Czyszczenie garaży i hal produkcyjnych

Czyszczenie garaży i hal produkcyjnych

Nasze maszyny z funkcją szorowania, odsysania i osuszania zagwarantują Państwu zachowanie estetyki. Usuniemy zabrudzenia z błota, soli, olejów i smarów. Zastosujemy chemię profesjonalną, charakteryzującą się wysoką skutecznością w czyszczeniu maszynowym danego typu nawierzchni (betonowa, żywiczna, epoksydowa lub poliuretanowa). Doczyszczone posadzki zakonserwujemy specjalnym preparatem, który wnika w pory i utrudnia dalsze osadzanie się zabrudzeń.

Potrzebujesz naszej pomocy?

Potrzebujesz naszej pomocy?
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!

Usługi skrojone na miarę

Profesjonalne czyszczenie hal produkcyjnych oraz garaży to usługi dla firm oraz spółdzielni czy wspólnot mieszkaniowych, które są zobowiązane do utrzymania porządku na dużych powierzchniach, które ze względu na swoją specyfikę wymagają użycia specjalnych urządzeń i preparatów. Tego typu usługi realizowane są również w obiektach handlowych, magazynowych i fabrycznych. Mycie hal produkcyjnych, jakie oferujemy, to szereg rozwiązań, które indywidualnie dopasowujemy do wymagań klientów oraz warunków, jakie w danej przestrzeni panują. Dzięki temu nawet najtrudniejsze zabrudzenia są skutecznie usuwane, a miejsce staje się czyste i bezpieczne. Używane przez nas markowe preparaty i maszyny są zawsze dostosowane do czyszczonych powierzchni. Specjalistyczne usługi pozwalają zachować czystość i porządek na dłużej, co jest gwarancją bezpieczeństwa i oczywiście estetyki. Sprawdź, jaką ofertę mamy specjalnie dla ciebie.

Sprawdź również

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1