System alarmowy w biurze i małej firmie

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Nawet najmniejsza firma narażona jest na zakusy złodziei, którzy planują wejść w posiadanie części jej majątku. Cel często wydaje się łatwy, gdyż wielu właścicieli niewystarczająco chroni swój dobytek. Czasem wynika to z braku środków, czasem innych powodów, ale zawsze - niezależnie od przyczyn - grozi to włamaniem i utratą środków materialnych. Dodatkowo, każda próba włamania czy kradzieży może zagrażać bezpieczeństwu pracowników i klientów. Warto się przed tym ustrzec, najlepiej inwestując w odpowiedniej jakości system alarmowy. 

Skuteczny system alarmowy

Żeby spełniał jak najlepiej swoje zadanie, powinien być zaprojektowany oraz dobrany indywidualnie do potrzeb i charakterystyki ochranianego miejsca. Współpracując z firmą ochroniarską Juwentus, mamy pewność, że tak będzie - zostanie on nie tylko odpowiednio dopasowany, ale też podłączony do całodobowego Centrum Monitorowania. Zapewnia to szybką reakcję załogi interwencyjnej, gdy dojdzie do próby włamania. System alarmowy Juwentus budowane są na bazie sprawdzonego sprzętu wysokiej jakości, zaprojektowanego z uwzględnieniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. 

Szybka reakcja, pewne działanie

System alarmowy Juwentus składa się z wielu elementów. Nie tylko chroni mienie przed włamaniem, ale też pomaga w sytuacji napadu rabunkowego. Jeśli nasz pracownik jest w takiej sytuacji, może szybko zareagować, wywołując ”cichy alarm”. Tak działają przyciski napadowe, które można zamontować w różnych miejscach - pod blatem, na ścianie lub na podłodze. W razie potrzeby wystarczy go nacisnąć, by zaalarmowany został operator Centrum Monitoringu Juwentus, co rozpocznie procedurę wysłania pomocy.

Losowe wypadki? Alarm w porę ostrzeże!

Przedsiębiorcy muszą zabezpieczyć swoją firmę na wypadek różnych zdarzeń - nie tylko włamań i napadów, ale też w razie niespodziewanych, groźnych losowych wypadków, jak pożar i zalanie. Profesjonalny system alarmowy zareaguje, gdy tylko pojawi się zagrożenie. Zostanie ono wykryte przez czujki umieszczone w miejscach narażonych na takie zdarzenia. Specjaliści firmy ochroniarskiej Juwentus szybko ocenią, jak wygląda sytuacja i na tej podstawie wdrożą odpowiednie środki. Właściwie dobrany czujnik to błyskawiczne wykrycie niebezpieczeństwa, powiadomienie o zagrożeniu i wezwanie odpowiedniej pomocy na czas. 

System alarmowy pomoże w wielu różnych sytuacjach, ostrzegając o włamaniu, jak i innych niepokojących zdarzeniach, jak pożar czy zalanie dlatego warto go zainstalować!

Zobacz też

Włamania, napady czy też wypadki takie jak pożar i zalanie stanowią poważne zagrożenie zarówno dla naszego mienia, jak i dla bezpieczeństwa domowników. Profesjonalna ochrona domu jednorodzinnego pozwala na znaczne zredukowanie ryzyka wystąpienia wymienionych zdarzeń oraz na podjęcie natychmiastowych działań ratunkowych. Na jaki zakres ochrony domu warto się więc zdecydować i jak wybrać właściwą firmę ochroniarską?

W wyniku zatrucia czadem co roku umiera w Polsce kilkadziesiąt osób. Aby chronić się przed tym zagrożeniem, należy przede wszystkim regularnie sprawdzać sprawność urządzeń grzewczych i kominów. Niezwykle istotną czynnością, która pozwala zapobiec rozwojowi niebezpiecznych sytuacji, jest również montaż czujnika czadu. W poniższym artykule wyjaśniamy, dlaczego sprzęt ten jest aż tak ważny i czym powinniśmy kierować się przy jego wyborze.

Możemy z radością ogłosić, że firma Juwentus po raz kolejny otrzymała nagrodą Lauru Konsumenta oraz Konsumenckiego Lidera Jakości. Wyróżnienia te świadczą o docenieniu naszych usług zarówno przez Klientów, jak i przez ekspertów. Bardzo dziękujemy za Państwa zaufanie!

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1