Juwentus Brylantem Polskiej Gospodarki 2020

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Jest nam miło poinformować, że firma Juwentus po raz kolejny znalazła się w rankingu Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 przygotowanego przez Instytut Europejskiego Biznesu. Jednocześnie zostaliśmy wyróżnieni w rankingach: Efektywne Firmy, Gepardy Biznesu oraz Mocne Firmy Godne Zaufania. Niezmiernie cieszymy się z tych wyróżnień ponieważ są potwierdzeniem pozytywnych efektów naszej pracy i ciągłego rozwoju. Naszym klientom dziękujemy za okazane nam zaufanie!

Zobacz też

Miło nam poinformować, że marka Juwentus otrzymała nagrodę „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia”. Jest to kolejne wielkie wyróżnienie dla całej firmy za wiele lat rozwoju, dopracowywania swoich usług oraz gwarantowania bezpieczeństwa klientom. Juwentus działa dla Państwa od 1991 roku i obecnie jest jedną z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek w szeroko pojętej branży ochroniarskiej.

Monitoring GPS stał się ostatnio bardzo popularny. Coraz więcej firm spedycyjnych i nie tylko dostrzega jego liczne zalety. Czasami jest to chęć sprawdzenia uczciwości swoich pracowników, innym razem próba zmniejszenia kosztów, a jeszcze w innych przypadkach zapobieganie kradzieży pojazdów. Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem tej nowoczesnej technologii do swojej firmy, ale masz wątpliwości czy warto w nią zainwestować, poniżej przedstawimy kilka argumentów, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1