Juwentus Cleaning - Profesjonalne usługi porządkowe

Zapewnienie czystości obiektu jest kluczowe dla zachowania bezpieczeństwa i komfortu przebywających w nim osób. Utrzymanie porządku często wymaga jednak dużego wysiłku, dlatego kwestia ta schodzi niekiedy na drugi plan. To duży błąd, przez który może dojść do niebezpiecznych sytuacji. Na szczęście obecnie mogą Państwo w prosty sposób zapewnić sobie utrzymanie standardu czystości w obiekcie na najwyższym poziomie.

To właśnie usługi, które oferuje nasza firma sprzątająca Juwentus Cleaning, będą gwarancją zachowania porządku. Jako specjaliści z prawie 20 letnim doświadczeniem dobrze wiemy, w jaki sposób należy działać, by obsługiwany przez nas obiekt zawsze był czysty. Nasze usługi sprzątające nie ograniczają się jednak do wnętrz – zadbamy bowiem również o tereny zielone i ciągi komunikacyjne. Posiadamy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz polisę ubezpieczeniową OC o wyjątkowo szerokim zakresie, dzięki czemu gwarantujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Dla kogo przeznaczone są nasze usługi porządkowe?

Nasza firma sprzątająca zapewni kompleksowe usługi porządkowe dopasowane do potrzeb każdego obiektu. Profesjonalny sprzęt, którym dysponujemy, pozwala nam obsługiwać budynki zarówno o małej, średniej, jak i ogromnej powierzchni. Nasze usługi sprzątające świadczymy więc między innymi w biurowcach, parkach logistycznych, zakładach produkcyjnych, przychodniach medycznych i szkołach prywatnych, obiektach sportowych, sklepach, salonach i serwisach samochodowych.

Profesjonalna firma sprzątająca

Usługi sprzątające zapewniane przez naszą firmę porządkową są gwarancją nieprzerwanego utrzymania porządku w obiekcie. Dzięki zebranemu doświadczeniu dobrze wiemy, jak dobrać odpowiednie środki i dopasować serwis do potrzeb obiektu. Decydując się na nasze usługi, nie będą Państwo musieli się więc o nic martwić – to my zadbamy o to, by efekt pracy był zgodny z oczekiwaniami.

Wybór profesjonalnej firmy sprzątającej to także duża oszczędność w porównaniu z samodzielnym zatrudnianiem personelu. Nowoczesny sprzęt i markowe środki pozwalają nam zoptymalizować serwis i sprawić, że przebiegnie on znacznie szybciej z gwarancją ciągłości usługi w przypadku absencji. Dodatkowo dzięki temu, że działamy na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie zawsze dotrzeć na czas do wszystkich naszych klientów nawet tych posiadających więcej obiektów na terenie kraju.

Skorzystanie z usług naszej firmy sprzątającej pozwala także na długoterminowe obniżenie kosztów związanych z eksploatacją obiektu. Kompleksowe usługi porządkowe oraz profesjonalne zabezpieczenie mebli i podłóg pozwolą na zachowanie ich dobrego stanu przez dłuższy czas. Dzięki temu nie będzie konieczne tak częste przeprowadzanie remontów, które miałyby na celu odświeżenie powierzchni.

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Mamy prawie 20 letnie doświadczenie w usługach porządkowych
 • Wykorzystujemy tylko markowe środki i profesjonalny sprzęt
 • Zarządzamy jakością usługi w sposób ciągły
 • Gwarantujemy niską rotację i wysokie kwalifikacje personelu
 • Zapewniamy personelowi bezpieczne warunki pracy i ubezpieczenie
 • Bierzemy pełną odpowiedzialność za usługi i każdy kontrakt obejmujemy polisą OC
 • Działamy w całej Polsce

Kompleksowe usługi porządkowe

SERWIS CODZIENNY

SERWIS CODZIENNY

 • Zapewnimy utrzymanie najwyższego standardu czystości obiektu
 • Pora wykonywania usług będzie dopasowana do rytmu pracy firmy
 • Dopasujemy zakres i częstotliwość usług do potrzeb obiektu
 • Usługa może być wykonywana w systemie zmianowym nawet siedem dni w tygodniu

CZYSZCZENIE GARAŻY I HAL PRODUKCYJNYCH

Nasza firma sprzątająca zapewnia czyszczenie garaży, hal produkcyjnych, warsztatów i magazynów. Dzięki profesjonalnym środkom i maszynom pozbędziemy się błota, soli, oleju, smarów i wielu innych trudnych do usunięcia zabrudzeń. Zapewnimy także konserwacje powierzchni, co ułatwi utrzymanie obiektu w czystości.

CZYSZCZENIE GARAŻY I HAL PRODUKCYJNYCH
MYCIE OKIEN I ELEWACJI

MYCIE OKIEN I ELEWACJI

 • Oferujemy mycie okien, dużych przeszklonych powierzchni i elewacji
 • Stosowane środki czyszczące są dopasowane do danej powierzchni
 • Czynność wykonywana jest przez wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wymagane uprawnienia, badania lekarskie i niezbędny sprzęt zabezpieczający.

