Zatrudnienie firmy sprzątającej do przedsiębiorstw

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Czystość i porządek w miejscu pracy są ważnymi czynnikami, które wpływają na ogólną atmosferę, zdrowie pracowników oraz wizerunek firmy. W jaki sposób oferowane przez nas usługi porządkowe mogą pomóc w prowadzeniu własnego biznesu? Dlaczego warto powierzyć to zadanie zewnętrznej firmie o długoletnim doświadczeniu w zakresie utrzymania porządku? Na jaki pakiet usług możesz liczyć?

Serwis codzienny – profesjonalne usługi porządkowe

Utrzymanie określonych standardów czystości jest niezwykle istotne w zakładach produkcyjnych, laboratoriach, przychodniach, ale i w każdym miejscu, gdzie konieczne jest spełnienie wytycznych bezpieczeństwa i higieny pracy. W codziennym sprzątaniu nie chodzi jedynie o podporządkowanie się do obowiązujących zasad, ale przede wszystkim o stworzenie dogodnych warunków do pełnienia swoich służbowych obowiązków. Najlepsze usługi sprzątające dla firm, to takie, których tak właściwie nikt nie zauważa. Dlatego zatrudniane przez nas ekipy sprzątające, składają się wyłącznie z doświadczonych, profesjonalnie przeszkolonych fachowców, wyposażonych w odpowiednio dostosowane do potrzeb środki i urządzenia. Godziny sprzątania są ściśle dopasowane do cyklu pracy danego zakładu, tak by w żaden sposób nie kolidowały z jego codziennym funkcjonowaniem. Wchodząc na teren danego przedsiębiorstwa od razu widać i czuć efekty starannej pracy ekip sprzątających. Nawet jeśli większość pracowników nigdy w trakcie swojej zmiany nie spotkała osób, które dokonują tych codziennych przemian.

Profesjonalizm i doświadczenie

Jedną z podstawowych zalet zatrudnienia zewnętrznej firmy sprzątającej jest kompleksowość działań. Nie musimy się martwić o zakup odkurzaczy, mioteł, ścierek, środków czystości itp. akcesoriów, które nasi pracownicy przynoszą ze sobą. Warto też podkreślić, iż większość przedsiębiorstw nie może pozwolić sobie na inwestycję w nowoczesne i wydajne urządzenia czyszczące, którymi dysponują nasi pracownicy. Podobnie w przypadku środków czyszczących i artykułów higienicznych. Dzięki hurtowym zamówieniom jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom markowe produkty w niebywale atrakcyjnych cenach. Bazowanie na renomowanym sprzęcie nie tylko ułatwia utrzymanie porządku, ale pozwala także lepiej zadbać o wszelkie czyszczone powierzchnie, zapewniając im dłuższą żywotność.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w realizacji usług porządkowych możemy poszczycić się dokładną znajomością branży. Zatrudniony przez nas wyszkolony personel jest dobrze zaznajomiony z najnowszymi technikami i metodami sprzątania, dzięki czemu wykonuje je niezwykle precyzyjnie i znacznie szybciej, niż osoby, które nie posiadają tak dużego doświadczenia. Daje to gwarancję najwyższego poziomu satysfakcji z realizacji wszelkich zleceń porządkowych.

Kompleksowe usługi porządkowe

Wyróżnikiem naszej oferty jest bez wątpienia szeroki zakres usług porządkowych, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb dużego przedsiębiorstwa. Oferujemy sprzątanie biur, pomieszczeń produkcyjnych, magazynów, hal sportowych, obiektów handlowych oraz innych przestrzeni. Usługi świadczone są na różnych poziomach, począwszy od codziennego utrzymania czystości, poprzez sprzątanie okresowe, aż po generalne porządki i sprzątanie po remontach czy imprezach. Firma sprzątająca oferuje także usługi specjalistyczne, takie jak czyszczenie dywanów, pranie tapicerki, mycie okien czy mycie elewacji budynków. Dzięki temu można skorzystać z pełnego spektrum usług sprzątających w jednym miejscu, co jest wygodne i efektywne.

