Jak to działa?

NIEZAWODNA OCHRONA
NIEZAWODNA OCHRONA
NIEZAWODNA OCHRONA

NIEZAWODNA OCHRONA

Przyciski napadowe pozwolą Państwa pracownikom wywołać „cichy alarm”. Występują w formie przenośnej lub stacjonarnej – montowane na ścianie, pod blatem lub na podłodze. Ich rodzaj i ulokowanie dostosujemy do charakteru obiektu. Po naciśnięciu przycisku przez personel, nasz operator w Centrum Monitoringu błyskawicznie dokona oceny sytuacji, a jednostka interwencyjna dostanie informację bezpośrednio na terminal wozu patrolowego i wyruszy z pomocą.

Kiedy mogą Państwo instalować system napadowy?

W każdej chwili

Montaż alarmu napadowego możemy wykonać przy okazji instalacji Państwa systemu antywłamaniowego lub całkowicie niezależnie od innych systemów. Przycisk napadowy wymaga zamontowania dedykowanej radiolinii. Państwa pracownicy mogą go mieć zawsze przy sobie – dzięki wygodnej formie breloka o zasięgu kilkuset metrów. Zapewnia doskonałą i skuteczną ochronę w sytuacji kradzieży, wymuszenia czy napadu.

W każdej chwili

Jak będziemy Państwa chronić?

ZAPEWNIMY BŁYSKAWICZNE WSPARCIE

ZAPEWNIMY BŁYSKAWICZNE WSPARCIE

Sygnał napadowy zostanie wysłany równolegle do naszego Centrum Monitorowania Juwentus oraz na terminal w samochodzie patrolowym załogi interwencyjnej. Alarm wezwania pomocy jest przez nas traktowany priorytetowo i nie można go odwołać – załoga interwencyjna Juwentus szybko dotrze na miejsce, aby pospieszyć Państwu z pomocą.

Potrzebujesz ochrony?

Potrzebujesz ochrony?
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!
Jak działa system
Kamera do monitoringu
Panel kontrolny
Przycisk napadowy
Czujnik ruchu
Czujnik zalania

Jak ochronimy Twoją firmę?

Kamera do monitoringu
Kamera do monitoringu

Dyskretna kamera IP ze zdalnie sterowanym obiektywem. Polecamy montaż w pobliżu kasy lub w strefie obsługi klienta. Nagrania z wielu lokalizacji można przeglądać online lub z archiwum przechowywanego w chmurze.

Panel kontrolny
Panel kontrolny

Służy do sterowania systemem alarmowym. Może być w wersji z przyciskami lub z ekranem dotykowym, ze wbudowanym interkomem lub bez. Można zaprogramować przycisk do bezpośredniego połączenia z operatorem Centrum Monitorowania.

Przycisk napadowy
Przycisk napadowy

Może być na stałe przymocowany w wybranym miejscu (np. pod kontuarem przy kasie) lub mieć formę pilota o zasięgu około 100m. Po wciśnięciu przycisku, za pośrednictwem specjalnego radionadajnika, sygnał wezwania pomocy zostaje wysłany wprost do najbliższej załogi interwencyjnej.

Czujnik ruchu
Czujnik ruchu

Pasywny czujnik podczerwieni (PIR) służy do wykrywania intruza. W zależności od wielkości, kształtu i sposobu ogrzewania pomieszczenia dobierzemy odpowiedni rodzaj czujników.

Czujnik zalania
Czujnik zalania

Warto zainstalować na zapleczu lub w toalecie. Posiada wbudowaną sondę, której elektrody reagują natychmiast po zetknięciu z wodą. Dodatkowo możemy zainstalować elektroniczny zawór, który zamknie dopływ wody w chwili wykrycia wycieku.

Sprawdź również

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1