POCZUJ SIĘ BEZPIECZNIE

Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań technicznych, dzięki którym zwiększysz poziom bezpieczeństwa w swoim domu lub w firmie. Juwentus zajmuje się instalacją różnorodnych systemów alarmowych dedykowanych osobom prywatnym i przedsiębiorcom. Na ofertę firmy składają się zarówno klasyczne, przewodowe systemy alarmowe, jak i nowoczesne alarmy bezprzewodowe. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i wybierz rozwiązanie dostosowane do własnych potrzeb.
Korzystając z usług naszej firmy, możesz wyposażyć swój dom, biuro, magazyn czy warsztat w jeden lub kilka sprzężonych ze sobą systemów bezpieczeństwa. Możesz wybrać nowoczesny system alarmowy do domu, składający się z podstawowych urządzeń informujących o nieuprawnionym wtargnięciu do wnętrza budynku. W razie potrzeb taki alarm domowy można rozbudować o dodatkowe detektory, zwiększając w ten sposób poziom bezpieczeństwa domowników. Wybierając naszą ofertę, możesz zamówić również profesjonalny system alarmowy do firmy. Zajmiemy się jego instalacją, a jeśli będzie taka potrzeba, zadbamy o jego integrację z innymi systemami bezpieczeństwa, takimi jak monitoring. Instalujemy przewodowe systemy alarmowe (budujemy potrzebną do ich montażu infrastrukturę teletechniczną) oraz alarmy bezprzewodowe, nowocześniejsze i prostsze w instalacji. Pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania dostosowanego do charakterystyki technicznej każdego obiektu. Sprawdź, jakie systemy alarmowe oferujemy i zamów instalację wybranych rodzajów.

JEDEN SYSTEM - WIELE MOŻLIWOŚCI

Pozostawiając majątek bez nadzoru, narażamy się na ryzyko związane z włamaniami, kradzieżami czy też zniszczeniami będącymi skutkiem nieszczęśliwego wypadku. Zarówno wiele domów i mieszkań, jak i budynków firmowych nadal nie jest odpowiednio chroniona, a ich jedynym zabezpieczeniem są zamykane na klucz drzwi. Aby zminimalizować ryzyko powstania strat materialnych, zadbać o życie i zdrowie naszych bliskich i zyskać poczucie bezpieczeństwa, warto postawić na sprawdzone i solidne systemy alarmowe.
OCHRONA PRZED WYPADKAMI

OCHRONA PRZED WYPADKAMI

Instalacja systemu alarmowego to nie tylko dobry sposób na ochronę przed przestępstwami, ale również świetna metoda zabezpieczenia przed konsekwencjami różnych wypadków. Dzięki wczesnemu wykryciu pożaru lub zalania możemy zminimalizować straty i ochronić pracowników lub naszą rodzinę przed zagrożeniami. Inwestycja w odpowiednie czujniki alarmowe pomoże więc w ogromnym stopniu podnieść poziom bezpieczeństwa w domu i w firmie.

OCHRONA PRZED PRZESTĘPSTWAMI

Podstawowym zadaniem, jakie powinny spełniać systemy alarmowe, jest ochrona przed działaniami przestępczymi takimi jak napady, włamania, kradzieże i akty wandalizmu. Oferowane przez naszą firmę zabezpieczenia sprawią, że w przypadku ryzyka zaistnienia jakiegokolwiek niebezpieczeństwa możliwe będzie natychmiastowe wezwanie pomocy. Dzięki instalacji alarmu uda się więc zapobiec rozwojowi wielu sytuacji stanowiących zagrożenie dla osób oraz mienia.

OCHRONA PRZED PRZESTĘPSTWAMI

ALARMY JUWENTUS – NATYCHMIASTOWE KORZYŚCI

W przypadku wielu inwestycji musimy liczyć się z koniecznością długiego oczekiwania na efekty pracy. Inaczej będzie natomiast w sytuacji, gdy zdecydujesz się na montaż systemów alarmowych Juwentus. Korzyści płynące z wyboru oferowanego przez nas rozwiązania są widoczne niemalże natychmiast. Wszystkie prace związane z uruchomieniem systemu alarmowego przebiegają bowiem bardzo szybko, a świadomość faktu bycia chronionym przez nowoczesne czujniki od razu zwiększy Twoje poczucie bezpieczeństwa.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SYSTEMY ALARMOWE JUWENTUS?

