Juwentus Brylantem Polskiej Gospodarki 2020

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Jest nam miło poinformować, że firma Juwentus po raz kolejny znalazła się w rankingu Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 przygotowanego przez Instytut Europejskiego Biznesu. Jednocześnie zostaliśmy wyróżnieni w rankingach: Efektywne Firmy, Gepardy Biznesu oraz Mocne Firmy Godne Zaufania. Niezmiernie cieszymy się z tych wyróżnień ponieważ są potwierdzeniem pozytywnych efektów naszej pracy i ciągłego rozwoju. Naszym klientom dziękujemy za okazane nam zaufanie!

Zobacz też

Czas wakacji to także okres wzmożonych włamań i kradzieży. Wyjeżdżając z domu, trzeba więc dobrze zastanowić się nad tym, jak zabezpieczyć swoje mienie. Sposobów jest przynajmniej kilka. Warto z nich skorzystać tak, aby skutecznie ochronić dom przed włamywaczami.

Urlop jest tuż za rogiem i z niecierpliwością czekasz na relaksujący i spokojny czas. Piękna pogoda, długie dni, a Ty w końcu możesz wyjechać na wakacje, żeby naładować baterie. Statystyki pokazują jednak, że w okresie letnim liczba włamań zdecydowanie wzrasta. Złodzieje często mają oko na domy i włamują się do tych, które wydają się niezamieszkane. Dlatego dobrze jest zawczasu upewnić się, że dom jest zabezpieczony przed włamywaczami.

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1