JAK DZIAŁAMY?

WIELOSTOPNIOWA OCHRONA
WIELOSTOPNIOWA OCHRONA
WIELOSTOPNIOWA OCHRONA

WIELOSTOPNIOWA OCHRONA

Nasz zintegrowany model ochrony, poza agentami na posterunkach, obejmuje dwóch dedykowanych koordynatorów ochrony, którzy będą odpowiedzialni za codzienne kontakty z Państwem, obsadę obiektu, szkolenia, wdrożenie i kontrolę przestrzegania procedur ochrony. Kolejnym ogniwem są operatorzy naszego całodobowego Centrum Monitorowania, którzy będą analizować wszystkie sygnały alarmowe z Państwa obiektu oraz zdalnie monitorować przebieg obchodów placu budowy. W sytuacji zagrożenia agenci ochrony będą korzystać ze wsparcia naszych załóg interwencyjnych.

JAKI JEST ZAKRES NASZEJ OCHRONY?

Kontrola ruchu pojazdów

Zadbamy o płynny i bezpieczny ruch na terenie budowy – poprowadzimy ewidencje wjazdu i wyjazdu. Do naszych zadań będzie należało otwieranie i zamykanie bramy wjazdowej, anonsowanie dostaw oraz monitowanie uprawnień do przebywania na terenie budowy. W przypadku ruchu towarowego sprawdzimy zgodność materiałów i sprzętów z dokumentacją. Będziemy czuwać nad bezpieczeństwem mienia inwestora i podwykonawców, łącząc profesjonalną ochronę fizyczną z całodobowym monitoringiem.

Kontrola ruchu pojazdów
Kontrola ruchu osobowego

Kontrola ruchu osobowego

Zgodnie z dyspozycjami kierownika budowy będziemy kontrolować dostęp osób i ekip budowlanych do terenu budowy. Sprawdzimy przepustki i uprawnienia do przebywania w danej strefie. Będziemy czuwać nad przestrzeganiem przepisów BHP – weryfikować czas pracy i posiadanie przez pracowników odzieży ochronnej oraz kasków.

Posterunki obchodowe

Przystępując do współpracy, wskażą Państwo, które trasy i miejsca wymagają szczególnej kontroli. Zweryfikujemy je i podpowiemy, gdzie dodatkowo mogą kryć się potencjalne zagrożenia, które elementy stanowią słaby punkt w zabezpieczeniu. Na tej podstawie zaproponujemy ewentualną modyfikację tras obchodów oraz zastosowanie dodatkowych zabezpieczeń. Skontrolujemy miejsca parkowania maszyn budowlanych i składowania materiałów. Będziemy z ustaloną częstotliwością kontrolować teren budowy.

Posterunki obchodowe
Rzetelność obchodów

Rzetelność obchodów

Nasza agencja ochrony działa transparentnie – udostępnimy Państwu podgląd online systemu Active Guard, który rejestruje w czasie rzeczywistym wszystkie obchody naszych agentów dyżurnych. W ten sposób będą Państwo mogli weryfikować czynności ochroniarzy, częstotliwość obchodów, trasy oraz wszelkie sygnały alarmowe z Państwa obiektu.

Potrzebujesz ochrony?

Potrzebujesz ochrony?
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!
Jak działa system

Jak ochronimy Państwa firmę?

ZABEZPIECZENIE I OCHRONA OBIEKTU
ZABEZPIECZENIE I OCHRONA OBIEKTU

- Zabezpieczenie profesjonalnym systemem alarmowym
- Montaż systemu kontroli dostępu
- Regularne obchody terenu
- Obchody agentów ochrony monitorowane online (Active Guard)
- Obsługa centrali p.poż
- Koordynowanie ewakuacji obiektu

OCHRONA STREFY ZAŁADUNKU
OCHRONA STREFY ZAŁADUNKU

- Asysta przy załadunku
- Monitoring wizyjny
- Identyfikacja naczep
- Integracja z giełdami transportowymi
- Ochrona ładunku (kontrola temperatury, alarm otwarcia przestrzeni ładunkowej)

MONITORING OBIEKTU
MONITORING OBIEKTU

- Montaż kamer CCTV
- Monitoring wizyjny terenu
- Alarm napadowy monitorowany 24/7
- Wsparcie operatora dyżurnego i jednostek mobilnych Juwentus

ZADANIA DODATKOWE
ZADANIA DODATKOWE

- Montaż systemu kontroli dostępu (tripody)
- Obsługa recepcji
- Obsługa centrali p.poż
- Wsparcie administracyjne
- Kontrola ruchu osobowego
- Obsługa BMS
- Elektroniczna książka ochrony online

OCHRONA FLOTY
OCHRONA FLOTY

- Monitoring GPS pojazdów służbowych, ciągników, naczep i maszyn budowlanych
- Automatyczne przypomnienia o przeglądach technicznych
- Zabezpieczenie i ochrona przed kradzieżą
- Zdalna blokada pojazdów
- Integracja z giełdami transportowymi

SYSTEM KONTROLI RUCHU
SYSTEM KONTROLI RUCHU

- Kontrola ruchu pojazdów
- System automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych
- Weryfikacja dokumentów przewozowych
- Monitoring GPS pojazdów służbowych
- Kierowanie ruchem na terenie obiektu

Ochrona skrojona na miarę

Profesjonalna ochrona budowy to gwarancja bezpieczeństwa oraz dbanie o mienie i ludzi. Zakres usługi jest zależny od specyfiki danej inwestycji oraz wymagań klienta. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii, doświadczenia oraz sprawdzonych procedur, których podstawą jest obchód terenu oraz monitoring wideo, doskonale możemy wypełniać postawione przed nami zadania. W efekcie ochrona budowy, jaką proponujemy, to oferta skrojona na miarę konkretnych wymagań, które zależą od zakresu działań, specyfiki terenu oraz szeregu innych okoliczności. Profesjonalna ochrona opiera się przede wszystkim na idealnym dopasowaniu modelu zabezpieczeń. Poza pracownikami na posterunkach pracują również koordynatorzy, którzy dbają o to, by wszystkie procedury były zachowane, a także utrzymują kontakt z klientem. Podstawą jest oczywiście obchód terenu, który można zdalnie monitorować, a dzięki temu ma się pewność, że wszystko działa bez zarzutu. W przypadku jakichkolwiek problemów i zagrożenia wzywane są również załogi interwencyjne. W ramach ochrony terenu budowy możemy również zaoferować monitoring GPS maszyn budowlanych. Sprawdź, jak dopasowana do twoich wymagań ochrona budowy będzie się sprawdzać u ciebie.

Sprawdź również

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1