ALARM NAPADOWY

ALARM NAPADOWY

Zamknięty w formie breloka lub dostępny z poziomu naszej aplikacji mobilnej przycisk pomocy pozwoli Ci natychmiast wezwać naszą załogę interwencyjną. „Cichy” alarm możesz mieć zawsze przy sobie, aby błyskawicznie zareagować w przypadku wymuszenia, napadu czy awantury na ulicy przed domem.

ALARM WŁAMANIOWY

Szybko i sprawnie zaprojektujemy, zainstalujemy i podłączymy do naszego całodobowego Centrum Monitorowania system alarmowy, dostosowany do Twoich potrzeb. Alarm będziesz załączać jednym kliknięciem, a nasi wykwalifikowani operatorzy i załogi interwencyjne zatroszczą się o resztę.

ALARM WŁAMANIOWY
ALARM MEDYCZNY

ALARM MEDYCZNY

Idealne rozwiązanie dla osób starszych, chorych lub mieszkających samotnie. Oferujemy przycisk medyczny dostępny z poziomu naszej aplikacji mobilnej, w formie zawieszki na szyję lub panel alarmowy z wbudowanym interkomem do bezpośredniego połączenia z naszym wykwalifikowanym operatorem, który w razie potrzeby, natychmiast wezwie pomoc medyczną i powiadomi rodzinę.

ALARM POŻAROWY

Zamontujemy atestowane detektory dymu i temperatury, które pozwolą szybko wykryć niebezpieczeństwo. Nawet gdy Ty będziesz spał lub będziesz poza domem, nasz operator odbierze sygnał alarmowy i natychmiast powiadomi Ciebie oraz Straż Pożarną.

ALARM POŻAROWY
ALARM ZALANIA

ALARM ZALANIA

Dzięki montażowi profesjonalnych detektorów, będziemy mogli wykryć i powiadomić Cię o zalaniu już po kilku sekundach od awarii. Pozwoli to uniknąć lub zminimalizować szkody spowodowane wyciekiem.

ALARM TLENKU WĘGLA

Czujnik czadu, który zainstalujemy w pobliżu Twojego kotła grzewczego, kominka lub gazowego podgrzewacza wody, natychmiast zaalarmuje o zagrożeniu i pozwoli uratować Twoich najbliższych przed śmiertelnym zatruciem.

ALARM TLENKU WĘGLA

DLA KOGO SKIEROWANA JEST NASZA OFERTA SYSTEMÓW ALARMOWYCH?

OFERTA DLA FIRM

Systemy alarmowe to doskonała propozycja dla wszystkich organizacji, którym zależy na zapewnieniu wysokiego standardu bezpieczeństwa. Inwestycja ta pomoże jednak nie tylko w ograniczeniu ryzyka wystąpienia sytuacji zagrażających życiu i zdrowiu pracowników, ale także podniesie poziom bezpieczeństwa mienia firmowego. Oferowane przez nas instalacje alarmowe są więc kompleksowym rozwiązaniem dopasowanym do potrzeb współczesnych przedsiębiorstw.

OFERTA DLA FIRM
OFERTA DLA OSÓB PRYWATNYCH

OFERTA DLA OSÓB PRYWATNYCH

Instalacja alarmowa doskonale sprawdzi się jako narzędzie stosowane do ochrony domu lub garażu. Dzięki naszym systemom uda się uniknąć zniszczeń będących skutkiem włamań, ale co najważniejsze, możliwe będzie zapobiegnięcie sytuacjom, które mogłyby stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia domowników. Inwestycja w nasze alarmy jest więc inwestycją w bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny.

