Monitoring GPS to oszczędności

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię

Zastanawiasz się, jakie oszczędności Twojej działalności gospodarczej może przynieść dobrze wdrożony system monitoringu GPS? Bezpieczeństwo i stały nadzór to tylko niektóre z nich. Obecnie coraz więcej firm decyduje się również i na taki sposób oszczędzania pieniędzy.

Jaka skutecznie monitorować flotę samochodową firmy?
Wielu przedsiębiorców zadaje sobie podstawowe pytanie, jak jest w stanie usprawnić działanie swojej firmy poprzez monitoring pojazdów. Główną zaletą takich działań jest przede wszystkim monitorowanie lokalizacji, analizowanie zaplanowanych tras czy nawet czas pracy kierowców. Osoby prowadzące swoje działalności to zazwyczaj osoby, które mądrze gospodarują finansami, nie mogą sobie pozwolić na straty. Do takich najczęściej należą źle rozplanowane zadania dla pracowników.

Jak temu zapobiegać? Warto przede wszystkim postawić na sprawnie działający system, który precyzyjnie określi lokalizację GPS. Juwentus GPS oferuje platformę, które usprawni zarządzanie flotą pojazdów, a dodatkowo realnie zmniejszy koszty z nią związane. Jak? Z zebranych danych wynika, że monitoring obcina koszty związane ze zużyciem paliwa o 25%, a podnosi efektywność wyjazdów służbowych aż o 80%. 

Na jakiej zasadzie to działa? Przede wszystkim na początku badane są konkretne potrzeby. Dopiero później analiza biznesowa pozwala dopasować model działania idealny dla firmy. Rozbudowany system raportów i dopasowane funkcjonalności pozwolą zrealizować zamierzone cele, a profesjonalna obsługa zapewni nieprzerwane wsparcie techniczne. Dzięki temu przedsiębiorca może w pełni skupić się na rozwoju swojej działalności i nie zapomnieć o niepotrzebnych wydatkach.  System Juwentus GPS pozwoli zredukować koszty eksploatacyjne związane z codziennym użytkowaniem pojazdów i nie pozwoli zapomnieć o zbliżających się przeglądach, obowiązkowych badaniach technicznych czy ubezpieczeniach. Automatyzacja rozliczeń kierowców zaoszczędzi również sporo czasu, który z pewnością przyda się na analizę i planowanie transportu w firmie.

Mobilna aplikacja do monitoringu
Monitoring GSP w dzisiejszych czasach jest absolutnie niezbędny i stał się w zasadzie standardem. Przede wszystkim daje ochronę i kontrolę nad wszystkimi pojazdami firmy. Najważniejsze jest tak naprawdę funkcjonalne i w pełni mobilne zarządzanie flotą. 

Aplikacja mobilna GPS24 to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców. Nie muszą oni spędzać niepotrzebnie czasu nad skomplikowanymi systemami komputerowymi. Wystarczy, że zalogują się do mobilnej aplikacji i będą w stanie skontrolować czas pracy kierowców lub szybko zmienić ich priorytety. Co najważniejsze, będą mieli taką możliwość z każdego miejsca na świecie. 

Mobilny monitoring to podstawa przy prowadzeniu swojej działalności. Usprawni pracę i rozwiąże wiele problemów, które do tej pory blokowały rozwój firmy. 

Zobacz też

Miło nam poinformować, że marka Juwentus otrzymała nagrodę „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia”. Jest to kolejne wielkie wyróżnienie dla całej firmy za wiele lat rozwoju, dopracowywania swoich usług oraz gwarantowania bezpieczeństwa klientom. Juwentus działa dla Państwa od 1991 roku i obecnie jest jedną z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek w szeroko pojętej branży ochroniarskiej.

Monitoring GPS stał się ostatnio bardzo popularny. Coraz więcej firm spedycyjnych i nie tylko dostrzega jego liczne zalety. Czasami jest to chęć sprawdzenia uczciwości swoich pracowników, innym razem próba zmniejszenia kosztów, a jeszcze w innych przypadkach zapobieganie kradzieży pojazdów. Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem tej nowoczesnej technologii do swojej firmy, ale masz wątpliwości czy warto w nią zainwestować, poniżej przedstawimy kilka argumentów, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1