Monitoring GPS - ogranicz koszty floty

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Monitoring GPS samochodów firmowych to nie tylko lokalizowanie pojazdów. Technologia daje dużo więcej możliwości, które można wykorzystać do zarządzania firmowymi autami co w prosty sposób przekłada się na oszczędności we flocie. Sprawdź jakie możliwości da Ci system Juwnetus GPS

Jak ograniczyć koszty firmowej floty?

Dzięki systemowi będziesz mógł dokładnie sprawdzić czas pracy kierowców, a co za tym idzie wyeliminować zawyżanie i „zaokrąglanie” przepracowanego czasu. Dzięki dostępnym raportom, będziesz mógł dokładnie przeanalizować dane i stwierdzić jak w praktyce wygląda dzień pracy kierowców. W skali miesiąca ilość „skróconego” czasu pracy może być już znacząca.

W łatwy sposób będziesz mógł również rozdzielić jazdę prywatną i służbową. Wykorzystanie samochodów firmowych do prywatnych celów jest bardzo powszechne – dzięki aplikacji mobilnej pracownik w szybki sposób będzie mógł przełączyć się między trybem pracy i jazdy służbowe co zostanie czytelnie zaznaczone w raportach z jazdy.

System zintegrujesz również z kartami paliwowymi co razem z dokładną wiedzą o zużyciu paliwa pozwoli na weryfikację, czy zatankowane paliwo zostało przeznaczone zgodnie z przeznaczeniem.

Dane z modułu GPS pozwolą na analizę stylu jazdy kierowców. To z pewnością będzie miało wpływ na redukcję kosztów eksploatacyjnych i serwisowych pojazdów. Nie od dziś wiadomo, że firmowe samochody często traktowane są jak auta wyścigowe. Praca na wysokich obrotach, gwałtowne przyspieszanie i hamowanie – wszystko to ma wpływ zarówno na zużycie paliwa jak i koszty serwisowe pojazdów.

Monitoring GPS pozwoli wreszcie na weryfikację przejechanych tras. Praktyka pokazuje, że wybierane drogi nie zawsze są w pełni optymalne, a nadrabiane kilometry to strata zarówno czasu jak i przepalanie firmowego paliwa. Wykorzystanie nawigacji GPS pozwoli na optymalizację tras oraz weryfikowanie w późniejszych raportach czy zaplanowane punkty zostały objechane zgodnie z zakładanymi planami. Pozwoli to również na dopasowanie tras do indywidualnego planu dnia kierowcy.

To tylko niektóre z bardzo przydatnych funkcjonalności systemu Juwentus GPS, który ułatwi Ci zarządzanie flotą firmowych pojazdów. Oprócz wygodnego narzędzia codziennej pracy otrzymasz dużo możliwości na realne obniżenie bieżących kosztów. Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Zobacz też

Tlenek węgla, potocznie znany jako czad, może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia, gdy dostanie się do naszego organizmu. Dane Państwowej Straży Pożarnej są zatrważające - wynika z nich, że każdego roku na skutek zatrucia umiera kilkadziesiąt osób. Jak się przed nim ustrzec?

Spokojne życie wśród miłych sąsiadów może uśpić naszą czujność. Jeśli jeszcze nie zainwestowaliśmy w odpowiednią ochronę, lepiej o tym pomyślmy, bo nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się złodziej. Kto wie, czy nie wybierze sobie naszej okolicy, gdzie nigdy wcześniej nie było takich sytuacji. Bądźmy przygotowani!

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1