Masz pytania?
Zadzwoń: 885 560 360

Masz pytania?</br> Zadzwoń: 885 560 360
Lub wyślij zgłoszenie

CZYSZCZENIE I REGENERACJA POSADZEK

Nasze usługi sprzątające obejmują czyszczenie i regenerację posadzek wykonanych z różnych materiałów. Z pomocą specjalistycznych środków dopasowanych do rodzaju czyszczonej powierzchni pozbywamy się z nich wszystkich zabrudzeń, konserwujemy je odpowiednimi preparatami i zabezpieczamy kolejny okres użytkowania.

CZYSZCZENIE I REGENERACJA POSADZEK
PRANIE WYKŁADZIN I MEBLI TAPICEROWANYCH

PRANIE WYKŁADZIN I MEBLI TAPICEROWANYCH

 • Usuwamy plamy, roztocza i nieprzyjemny zapach z wykładzin i mebli.
 • Wykorzystujemy profesjonalne maszyny natryskowo-ssące i specjalistyczne środki czyszczące.
 • Wyczyszczona powierzchnia nie będzie wymagała dodatkowego suszenia

UTRZYMANIE TERENÓW ZEWNĘTRZNYCH

Oferujemy kompleksowe sprzątanie terenów zewnętrznych. Nie tylko pozbędziemy się śmieci i innych zanieczyszczeń, ale także zatroszczymy się o znajdujące się w otoczeniu rośliny. W trakcie zimy zadbamy również o odśnieżanie oraz wysypywanie piasku i soli, by zapewnić bezpieczeństwo zewnętrznego terenu obiektu.

UTRZYMANIE TERENÓW ZEWNĘTRZNYCH

Nowoczesne sposoby realizacji zleceń dla firmy sprzątającej

Nasza firma porządkowa wykorzystuje w pracy wiele nowoczesnych technologii. W celu zapewnienia czystości okien, elewacji, paneli słonecznych i innych zewnętrznych twardych powierzchni zmywalnych stosujemy metodę mycia wodą demineralizowaną systemem IONIC, dzięki czemu nie powstają żadne zacieki ani smugi. Nie jest wymagane także użycie dźwigów ani technik alpinistycznych co znacznie obniża koszt tej usługi.

Kompleksowe sprzątanie powinno zapewnić także pozbycie się bakterii, wirusów, grzybów i innych szkodliwych substancji. Nasza firma wykorzystuje w tym celu metodę ozonowania pomieszczeń, która uzyskała akceptację PZH. Zdezynfekować za jej pomocą możemy ciągi komunikacyjne, klamki, okolice dotykowe drzwi, uchwyty w szafkach, blaty i stoły oraz wiele innych wskazanych powierzchni. Na Państwa życzenie możemy także przeprowadzić ozonowanie przestrzeni użytkowych po godzinach pracy pracowników, co podniesie bezpieczeństwo całego zatrudnionego personelu.

Zawsze najwyższa jakość

NOWOCZESNE MYCIE SZYB I ELEWACJI

Mycie szyb wodą demineralizowaną systemem IONIC jest bezkonkurencyjną metodą wykorzystywaną do mycia okien, elewacji, paneli słonecznych oraz wszystkich zewnętrznych, twardych powierzchni zmywalnych. Używana do tego demineralizowana woda, pozbawiona wszelkich cząstek stałych i minerałów dzięki czemu nie pozostawia smug i zacieków. Mycie nie wymaga użycia dźwigu ani technik alpinistycznych.

OZONOWANIE POMIESZCZEŃ

Ozon jest bardzo silnym środkiem dezynfekującym. Skutecznie zwalcza bakterie, wirusy i grzyby. Metoda ozonowania pomieszczeń ma akceptację PZH. Na Państwa życzenie możemy przeprowadzić ozonowanie wskazanych przestrzeni użytkowych po godzinach pracy Państwa pracowników. Dodatkowo możemy zdezynfekować ciągi komunikacyjne, klamki i okolice dotykowe drzwi, uchwyty w szafkach, blaty i stoły na stołówkach itd.

Usługi sprzątania dla firm

Dzięki naszemu doświadczeniu i dostępnym urządzeniom jesteśmy w stanie obsłużyć każdy rodzaj obiektu. Oferujemy zarówno stałą obsługę np. regularne czyszczenie biura, jak i zlecenia jednorazowe. Każą ofertę dopasowujemy pod klienta, dlatego jeśli masz jakieś pytanie - nie czekaj i skontaktuj się z nami.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę sprzątającą?

Dlaczego warto wybrać naszą firmę sprzątającą?

Aby przebywanie w danym obiekcie było bezpieczne i komfortowe, konieczne jest zatroszczenie się o odpowiedni poziom czystości. Zapewnienie najwyższej jakości usług sprzątających wymaga nie tylko najlepszych środków i sprzętu, ale również doświadczonego i wykwalifikowanego personelu. Nasza firma działa już od prawie 20 lat – przez ten czas zaufało nam wielu klientów, a jakość naszych usług była regularnie podnoszona. Decydując się na współpracę z nami, zyskują Państwo pewność, że zlecenia dla firmy sprzątającej zostaną wykonane zgodnie z wymaganiami. Zapewniamy również, że prace będą prowadzone z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dodatkowo bierzemy odpowiedzialność za usługi i każdy kontrakt obejmujemy polisą OC.

Wyślij wiadomość

Wybierz temat
Imię i Nazwisko
Adres E-mail
Numer telefonu
Kod pocztowy

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1