Monitoring wizyjny dużych obiektów

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Monitoring wizyjny z analityką obrazu zapewnia obserwację kluczowych
obszarów w czasie rzeczywistym, co ma szczególne znaczenie w ochronie dużych
obiektów. Ze względu na znaczną powierzchnię, niezastąpiony będzie system
monitorujący, który z pomocą inteligentnego systemu rozpoznawania zdarzeń
alarmowych, automatycznie wywoła sygnał alarmowy.


Analiza obrazu wideo - wszystko pod kontrolą

Monitoring wizyjny z analityką obrazu sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzeba szybkiej reakcji - wykrycia konkretnych zdarzeń, będących zagrożeniem dla osób lub mienia, a także wiążących się z możliwością powstania szkód. Nieprzypadkowo wybierany jest bardzo często do miejsc o dużej powierzchni, gdzie może być niezastąpionym wsparciem dla pracowników ochrony fizycznej, ale również bez problemu może działać jako autonomiczny system alarmowy. 

Żeby monitoring wizyjny spełniał swoje zadanie jak najlepiej, powinien cechować się odpowiednimi parametrami ściśle dopasowanymi do miejsca, w którym ma być zamontowany. Wybierając sprawdzonego partnera - agencję ochrony Juwentus, mamy gwarancję, że monitoring jest idealnie dobrany, zaprojektowany z uwzględnieniem nowoczesnych technologicznych rozwiązań. Wysokiej klasy monitoring wizyjny to najlepsza forma zabezpieczenia wszystkich, także dużych, obiektów. To także możliwość optymalizacji kosztów ochrony, dzięki redukcji fałszywych alarmów.

Usługa monitoringu może zostać rozszerzona o zadania zwiększające bezpieczeństwo na obiekcie – wirtualny patrol oraz działania wspierające obsługę obiektu – wirtualna recepcja, automatyczny odczyt tablic rejestracyjnych.

Monitoring wizyjny - jak działa?

System analityki obrazu automatycznie alarmuje o zdarzeniach spełniających kryteria alarmu – naruszenie monitorowanej strefy lub przekroczenia wirtualnej granicy. Sygnał alarmowy trafia na naszego Centrum Monitorowania Alarmów, gdzie operator weryfikuje czy intruz rzeczywiście porusza się po zamkniętym obszarze. Jeśli naruszenie strefy zostanie potwierdzone zostanie podjęta próba spłoszenia intruza komendą głosową, jednocześnie Patrol Interwencyjny Juwentus zostanie wezwany na miejsce zdarzenia.

Wideo weryfikacja to jednocześnie ograniczenie liczby fałszywych alarmów. Zmniejsza to znacząco koszty ochrony, ponieważ nie trzeba za każdym razem wysyłać Patroli Interwencyjnych na miejsce zdarzenia. 

Pamiętajmy, że profesjonalnie zaprojektowany monitoring wizyjny zapewnia maksymalne bezpieczeństwo każdego obiektu. Agencja ochrony Juwentus pomoże na każdym etapie zamówienia i realizacji usługi. Doświadczony zespół od 30 lat tworzony jest przez wybitnych specjalistów, którzy odpowiednio doradzą, by efektywnie strzec naszego dobytku.

Zobacz też

Na własnym terenie powinniśmy czuć się w pełni bezpiecznie, bez obaw, że nasz spokój zostanie zakłócony. Czasem się jednak zdarza, że ktoś bez pozwolenia przekroczył granicę naszej prywatnej posesji. Jakie ma to konsekwencje?

Żeby mieć zawsze pod kontrolą to, co się dzieje w naszej firmie (biurze, sklepie, magazynie), powinniśmy zainwestować w niezawodne rozwiązanie, jakim jest monitoring wizyjny. Zapewni kontrolę i pozwoli szybko zareagować, gdy zajdzie taka potrzeba. Dowiedzmy się o nim więcej!

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1