest zapewnienie klientom bezpieczeństwa i satysfakcji, niezależnie od tego, czy są to globalne korporacje, duże polskie marki, instytucje publiczne, małe i średnie przedsiębiorstwa, czy też indywidualni klienci. Doceniamy każde zlecenie i dążymy do nawiązania długofalowej współpracy.

Szerokie spektrum usług nowoczesnej Agencji Ochrony

Poniżej przedstawiamy niektóre z oferowanych przez nas usług:

  • Ochrona mienia: Zapewniamy profesjonalne usługi ochrony mienia, w tym monitoring obiektów, kontrolę dostępu, monitoring GPS, ochronę fizyczną i elektroniczną, patrolowanie terenów, reagowanie na sygnały alarmowe itp. a także kompleksowe usługi porządkowe. Dostosowujemy swoje rozwiązania do indywidualnych potrzeb klienta, oferując skuteczną ochronę dla różnych rodzajów obiektów czy pojazdów, takich jak domy, mieszkania, biura, sklepy, magazyny, prywatne samochody i motocykle lub całe floty.
  • Systemy alarmowe: Projektujemy, instalujemy i utrzymujemy zaawansowane systemy alarmowe, które zapewniają szybkie wykrycie i reakcję na niebezpieczeństwa. Systemy alarmowe mogą obejmować czujniki ruchu, czujniki dymu, czujniki zalania, alarm medyczny, napadowy, kamery monitoringu itp.
  • Monitoring: Świadczymy usługi monitoringu wizyjnego, umożliwiając klientom obserwację swoich obiektów w czasie rzeczywistym. Monitorowanie może odbywać się zarówno lokalnie, jak i zdalnie, dzięki wykorzystaniu zaawansowanych systemów telewizji przemysłowej. Oferujemy monitoring alarmowy, dzięki czemu sygnały alarmowe są monitorowane przez profesjonalny personel ochrony, który natychmiast podejmuje adekwatne do danej sytuacji i ustalone wcześniej z Klientem działania: zawiadamia właściciela posesji oraz policję, straż pożarną lub pogotowie, może też wezwać na miejsce jednostkę interwencyjną.
  • Kontrola dostępu: Oferujemy rozwiązania kontroli dostępu, które pozwalają na zarządzanie i monitorowanie dostępu do różnych stref i pomieszczeń. Systemy kontroli dostępu mogą obejmować karty magnetyczne, kody PIN, czytniki biometryczne i inne zaawansowane metody uwierzytelniania.
  • Monitoring GPS – Usługa umożliwiająca sprawowanie kontroli nad pojazdami prywatnymi, a także sprawne zarządzania flotą firmową. Pozwala na zoptymalizowanie kosztów i zwiększenie bezpieczeństwa kierowców, przewożonych ładunków i samych pojazdów.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego stale doskonalimy jakość naszych usług oraz obsługę klienta. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Zobacz też

Transport jest kluczowym elementem każdego łańcucha dostaw. Bez względu na to, czy są to krótkie, lokalne dystanse, czy transport międzynarodowy, należy zadbać o jak najlepsze zabezpieczenie ładunku, które uchroni go przed kradzieżą, zgubieniem czy zniszczeniem. Prawidłowe zabezpieczenie ładunku w transporcie drogowym to nie tylko kwestia spełnienia określonych wymagań prawnych, ale także minimalizowanie strat finansowych i budowanie zaufania klientów. Jakie są najlepsze metody zabezpieczenia ładunku podczas transportu? Dlaczego warto zdecydować się na poszczególne rozwiązania? Tego dowiesz się z naszego najnowszego artykułu. Zapraszamy do lektury!

Włamania, napady czy też wypadki takie jak pożar i zalanie stanowią poważne zagrożenie zarówno dla naszego mienia, jak i dla bezpieczeństwa domowników. Profesjonalna ochrona domu jednorodzinnego pozwala na znaczne zredukowanie ryzyka wystąpienia wymienionych zdarzeń oraz na podjęcie natychmiastowych działań ratunkowych. Na jaki zakres ochrony domu warto się więc zdecydować i jak wybrać właściwą firmę ochroniarską?

W wyniku zatrucia czadem co roku umiera w Polsce kilkadziesiąt osób. Aby chronić się przed tym zagrożeniem, należy przede wszystkim regularnie sprawdzać sprawność urządzeń grzewczych i kominów. Niezwykle istotną czynnością, która pozwala zapobiec rozwojowi niebezpiecznych sytuacji, jest również montaż czujnika czadu. W poniższym artykule wyjaśniamy, dlaczego sprzęt ten jest aż tak ważny i czym powinniśmy kierować się przy jego wyborze.

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1