System alarmowy w biurze i małej firmie

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Nawet najmniejsza firma narażona jest na zakusy złodziei, którzy planują wejść w posiadanie części jej majątku. Cel często wydaje się łatwy, gdyż wielu właścicieli niewystarczająco chroni swój dobytek. Czasem wynika to z braku środków, czasem innych powodów, ale zawsze - niezależnie od przyczyn - grozi to włamaniem i utratą środków materialnych. Dodatkowo, każda próba włamania czy kradzieży może zagrażać bezpieczeństwu pracowników i klientów. Warto się przed tym ustrzec, najlepiej inwestując w odpowiedniej jakości system alarmowy. 

Skuteczny system alarmowy

Żeby spełniał jak najlepiej swoje zadanie, powinien być zaprojektowany oraz dobrany indywidualnie do potrzeb i charakterystyki ochranianego miejsca. Współpracując z firmą ochroniarską Juwentus, mamy pewność, że tak będzie - zostanie on nie tylko odpowiednio dopasowany, ale też podłączony do całodobowego Centrum Monitorowania. Zapewnia to szybką reakcję załogi interwencyjnej, gdy dojdzie do próby włamania. System alarmowy Juwentus budowane są na bazie sprawdzonego sprzętu wysokiej jakości, zaprojektowanego z uwzględnieniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. 

Szybka reakcja, pewne działanie

System alarmowy Juwentus składa się z wielu elementów. Nie tylko chroni mienie przed włamaniem, ale też pomaga w sytuacji napadu rabunkowego. Jeśli nasz pracownik jest w takiej sytuacji, może szybko zareagować, wywołując ”cichy alarm”. Tak działają przyciski napadowe, które można zamontować w różnych miejscach - pod blatem, na ścianie lub na podłodze. W razie potrzeby wystarczy go nacisnąć, by zaalarmowany został operator Centrum Monitoringu Juwentus, co rozpocznie procedurę wysłania pomocy.

Losowe wypadki? Alarm w porę ostrzeże!

Przedsiębiorcy muszą zabezpieczyć swoją firmę na wypadek różnych zdarzeń - nie tylko włamań i napadów, ale też w razie niespodziewanych, groźnych losowych wypadków, jak pożar i zalanie. Profesjonalny system alarmowy zareaguje, gdy tylko pojawi się zagrożenie. Zostanie ono wykryte przez czujki umieszczone w miejscach narażonych na takie zdarzenia. Specjaliści firmy ochroniarskiej Juwentus szybko ocenią, jak wygląda sytuacja i na tej podstawie wdrożą odpowiednie środki. Właściwie dobrany czujnik to błyskawiczne wykrycie niebezpieczeństwa, powiadomienie o zagrożeniu i wezwanie odpowiedniej pomocy na czas. 

System alarmowy pomoże w wielu różnych sytuacjach, ostrzegając o włamaniu, jak i innych niepokojących zdarzeniach, jak pożar czy zalanie dlatego warto go zainstalować!

Zobacz też

Widok zdewastowanej czy chociażby nawet uchylonej bramy garażowej, która na 100% powinna być zamknięta, przywołują na myśl najgorsze scenariusze. Włamanie i kradzież cennego auta, rowerów czy narzędzi to nie tylko olbrzymie straty materialne, ale przede wszystkim ogromny stres i totalne zaburzenie poczucia własnego bezpieczeństwa. W związku z powyższym inwestycja w alarm do garażu to Twoja najlepsza decyzja! Poniżej podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze najskuteczniejszego systemu alarmowego do garażu.

W dzisiejszych czasach technologia odgrywa znaczącą rolę w wielu dziedzinach, a branża transportowa nie jest wyjątkiem. Jednym z najnowszych rozwiązań, które zdobywa coraz większą popularność wśród firm transportowych, jest elektroniczny system opłat drogowych, znany jako e-TOLL, połączony z monitoringiem GPS. Jako lider w dziedzinie usług dla floty transportowej, oferujemy szeroki zakres usług związanych z e-TOLL, aby pomóc firmom w zarządzaniu flotą i optymalizacji kosztów operacyjnych. W tym artykule przyjrzymy się temu, o czym musisz wiedzieć na temat e-TOLL dla firm transportowych.

Z radością informujemy, iż marka Juwentus otrzymała nagrodę Medal Europejski za usługę "Monitoring wizyjny i zdalna wideo-weryfikacja alarmów połączona z ochroną doraźną". Business Centre Club po raz trzydziesty czwarty przyznało Medale Europejskie. Powyższa nagroda honoruje firmy, których produkty i usługi spełniają najwyższe standardy europejskie. Jest to wyróżnienie za ciężką pracę, poświęcenie i nieustępliwość, ale przede wszystkim docenia się tu przedsiębiorczość.

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1