JEDEN SYSTEM - WIELE MOŻLIWOŚCI

Spokój i bezpieczeństwo

Monitoring GPS to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na aktywnej ochronie swojego samochodu przed kradzieżą. Monitoring pojazdów umożliwia m.in. wezwanie pomocy w sytuacji wystąpienia zagrożenia kierowcy, przesłanie sygnału o włamaniu z zainstalowanego w pojeździe autoalarmu, zaalarmowanie w momencie wystąpienia przechyłu podczas postoju (użycia lawety lub kradzieży kół). Po otrzymaniu sygnału alarmowego, który wysyła zamontowany w samochodzie monitoring GPS (sterownik GPS), nasz operator zawsze kontaktuje się z właścicielem, aby zweryfikować odebrany sygnał alarmowy. Jeżeli właściciel potwierdzi, że doszło do kradzieży pojazdu, namierzamy auto i natychmiast podejmujemy interwencję celem jego odzyskania. Działamy w oparciu o własne grupy zmotoryzowane. Równolegle zgłaszamy kradzież na Policję i wspólnie podejmujemy próbę odzyskania pojazdu.

Komfort i wygoda

Klientom, których interesuje monitoring pojazdów umożliwiamy dzierżawę sterowników wraz z modemem. Gwarantujemy szybki montaż urządzeń, który prowadzą nasi etatowi instalatorzy, a nie podwykonawcy. Mogą Państwo podstawić samochód do naszego warsztatu lub wezwać instalatora, który przyjedzie we wskazane miejsce postoju pojazdu. Pozwala to na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy, którą doceniło już wielu naszych Klientów. Bezpłatnie udostępniamy Państwu nowoczesne oprogramowanie, które umożliwia indywidualny monitoring GPS oraz łatwe tworzenie rozmaitych raportów i analiz.

Dla klienta indywidualnego

MONITORING SAMOCHODÓW

Dzięki systemowi lokalizacji pojazdów Juwentus GPS uzyskają Państwo automatyczny nadzór nad położeniem wszystkich aut. Aplikacja umożliwi wygenerowanie tras oraz ich bieżącą modyfikację, co znacząco obniży koszty transportu oraz czas pracy poszczególnych kierowców. System poinformuje Państwa o wszystkich nieprawidłowościach przejazdu i zapewni możliwość szybkiej reakcji.

MONITORING SAMOCHODÓW
Ochrona przed kradzieżą

Ochrona przed kradzieżą

System Juwentus GPS natychmiast zaalarmuje operatorów naszego Centrum Monitorowania w przypadku próby kradzieży, nawet gdy zostanie w tym celu użyta laweta. Będziesz mógł wówczas liczyć na profesjonalne wsparcie naszej załogi interwencyjnej.

ODZYSKIWANIE SKRADZIONYCH POJAZDÓW

Namierzenie skradzionego samochodu to dopiero początek procesu jego odzyskania. Ważne jest szybkie i roztropne działanie w sytuacji potencjalnej konfrontacji ze złodziejem, podejmowane przez nasze doświadczone załogi interwencyjne.

ODZYSKIWANIE SKRADZIONYCH POJAZDÓW

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ODDZWONIMY!

Klienci biznesowi

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

Dzięki systemowi Juwentus GPS otrzymacie Państwo kompleksowy system kontroli online, który wskaże zużycie paliwa oraz sposób, w jaki kierowcy korzystają ze służbowych samochodów. Zainstalujemy moduł, który pozwoli w łatwy sposób rozdzielić czas wykorzystywany przez pracowników w celach prywatnych od służbowych. Usługa monitoringu GPS pozwoli Państwu na efektywną kontrolę floty samochodów służbowych i samoczynnie powiadomi Państwa w przypadku wystąpienia nieścisłości.

OCHRONA ŁADUNKU

Automatyczna kontrola nad przestrzenią ładunkową może pełnić funkcję strażnika i znacząco wpłynie na bezpieczeństwo przewożonego przez Państwa firmę ładunku. Dodatkowo nasze rozwiązanie umożliwi wgląd w informacje o temperaturze i wilgotności powietrza w czasie transportu.

OCHRONA ŁADUNKU

ZAPYTAJ O OFERTĘ

ZAPYTAJ O OFERTĘ
ZOSTAW KONTAKT, ODDZWONIMY DO CIEBIE

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1