Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem?

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Spokojne życie wśród miłych sąsiadów może uśpić naszą czujność. Jeśli jeszcze nie zainwestowaliśmy w odpowiednią ochronę, lepiej o tym pomyślmy, bo nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się złodziej. Kto wie, czy nie wybierze sobie naszej okolicy, gdzie nigdy wcześniej nie było takich sytuacji. Bądźmy przygotowani! 

System alarmowy - dlaczego jest tak ważny?

Podstawową ochronę zapewnia system alarmowy, lecz musi być idealnie dopasowany do danego miejsca, by spełnił swoją najważniejszą funkcję - sprawiał, że każda próba wtargnięcia zostanie odnotowana. Agencja ochrony Juwentus oceni, jakie czujki alarmowe sprawdzą się w naszym domu, dobierając je pod kątem skuteczności i specyfiki chronionego obiektu. Nie ma ryzyka, że złodziej niezauważenie wejdzie do domu, bo wykryją to czujki otwarcia (zamontowane na drzwiach i oknach) czujki ruchu czy też zbicia. Montaż alarmu wykona doświadczony instalator Juwentus, który jednocześnie przeszkoli nas, jak obsługiwać instalację. 

Jeśli ktoś będzie próbował dostać się do naszego domu, system alarmowy błyskawicznie zareaguje, wysyłając stosowną informację do Centrum Monitorowania Juwentus. Tam zostanie ona szybko zweryfikowana, by w razie potrzeby powiadomić przeszkoloną załogę interwencyjną (jaką de facto regularnie będzie patrolować okolice naszego domu). 

Czujne oko kamery = bezpieczny dom

Równie ważny, jak system alarmowy jest monitoring wizyjny. Firma ochroniarska Juwentus, korzystając ze swojego doświadczenia i niezawodnej, unowocześnianej stale technologii, oferuje w pełni kompletny, profesjonalny system kamer dostosowany do potrzeb każdej lokalizacji. Zależnie od potrzeb, mogą one występować w wersji przewodowej i bezprzewodowej. 

Monitoring wizyjny współpracuje z dedykowaną aplikacją mobilną, dzięki której w każdej chwili możemy sprawdzić, co się dzieje w naszym domu i jego otoczeniu. Możemy zastosować kamery z dwukierunkową transmisją dźwięku, co oznacza, że będziemy mogli spłoszyć intruza komendą głosową. Do wszystkich nagrań zawsze mamy dostęp, bo zostaną zarchiwizowane w chmurze. Co więcej w systemie wideo możemy zastosować kamery z funkcją analityki obrazu wideo. Dzięki niej kamery będą automatycznie wywoływać alarm np. w momencie wykrycia intruza przechodzącego przez ogrodzenie działki lub jeśli ktoś nieupoważniony znajdzie się w wyznaczonej, wirtualnej strefie.

Ochrona domu to konieczność, aby czuć się bezpiecznie i bez obaw, że ktoś zechce się do niego włamać. Zabezpieczenia wcale nie muszą być skomplikowane i drogie, o czym świadczy to, co oferuje agencja ochrony Juwentus. Z ich wsparciem łatwo wybrać adekwatne rozwiązania, które sprawdzą się w kryzysowych sytuacjach.

Zobacz też

Widok zdewastowanej czy chociażby nawet uchylonej bramy garażowej, która na 100% powinna być zamknięta, przywołują na myśl najgorsze scenariusze. Włamanie i kradzież cennego auta, rowerów czy narzędzi to nie tylko olbrzymie straty materialne, ale przede wszystkim ogromny stres i totalne zaburzenie poczucia własnego bezpieczeństwa. W związku z powyższym inwestycja w alarm do garażu to Twoja najlepsza decyzja! Poniżej podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze najskuteczniejszego systemu alarmowego do garażu.

W dzisiejszych czasach technologia odgrywa znaczącą rolę w wielu dziedzinach, a branża transportowa nie jest wyjątkiem. Jednym z najnowszych rozwiązań, które zdobywa coraz większą popularność wśród firm transportowych, jest elektroniczny system opłat drogowych, znany jako e-TOLL, połączony z monitoringiem GPS. Jako lider w dziedzinie usług dla floty transportowej, oferujemy szeroki zakres usług związanych z e-TOLL, aby pomóc firmom w zarządzaniu flotą i optymalizacji kosztów operacyjnych. W tym artykule przyjrzymy się temu, o czym musisz wiedzieć na temat e-TOLL dla firm transportowych.

Z radością informujemy, iż marka Juwentus otrzymała nagrodę Medal Europejski za usługę "Monitoring wizyjny i zdalna wideo-weryfikacja alarmów połączona z ochroną doraźną". Business Centre Club po raz trzydziesty czwarty przyznało Medale Europejskie. Powyższa nagroda honoruje firmy, których produkty i usługi spełniają najwyższe standardy europejskie. Jest to wyróżnienie za ciężką pracę, poświęcenie i nieustępliwość, ale przede wszystkim docenia się tu przedsiębiorczość.

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1