Alarm domowy z powiadomieniem na telefon

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Planujesz dłuższe wakacje i obawiasz się, że pod Twoją nieobecność złodzieje splądrują dom? Masz koszmary związane z pożarem pochłaniającym Twój cały dobytek? Wracasz do pracy po urlopie macierzyńskim i masz wątpliwości czy zatrudniona niania należycie wypełnia swoje obowiązki? A może bliska Ci osoba podupadła na zdrowiu i każdego dnia martwisz się, czy będzie w stanie na czas wezwać niezbędną pomoc? Oferowany przez nas alarm z powiadomieniem na telefon to rozwiązanie dla Ciebie! Kompleksowy system monitoringu, czujników i alarmów pozwoli Ci zadbać o bezpieczeństwo mienia i bliskich. Poznaj szczegóły!

System alarmowy do domu z powiadomieniem na telefon – rozwiązanie dla każdego

Już dawno minęły czasy, w których ochrona osób i mienia zarezerwowana była wyłącznie dla właścicieli potężnych przedsiębiorstw i celebrytów posiadających wielomilionowe wille i luksusowe samochody. Obecnie każdy z nas posiada coś wartościowego, co warto objąć ochroną. Mowa tu zarówno o cennych sprzętach elektronicznych, pamiątkach rodzinnych, całych mieszkaniach, czy w końcu najważniejszym – zdrowiu i życiu. Niektórych zdarzeń losowych nie jesteśmy w stanie uniknąć, jednak w większości przypadków, błyskawiczna reakcja pozwala maksymalnie ograniczyć ich niepożądane skutki. I właśnie alarm z powiadomieniem na telefon staje się tu kluczowym elementem całego systemu zabezpieczeń!

Od czego uchroni Cię system alarmowy z powiadomieniem?

Kompleksowe systemy alarmowe do domu z powiadomieniem na telefon mogą obejmować:

  • Alarm włamaniowy
  • Alarm napadowy
  • Alarm medyczny
  • Alarm pożarowy
  • Alarm zalania
  • Alarm tlenku węgla

Nasza agencja oferuje także szereg usług dodatkowych, jak m.in. wsparcie jednostek interwencyjnych, całodobową pomoc techniczną oraz instalację zaawansowanego i jednocześnie łatwego w obsłudze monitoringu, który rewelacyjnie uzupełnia wszystkie powyższe systemy.

Pożar, zalanie, zatrucie czadem – to zdarzenia, które mogą przydarzyć się każdemu. Jak możemy się przed nimi uchronić? Kluczowe jest tutaj regularne kontrolowanie sprawności wszelkich instalacji oraz przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa, takich jak niepozostawianie zapalonych świec, odłączanie żelazka, dokładne zakręcanie kranu itp.). Niemniej jednak nie zawsze są to wystarczające działania, dlatego zawsze warto podjąć decyzję o instalacji profesjonalnych czujników wykrywających podwyższone stężenie tlenku węgla, czujnika dymu i temperatury oraz sond, które po zetknięciu z wodą informują o zalaniu. Wszystkie wyżej wymienione elementy tworzące system alarmowy do domu muszą być oczywiście umieszczone we właściwy sposób i w odpowiednich miejscach, tak by nie generowały fałszywych alarmów, ale i w porę wykryły wszelkie nieprawidłowości.

Dlaczego warto zainwestować w alarm do domu z powiadomieniem na telefon?

Klasyczne systemy alarmowe w chwili aktywacji emitują odpowiednio dobrane sygnały świetlne i dźwiękowe, które zawiadamiają znajdujące się w pobliżu osoby. Wystarczająco wcześnie zaalarmowani możemy ewakuować się z miejsca zdarzenia i powiadomić odpowiednie służby ratunkowe. Jednak co w sytuacji, gdy znajdujemy się poza chronionym miejscem, a w sąsiedztwie nie ma nikogo, kto zareaguje na nasz alarm? Nie trudno wyobrazić sobie tragiczne skutki niezauważonego ognia czy też konsekwencje wielogodzinnego wycieku wody.

Podobnie może wyglądać sytuacja włamania. Doskonale przeszkoleni w swym fachu złodzieje, którzy świadomie obierają cel rabunku, potrzebują zaledwie kilka minut, by wydobyć z domów to, co najcenniejsze i nie pozostawiając za sobą żadnych dowodów, uciec w nieznane.

