Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem?

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Spokojne życie wśród miłych sąsiadów może uśpić naszą czujność. Jeśli jeszcze nie zainwestowaliśmy w odpowiednią ochronę, lepiej o tym pomyślmy, bo nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się złodziej. Kto wie, czy nie wybierze sobie naszej okolicy, gdzie nigdy wcześniej nie było takich sytuacji. Bądźmy przygotowani! 

System alarmowy - dlaczego jest tak ważny?

Podstawową ochronę zapewnia system alarmowy, lecz musi być idealnie dopasowany do danego miejsca, by spełnił swoją najważniejszą funkcję - sprawiał, że każda próba wtargnięcia zostanie odnotowana. Agencja ochrony Juwentus oceni, jakie czujki alarmowe sprawdzą się w naszym domu, dobierając je pod kątem skuteczności i specyfiki chronionego obiektu. Nie ma ryzyka, że złodziej niezauważenie wejdzie do domu, bo wykryją to czujki otwarcia (zamontowane na drzwiach i oknach) czujki ruchu czy też zbicia. Montaż alarmu wykona doświadczony instalator Juwentus, który jednocześnie przeszkoli nas, jak obsługiwać instalację. 

Jeśli ktoś będzie próbował dostać się do naszego domu, system alarmowy błyskawicznie zareaguje, wysyłając stosowną informację do Centrum Monitorowania Juwentus. Tam zostanie ona szybko zweryfikowana, by w razie potrzeby powiadomić przeszkoloną załogę interwencyjną (jaką de facto regularnie będzie patrolować okolice naszego domu). 

Czujne oko kamery = bezpieczny dom

Równie ważny, jak system alarmowy jest monitoring wizyjny. Firma ochroniarska Juwentus, korzystając ze swojego doświadczenia i niezawodnej, unowocześnianej stale technologii, oferuje w pełni kompletny, profesjonalny system kamer dostosowany do potrzeb każdej lokalizacji. Zależnie od potrzeb, mogą one występować w wersji przewodowej i bezprzewodowej. 

Monitoring wizyjny współpracuje z dedykowaną aplikacją mobilną, dzięki której w każdej chwili możemy sprawdzić, co się dzieje w naszym domu i jego otoczeniu. Możemy zastosować kamery z dwukierunkową transmisją dźwięku, co oznacza, że będziemy mogli spłoszyć intruza komendą głosową. Do wszystkich nagrań zawsze mamy dostęp, bo zostaną zarchiwizowane w chmurze. Co więcej w systemie wideo możemy zastosować kamery z funkcją analityki obrazu wideo. Dzięki niej kamery będą automatycznie wywoływać alarm np. w momencie wykrycia intruza przechodzącego przez ogrodzenie działki lub jeśli ktoś nieupoważniony znajdzie się w wyznaczonej, wirtualnej strefie.

Ochrona domu to konieczność, aby czuć się bezpiecznie i bez obaw, że ktoś zechce się do niego włamać. Zabezpieczenia wcale nie muszą być skomplikowane i drogie, o czym świadczy to, co oferuje agencja ochrony Juwentus. Z ich wsparciem łatwo wybrać adekwatne rozwiązania, które sprawdzą się w kryzysowych sytuacjach.

Zobacz też

Miło nam poinformować, że marka Juwentus otrzymała nagrodę „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia”. Jest to kolejne wielkie wyróżnienie dla całej firmy za wiele lat rozwoju, dopracowywania swoich usług oraz gwarantowania bezpieczeństwa klientom. Juwentus działa dla Państwa od 1991 roku i obecnie jest jedną z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek w szeroko pojętej branży ochroniarskiej.

Monitoring GPS stał się ostatnio bardzo popularny. Coraz więcej firm spedycyjnych i nie tylko dostrzega jego liczne zalety. Czasami jest to chęć sprawdzenia uczciwości swoich pracowników, innym razem próba zmniejszenia kosztów, a jeszcze w innych przypadkach zapobieganie kradzieży pojazdów. Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem tej nowoczesnej technologii do swojej firmy, ale masz wątpliwości czy warto w nią zainwestować, poniżej przedstawimy kilka argumentów, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1