Warto tu podkreślić, iż wybór określonego pakietu usług zawsze poprzedza dokładana analiza potrzeb klienta, uwzględniająca nie tylko jego oczekiwania, ale także wymogi branży, w jakiej działa, strukturę i stan techniczny obiektu, liczbę pracowników itp. Mając tak bogate doświadczenie, możemy zdecydowanie trafniej dopasować zakres i częstotliwość sprzątania tak, by, jak najniższym kosztem uzyskać i utrzymać jak najlepsze efekty.

Usługi dodatkowe

Codzienne sprzątanie toalet, mycie podłóg, wynoszenie śmieci, czyli tzw. serwis codzienny to jeszcze nie wszystko. W ofercie naszej firmy znajdziecie także następujące usługi:

  • Mycie okien i elewacji – usługa wykonywana przez doświadczonych i przeszkolonych w zakresie technik alpinizmu przemysłowego pracowników, wykorzystujących podnośniki koszowe, kije teleskopowe, drabiny i oczywiście dedykowane danej powierzchni środki czyszczące. Dysponujemy także bezkonkurencyjną metodą mycia okien, szyb, elewacji i paneli słonecznych wodą demineralizowaną systemem IONIC, który gwarantuje błyskawiczne uzyskanie czystej powierzchni pozbawionej smug i zacieków.
  • Utrzymanie terenów zewnętrznych – zgodnie z zasadą „Jak Cię widzą, tak Cię piszą” pomagamy naszym klientom zadbać o perfekcyjny wygląd również najbliższego otoczenia ich firm. Jak wiadomo, nie tylko wnętrza budynków, czy też ich okna, dachy, elewacje wymagają regularnego czyszczenia i konserwacji. Prace porządkowe dotyczą także terenów zielonych i ciągów komunikacyjnych (dróg i chodników), a ich konkretny wymiar zależy w głównej mierze o aktualnej pory roku. W tym zakresie oferujemy regularne koszenie trawnika, nawożenie i pielęgnacja roślin ozdobnych i usuwanie tych niepożądanych, zamiatanie liści i piasku, odśnieżanie dachów, chodników i dróg wewnętrznych oraz sypanie piasku i soli.

Zobacz też

Przepisy prawne dotyczące pracy kierowców są nieustannie modyfikowane, a bieżące monitorowanie zmian jest niezbędne dla sprawnego zarządzania firmą transportową. Pakiet mobilności obowiązujący od 2020 roku, wprowadził szereg regulacji, które w znaczącym stopniu wpłynęły na funkcjonowanie przewoźników. Nadal nie każdy orientuje się jednak we wszystkich zmianach, które zostały wtedy wdrożone. W poniższym artykule wyjaśniamy więc, co to jest pakiet mobilności, jak ewoluował on na przestrzeni lat i co zmieni się w nim w przyszłości.

Niektóre osoby mogą uważać, że sprzątanie to prosta czynność, a znalezienie firmy, która świadczy profesjonalne usługi porządkowe nie jest niczym trudnym. Łatwo jest jednak przekonać się o niezgodności z prawdą tego twierdzenia. Na rynku działa obecnie bowiem wiele firm sprzątających, a świadczony przez nie zakres i poziom usług znacznie się od siebie różni. Osoby, którym zależy na najwyższych standardach porządku, muszą więc poświęcić dużo uwagi, aby znaleźć specjalistów, którym można zaufać. Będzie to jednak znacznie łatwiejsze, kiedy dowiemy się, jakimi cechami wyróżnia się profesjonalna firma sprzątająca.

Monitoring wizyjny to rozwiązanie, na które często decydują się firmy chcące zadbać o wysokie standardy bezpieczeństwa. Decyzja o wyborze konkretnego systemu często nie jest jednak poprzedzona odpowiednim przygotowaniem. Nie wszyscy zdają sobie bowiem sprawę z faktu, że nowoczesne technologie zapewniają nie tylko ochronę obiektu, ale także automatyzację i usprawnienie wielu zadań. By móc podjąć właściwą decyzję, warto więc przyjrzeć się temu, jakie korzyści da firmie nowoczesny system monitoringu wizyjnego.

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1