A gdyby tak równolegle z aktywacją czujników alarmowych została wysłana informacja do służb ratunkowych i posiadając system alarmowy z powiadomieniem na telefon, będąc nawet na drugim końcu kraju, od razu otrzymalibyśmy informację o zaistniałej sytuacji?

Mając dostęp do aktualnego obrazu z kamer, możemy sprawdzić, w jakim stanie znajdują się obecne w domu bliskie nam osoby, które aktywowały alarm medyczny bądź napadowy, możemy oszacować stopień rozprzestrzenienia się pożaru czy też zalania. Co więcej, posiadając sterowane elektrozawory, możesz je zdalnie zamknąć, uniemożliwiając dalszy wyciek wody. Będąc jeszcze w drodze do domu, masz pełen wgląd na całą sytuację. Podobnie, jak i przeszkolony pracownik Centrum Monitoringu, który, postępując zgodnie z ustalonym scenariuszem, wyśle na miejsce zdarzenia odpowiednie służby.

O czym należy pamiętać, wybierając alarm domowy z powiadomieniem na telefon?

Niezależnie od tego, czy szukamy zabezpieczenia antywłamaniowego do garażu, wybieramy kompleksowy system alarmowy do mieszkania czy alarm medyczny lub napadowy, każdy z powyższych powinien być profesjonalnie zaprojektowany, zainstalowany i regularnie kontrolowany. Dlaczego nasz alarm z powiadomieniem na telefon komórkowy oraz inne produkty i usługi cieszą się tak dużą popularnością? Ponieważ na każdym etapie realizacji usług zajmują się nimi doświadczeni profesjonaliści. Rzetelna analiza potrzeb, oczekiwań i możliwości pozwala precyzyjnie dopasować dostępne rozwiązania, właściwe zaprojektować i zainstalować całą infrastrukturę zabezpieczeń, przeszkolić wszystkich domowników w ich codziennej obsłudze. Ponadto, nasi klienci mogą liczyć na całodobowe wsparcie techniczne i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów i wątpliwości. Chcesz zadbać o swoje bezpieczeństwo? Zastanawiasz się, ile kosztuje alarm włamaniowy? Jak wygląda instalacja i konfiguracja kompleksowych zabezpieczeń? Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz też

Niektóre osoby mogą uważać, że sprzątanie to prosta czynność, a znalezienie firmy, która świadczy profesjonalne usługi porządkowe nie jest niczym trudnym. Łatwo jest jednak przekonać się o niezgodności z prawdą tego twierdzenia. Na rynku działa obecnie bowiem wiele firm sprzątających, a świadczony przez nie zakres i poziom usług znacznie się od siebie różni. Osoby, którym zależy na najwyższych standardach porządku, muszą więc poświęcić dużo uwagi, aby znaleźć specjalistów, którym można zaufać. Będzie to jednak znacznie łatwiejsze, kiedy dowiemy się, jakimi cechami wyróżnia się profesjonalna firma sprzątająca.

Monitoring wizyjny to rozwiązanie, na które często decydują się firmy chcące zadbać o wysokie standardy bezpieczeństwa. Decyzja o wyborze konkretnego systemu często nie jest jednak poprzedzona odpowiednim przygotowaniem. Nie wszyscy zdają sobie bowiem sprawę z faktu, że nowoczesne technologie zapewniają nie tylko ochronę obiektu, ale także automatyzację i usprawnienie wielu zadań. By móc podjąć właściwą decyzję, warto więc przyjrzeć się temu, jakie korzyści da firmie nowoczesny system monitoringu wizyjnego.

Juwentus GPS w swojej aplikacji do monitorowania pojazdów zapewnia profesjonalne mapy Google Maps (wer. Profesional) oraz HERE Maps (nowość) jako odpłatną opcję dla użytkowników systemu GPS24. Dzięki tej funkcji w naszym systemie wyróżniamy się na tle innych dając naszym użytkownikom możliwość korzystania z obu map oraz ich przełączania w dowolnym momencie. Każdy z dostawców map, zarówno Google Maps jak i mapy Here, ma swoje mocne strony. Wykorzystując ich połączenie przy planowaniu, daje najlepsze rezultaty oraz możliwość najbardziej efektywnego wyznaczania przejazdów.

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1