Jak działa?

alarm medyczny
alarm medyczny
pomoc medyczna

POZWALA NA BŁYSKAWICZNE WEZWANIE POMOCY

W mieszkaniu seniora zainstalujemy system wykrywania bezruchu. Jeżeli czujniki przez dłuższy czas nie odnotują żadnej aktywności (np. z powodu zasłabnięcia), wyślą sygnał alarmowy. Dodatkowo starsza osoba otrzyma zawieszkę z przyciskiem medycznym, a panel alarmowy wyposażymy w głośniki i mikrofon, które pozwolą choremu na prowadzenie rozmowy z naszym wykwalifikowanym operatorem z każdego miejsca w pokoju.

W JAKIM PRZYPADKU INSTALOWAĆ ALARM MEDYCZNY?

KIEDY CHCESZ ZADBAĆ O BEZPIECZEŃSTWO SWOICH BLISKICH

Nasz nowoczesny alarm medyczny będzie idealnym rozwiązaniem, jeżeli chcesz zadbać o bezpieczeństwo osób w podeszłym wieku, samotnych lub przewlekle chorych domowników. W razie upadku, wystąpienia zawrotów głowy albo silnego bólu, starsza osoba może nie mieć siły wybrać numeru służb ratunkowych, opowiedzieć o swoich dolegliwościach i wezwać ratunek. Przy zainstalowanym alarmie medycznym wystarczy, że naciśnie przycisk pomocy.

KIEDY CHCESZ ZADBAĆ O BEZPIECZEŃSTWO SWOICH BLISKICH
KIEDY CHCESZ ZADBAĆ O BEZPIECZEŃSTWO SWOICH BLISKICH

Jak będziemy pomagać?

Zawsze możesz na nas liczyć

Zawsze możesz na nas liczyć

Sygnały alarmu medycznego traktujemy priorytetowo, a wykwalifikowany operator jest dostępny całodobowo. Po otrzymaniu alarmu, przez wbudowany interkom sam nawiąże połączenie głosowe z mieszkaniem i oceni sytuację. Jeżeli zdecydowałeś się również skorzystać z naszego monitoringu wizyjnego, operator będzie miał także możliwość zdalnie zweryfikować obraz z kamer. W razie potrzeby natychmiast wezwie pomoc medyczną lub powiadomi rodzinę.

Twój dom pod ochroną!

Twój dom pod ochroną!
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!
Jak działa system
Przycisk medyczny
Czujnik zalania
Czujnik ruchu
Panel kontrolny
Czujnik dymu
KAMERA DO MONITORINGU
Alarm tlenku węgla

Jak działa system?

Przycisk medyczny
Przycisk medyczny

Ma formę zawieszki na szyję. Wciśnięcie przycisku powoduje przesłanie sygnału alarmu medycznego i uruchomienie procedury pomocy przez operatora dyżurnego.

Czujnik zalania
Czujnik zalania

Posiada wbudowana sondę, której elektrody reagują natychmiast po zetknięciu z wodą. Czujka dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – białej oraz brązowej, co pomoże sprytnie dobrać ją do aranżacji pomieszczenia. Dodatkowo możemy zainstalować elektroniczny zawór odcięcia wody.

Czujnik ruchu
Czujnik ruchu

Pasywny czujnik podczerwieni (PIR) służy do wykrywania intruza. W zależności od wielkości, kształtu i sposobu ogrzewania pomieszczenia dobierzemy odpowiedni rodzaj czujnika. Mamy w ofercie takie, które nie będą reagować na psa lub kota.

Panel kontrolny
Panel kontrolny

Służy do sterowania systemem alarmowym. Może być w wersji z przyciskami lub z ekranem dotykowym, z wbudowanym interkomem lub bez. Można zaprogramować przycisk do bezpośredniego połączenia z operatorem Centrum Monitorowania.

Czujnik dymu
Czujnik dymu

Punktowa czujka przeznaczona do wykrywania wczesnego stadium rozwijającego się pożaru. Jest wyposażona w detektor dymu widzialnego oraz sensor temperatury.

KAMERA DO MONITORINGU
KAMERA DO MONITORINGU

Dyskretna kamera IP ze sterowanym obiektywem. Nagrania można przeglądać online lub z archiwum przechowywanego w chmurze.

Alarm tlenku węgla
Alarm tlenku węgla

Alarm włącza się automatycznie w momencie, kiedy zostanie przekroczone dopuszczalne stężenie tlenku węgla w pomieszczeniu.

Alarm medyczny dla seniora

Profesjonalny alarm medyczny to polecane rozwiązanie dla osób starszych, niepełnosprawnych lub przewlekle chorych, zwłaszcza tych, które mieszkają samotnie. System służy do sygnalizowania zagrożenia zdrowia lub życia, wymagającego natychmiastowej pomocy. Sygnał alarmowy można wywołać za pomocą przycisku medycznego w formie zawieszki na szyję. Po jego naciśnięciu następuje przesłanie sygnału alarmowego i uruchomienie procedury pomocy. Wykwalifikowani operatorzy Juwentus są dostępni przez całą dobę. W przypadku otrzymania zgłoszenia natychmiast próbują nawiązać połączenie głosowe z domownikiem lub weryfikują zdalnie obraz z kamer. W sytuacji braku kontaktu błyskawicznie powiadamiają pomoc medyczną albo rodzinę. Alarm medyczny Juwentus będzie pomocny w każdym przypadku kiedy nosząca go osoba poczuje się źle i będzie potrzebowała pomocy, a klasyczne formy wezwania pomocy nie będą możliwe.

Sprawdź również

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1