Monitoring GPS - ogranicz koszty floty

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Monitoring GPS samochodów firmowych to nie tylko lokalizowanie pojazdów. Technologia daje dużo więcej możliwości, które można wykorzystać do zarządzania firmowymi autami co w prosty sposób przekłada się na oszczędności we flocie. Sprawdź jakie możliwości da Ci system Juwnetus GPS

Jak ograniczyć koszty firmowej floty?

Dzięki systemowi będziesz mógł dokładnie sprawdzić czas pracy kierowców, a co za tym idzie wyeliminować zawyżanie i „zaokrąglanie” przepracowanego czasu. Dzięki dostępnym raportom, będziesz mógł dokładnie przeanalizować dane i stwierdzić jak w praktyce wygląda dzień pracy kierowców. W skali miesiąca ilość „skróconego” czasu pracy może być już znacząca.

W łatwy sposób będziesz mógł również rozdzielić jazdę prywatną i służbową. Wykorzystanie samochodów firmowych do prywatnych celów jest bardzo powszechne – dzięki aplikacji mobilnej pracownik w szybki sposób będzie mógł przełączyć się między trybem pracy i jazdy służbowe co zostanie czytelnie zaznaczone w raportach z jazdy.

System zintegrujesz również z kartami paliwowymi co razem z dokładną wiedzą o zużyciu paliwa pozwoli na weryfikację, czy zatankowane paliwo zostało przeznaczone zgodnie z przeznaczeniem.

Dane z modułu GPS pozwolą na analizę stylu jazdy kierowców. To z pewnością będzie miało wpływ na redukcję kosztów eksploatacyjnych i serwisowych pojazdów. Nie od dziś wiadomo, że firmowe samochody często traktowane są jak auta wyścigowe. Praca na wysokich obrotach, gwałtowne przyspieszanie i hamowanie – wszystko to ma wpływ zarówno na zużycie paliwa jak i koszty serwisowe pojazdów.

Monitoring GPS pozwoli wreszcie na weryfikację przejechanych tras. Praktyka pokazuje, że wybierane drogi nie zawsze są w pełni optymalne, a nadrabiane kilometry to strata zarówno czasu jak i przepalanie firmowego paliwa. Wykorzystanie nawigacji GPS pozwoli na optymalizację tras oraz weryfikowanie w późniejszych raportach czy zaplanowane punkty zostały objechane zgodnie z zakładanymi planami. Pozwoli to również na dopasowanie tras do indywidualnego planu dnia kierowcy.

To tylko niektóre z bardzo przydatnych funkcjonalności systemu Juwentus GPS, który ułatwi Ci zarządzanie flotą firmowych pojazdów. Oprócz wygodnego narzędzia codziennej pracy otrzymasz dużo możliwości na realne obniżenie bieżących kosztów. Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Zobacz też

Widok zdewastowanej czy chociażby nawet uchylonej bramy garażowej, która na 100% powinna być zamknięta, przywołują na myśl najgorsze scenariusze. Włamanie i kradzież cennego auta, rowerów czy narzędzi to nie tylko olbrzymie straty materialne, ale przede wszystkim ogromny stres i totalne zaburzenie poczucia własnego bezpieczeństwa. W związku z powyższym inwestycja w alarm do garażu to Twoja najlepsza decyzja! Poniżej podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze najskuteczniejszego systemu alarmowego do garażu.

W dzisiejszych czasach technologia odgrywa znaczącą rolę w wielu dziedzinach, a branża transportowa nie jest wyjątkiem. Jednym z najnowszych rozwiązań, które zdobywa coraz większą popularność wśród firm transportowych, jest elektroniczny system opłat drogowych, znany jako e-TOLL, połączony z monitoringiem GPS. Jako lider w dziedzinie usług dla floty transportowej, oferujemy szeroki zakres usług związanych z e-TOLL, aby pomóc firmom w zarządzaniu flotą i optymalizacji kosztów operacyjnych. W tym artykule przyjrzymy się temu, o czym musisz wiedzieć na temat e-TOLL dla firm transportowych.

Z radością informujemy, iż marka Juwentus otrzymała nagrodę Medal Europejski za usługę "Monitoring wizyjny i zdalna wideo-weryfikacja alarmów połączona z ochroną doraźną". Business Centre Club po raz trzydziesty czwarty przyznało Medale Europejskie. Powyższa nagroda honoruje firmy, których produkty i usługi spełniają najwyższe standardy europejskie. Jest to wyróżnienie za ciężką pracę, poświęcenie i nieustępliwość, ale przede wszystkim docenia się tu przedsiębiorczość.

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1