System alarmowy w biurze i małej firmie

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Nawet najmniejsza firma narażona jest na zakusy złodziei, którzy planują wejść w posiadanie części jej majątku. Cel często wydaje się łatwy, gdyż wielu właścicieli niewystarczająco chroni swój dobytek. Czasem wynika to z braku środków, czasem innych powodów, ale zawsze - niezależnie od przyczyn - grozi to włamaniem i utratą środków materialnych. Dodatkowo, każda próba włamania czy kradzieży może zagrażać bezpieczeństwu pracowników i klientów. Warto się przed tym ustrzec, najlepiej inwestując w odpowiedniej jakości system alarmowy. 

Skuteczny system alarmowy

Żeby spełniał jak najlepiej swoje zadanie, powinien być zaprojektowany oraz dobrany indywidualnie do potrzeb i charakterystyki ochranianego miejsca. Współpracując z firmą ochroniarską Juwentus, mamy pewność, że tak będzie - zostanie on nie tylko odpowiednio dopasowany, ale też podłączony do całodobowego Centrum Monitorowania. Zapewnia to szybką reakcję załogi interwencyjnej, gdy dojdzie do próby włamania. System alarmowy Juwentus budowane są na bazie sprawdzonego sprzętu wysokiej jakości, zaprojektowanego z uwzględnieniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. 

Szybka reakcja, pewne działanie

System alarmowy Juwentus składa się z wielu elementów. Nie tylko chroni mienie przed włamaniem, ale też pomaga w sytuacji napadu rabunkowego. Jeśli nasz pracownik jest w takiej sytuacji, może szybko zareagować, wywołując ”cichy alarm”. Tak działają przyciski napadowe, które można zamontować w różnych miejscach - pod blatem, na ścianie lub na podłodze. W razie potrzeby wystarczy go nacisnąć, by zaalarmowany został operator Centrum Monitoringu Juwentus, co rozpocznie procedurę wysłania pomocy.

Losowe wypadki? Alarm w porę ostrzeże!

Przedsiębiorcy muszą zabezpieczyć swoją firmę na wypadek różnych zdarzeń - nie tylko włamań i napadów, ale też w razie niespodziewanych, groźnych losowych wypadków, jak pożar i zalanie. Profesjonalny system alarmowy zareaguje, gdy tylko pojawi się zagrożenie. Zostanie ono wykryte przez czujki umieszczone w miejscach narażonych na takie zdarzenia. Specjaliści firmy ochroniarskiej Juwentus szybko ocenią, jak wygląda sytuacja i na tej podstawie wdrożą odpowiednie środki. Właściwie dobrany czujnik to błyskawiczne wykrycie niebezpieczeństwa, powiadomienie o zagrożeniu i wezwanie odpowiedniej pomocy na czas. 

System alarmowy pomoże w wielu różnych sytuacjach, ostrzegając o włamaniu, jak i innych niepokojących zdarzeniach, jak pożar czy zalanie dlatego warto go zainstalować!

Zobacz też

Miło nam poinformować, że marka Juwentus otrzymała nagrodę „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia”. Jest to kolejne wielkie wyróżnienie dla całej firmy za wiele lat rozwoju, dopracowywania swoich usług oraz gwarantowania bezpieczeństwa klientom. Juwentus działa dla Państwa od 1991 roku i obecnie jest jedną z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek w szeroko pojętej branży ochroniarskiej.

Monitoring GPS stał się ostatnio bardzo popularny. Coraz więcej firm spedycyjnych i nie tylko dostrzega jego liczne zalety. Czasami jest to chęć sprawdzenia uczciwości swoich pracowników, innym razem próba zmniejszenia kosztów, a jeszcze w innych przypadkach zapobieganie kradzieży pojazdów. Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem tej nowoczesnej technologii do swojej firmy, ale masz wątpliwości czy warto w nią zainwestować, poniżej przedstawimy kilka argumentów, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1