JEDEN SYSTEM - WIELE MOŻLIWOŚCI

Monitoring GPS pojazdów

System nawigacji satelitarnej GPS to doskonały sposób na zabezpieczenie dowolnego typu pojazdu mechanicznego przed ryzykiem jego kradzieży. Firma Juwentus oferuje kompleksowe usługi związane z zabezpieczaniem samochodów osobowych, motocykli, skuterów i wielu innych kategorii pojazdów. Monitoring GPS pojazdów pozwala na śledzenie samochodu w czasie rzeczywistym, co ułatwia jego szybkie zlokalizowanie w przypadku kradzieży lub wypadku.

Jak działa monitoring GPS?

Nowoczesny system monitorowania pojazdów GPS to niezwykle skuteczne narzędzie antykradzieżowe, zwiększające poziom bezpieczeństwa użytkowników luksusowych samochodów osobowych i wielu innych typów wartościowych pojazdów mechanicznych. Monitoring pojazdów GPS opiera się na zainstalowanym w pojeździe nadajniku, który w przypadku wykrycia zagrożenia kierowcy, uruchomienia autoalarmu lub gwałtownego przechyłu auta podczas postoju (użycie lawety), wysyła automatyczny sygnał alarmowy do centrali naszej firmy. Po odebraniu sygnału operator systemu kontaktuje się z właścicielem pojazdu i jeśli potwierdzi on kradzież auta, powiadamia policję i na miejsce zdarzenia wysyła profesjonalną grupę interwencyjną. Lokalizacja pojazdu jest automatyczna, co skraca czas poszukiwań pojazdu i zapewnia większą szansę na jego odzyskanie. Nowoczesny monitoring pojazdów to usługa dedykowana osobom fizycznym i przedsiębiorcom, którym zależy na zabezpieczeniu cennych pojazdów, prywatnych lub firmowych, przed ryzykiem ich kradzieży. Monitoring GPS jest narzędziem skutecznym i stosunkowo tanim, dostępnym dla każdej zainteresowanej nim osoby.

Dla klienta indywidualnego

MONITORING SAMOCHODÓW

Dzięki systemowi lokalizacji pojazdów Juwentus GPS uzyskają Państwo automatyczny nadzór nad położeniem wszystkich aut. Aplikacja umożliwi wygenerowanie tras oraz ich bieżącą modyfikację, co znacząco obniży koszty transportu oraz czas pracy poszczególnych kierowców. System poinformuje Państwa o wszystkich nieprawidłowościach przejazdu i zapewni możliwość szybkiej reakcji.

MONITORING SAMOCHODÓW
Ochrona przed kradzieżą

Ochrona przed kradzieżą

System Juwentus GPS natychmiast zaalarmuje operatorów naszego Centrum Monitorowania w przypadku próby kradzieży, nawet gdy zostanie w tym celu użyta laweta. Będziesz mógł wówczas liczyć na profesjonalne wsparcie naszej załogi interwencyjnej.

ODZYSKIWANIE SKRADZIONYCH POJAZDÓW

Namierzenie skradzionego samochodu to dopiero początek procesu jego odzyskania. Ważne jest szybkie i roztropne działanie w sytuacji potencjalnej konfrontacji ze złodziejem, podejmowane przez nasze doświadczone załogi interwencyjne.

ODZYSKIWANIE SKRADZIONYCH POJAZDÓW

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ODDZWONIMY!

Klienci biznesowi

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

Dzięki systemowi Juwentus GPS otrzymacie Państwo kompleksowy system kontroli online, który wskaże zużycie paliwa oraz sposób, w jaki kierowcy korzystają ze służbowych samochodów. Zainstalujemy moduł, który pozwoli w łatwy sposób rozdzielić czas wykorzystywany przez pracowników w celach prywatnych od służbowych. Usługa monitoringu GPS pozwoli Państwu na efektywną kontrolę floty samochodów służbowych i samoczynnie powiadomi Państwa w przypadku wystąpienia nieścisłości.

OCHRONA ŁADUNKU

Automatyczna kontrola nad przestrzenią ładunkową może pełnić funkcję strażnika i znacząco wpłynie na bezpieczeństwo przewożonego przez Państwa firmę ładunku. Dodatkowo nasze rozwiązanie umożliwi wgląd w informacje o temperaturze i wilgotności powietrza w czasie transportu.

OCHRONA ŁADUNKU

ZAPYTAJ O OFERTĘ

ZAPYTAJ O OFERTĘ
ZOSTAW KONTAKT, ODDZWONIMY DO CIEBIE

Spokój i bezpieczeństwo

Monitoring GPS to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na aktywnej ochronie swojego samochodu przed kradzieżą. Monitoring pojazdów umożliwia m.in. wezwanie pomocy w sytuacji wystąpienia zagrożenia kierowcy, przesłanie sygnału o włamaniu z zainstalowanego w pojeździe autoalarmu, zaalarmowanie w momencie wystąpienia przechyłu podczas postoju (użycia lawety lub kradzieży kół). Po otrzymaniu sygnału alarmowego, który wysyła zamontowany w samochodzie monitoring GPS (sterownik GPS), nasz operator zawsze kontaktuje się z właścicielem, aby zweryfikować odebrany sygnał alarmowy. Jeżeli właściciel potwierdzi, że doszło do kradzieży pojazdu, namierzamy auto i natychmiast podejmujemy interwencję celem jego odzyskania. Działamy w oparciu o własne grupy zmotoryzowane. Równolegle zgłaszamy kradzież na Policję i wspólnie podejmujemy próbę odzyskania pojazdu.

Komfort i wygoda

Klientom, których interesuje monitoring pojazdów umożliwiamy dzierżawę sterowników wraz z modemem. Gwarantujemy szybki montaż urządzeń, który prowadzą nasi etatowi instalatorzy, a nie podwykonawcy. Mogą Państwo podstawić samochód do naszego warsztatu lub wezwać instalatora, który przyjedzie we wskazane miejsce postoju pojazdu. Pozwala to na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy, którą doceniło już wielu naszych Klientów. Bezpłatnie udostępniamy Państwu nowoczesne oprogramowanie, które umożliwia indywidualny monitoring GPS oraz łatwe tworzenie rozmaitych raportów i analiz.

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1