ALARMY BEZPRZEWODOWE

Jeżeli zdecydowałeś się na montaż alarmu, mając już wykończone wnętrza - nie przejmuj się, do instalacji wykorzystamy profesjonalne urządzenia bezprzewodowe. Rozwiązania bezprzewodowe są równie skuteczne i posiadają kilka dodatkowych zalet min. łatwy montaż, większe możliwości przy projektowaniu systemu.

ALARMY BEZPRZEWODOWE
ALARMY Z POWIADOMIENIEM NA TELEFON

ALARMY Z POWIADOMIENIEM NA TELEFON

Większość z nas zna uczucie niepewności, które towarzyszy nam, gdy wyjeżdżamy na wakacje i pozostawiamy nasz dobytek bez nadzoru. Obawiamy się, że nasze mienie zostanie skradzione przez przestępców lub też ulegnie zniszczeniu w wyniku pożaru, zalania lub innego wypadku. Dzięki zamontowaniu nowoczesnego systemu alarmowego możemy jednak zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa i cieszyć się odpoczynkiem bez zbędnego zamartwiania się o swój dobytek. W przypadku zaistnienia jakichkolwiek zagrożeń na miejscu pojawią się odpowiednie służby, a na nasz telefon przesłane zostanie powiadomienie o incydencie.

Poznaj szczegóły oferty

Poznaj szczegóły oferty
ZOSTAW KONTAKT - ODDZWONIMY DO CIEBIE!

SKUTECZNA OCHRONA

Każdy system alarmowy powinien być odpowiednio dobrany oraz wyróżniać się prostą i czytelną obsługą przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Inne czujniki bowiem będą potrzebne w domu, inne w nieogrzewanym magazynie, jeszcze inne w pomieszczeniach biurowych.

Przeznaczenie czujników alarmowych to równie ważna sprawa, ponieważ decydujemy o ich zastosowaniu np. w fabryce, biurze, sklepie. Warto zastanowić się, czy w pomieszczeniu kotłowni umieścić czujnik gazu? W jakich miejscach umieścić klawiatury do obsługi systemu, aby pracownicy mieli do nich swobodny dostęp? Gdzie najlepiej sprawdzą się alarmy bezprzewodowe? Może witryny sklepowe warto zabezpieczyć czujnikami stłuczeniowymi lub barierami podczerwieni? Czy istnieje potrzeba monitorowania temperatury w chłodni?

Nasi przedstawiciele w kompetentny sposób przedstawią zalety i ograniczenia poszczególnych urządzeń oraz wynikające z nich różnice cenowe, co pozwoli Państwu dokonać świadomego wyboru najkorzystniejszej opcji. Osobom, które dokładnie znają swoje potrzeby polecamy odwiedzenie naszego sklepu internetowego, gdzie w szybki sposób można skonfigurować i kupić alarmy bezprzewodowe oraz systemy przewodowe. Do wyboru jest cała gama różnorodnych czujników.

SZYBKA REAKCJA

Po włączeniu systemu do sieci monitoringu zyskują Państwo pewność reakcji załogi Juwentus w sytuacji wymagającej natychmiastowej interwencji (np. sygnał alarmowy o włamaniu lub napadzie, alarm z detektora gazu lub z czujnika zalania).

Wszystkie systemy alarmowe wykonujemy wyłącznie w oparciu o sprzęt wysokiej jakości, od sprawdzonych i renomowanych producentów tak, aby alarmy spełniały wszystkie wymagania odnośnie klas bezpieczeństwa, certyfikatów i obowiązujących norm. Wieloletnie doświadczenie i krótkie terminy realizacji są jednym z naszych atutów. Instalujemy kilkaset SSWiN każdego miesiąca.

Dzięki zastosowaniu unikalnych nadajników i ich odpowiedniemu zaprogramowaniu jesteśmy w stanie odbierać i monitorować wszystkie sygnały emitowane przez centrale alarmowe. Stwarza to ogromne możliwości i niezwykle podnosi jakość monitoringu i skuteczność ochrony.

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1