Monitoring GPS - ochrona rowerów

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Rower potrafi kosztować tyle, co samochód, lecz jest zdecydowanie łatwiejszym łupem dla złodziei. To dlatego każdego roku ginie mnóstwo jednośladów, a co gorsza - większość z nich nie zostaje odnaleziona. Sprzedawane są na giełdach - internetowych i tradycyjnych, wywożone za granicę, znikają bezpowrotnie. Jak zabezpieczyć się przed tą przykrą ewentualnością? Najlepszym rozwiązaniem monitoring GPS, który zawsze wskaże lokalizację naszego jednośladu!

GPS, a zastosowanie w monitoringu pojazdów

Technologia GPS całkowicie zmieniła sposób, w jaki funkcjonujemy na co dzień. Chociaż nie jest to nowa technologia, gdyż w powszechnym użyciu jest już od ponad 20 lat, to stale zaskakuje bogactwo jego możliwości. Najbardziej popularne zastosowanie znajduje w nawigacji GPS, lecz nie zapominajmy, że poza wyświetlaniem aktualnej pozycji w terenie, pozwala również określić prędkość i kierunek ruchu. 

Nieprzypadkowo więc monitoring GPS skradzionych pojazdów jest tak w ostatnich latach popularny, ponieważ to drobne urządzenie pozwala dokładnie zlokalizować rower, motocykl i samochód, dzięki czemu możemy odzyskać naszą własność. 

Monitoring GPS - mała rzecz o wielkich możliwościach

Monitoring GPS zainstalowany w rowerze bądź motocyklu jest dyskretnie schowany. Jego nieduży rozmiar na to pozwala. To małe, niepozorne urządzenie, zapewnia, że niezależnie od tego, gdzie akurat znajduje się nasz pojazd, szybko poznamy jego lokalizację. Co równie ważne, odbiornik GPS działa bardzo długo bez konieczności ładowania - nawet do 6 miesięcy. To możliwe za sprawą trybu uśpienia, z którego urządzenie wybudza się, jak wykryje ruch pojazdu. Niestraszne są też mu trudne warunki atmosferyczne, gdyż nie przeszkadzają mu one w normalnym funkcjonowaniu.

Monitoring GPS pozwoli odzyskać również samochód

System Juwentus GPS to doskonałe rozwiązanie nie tylko w przypadku rowerów i motocykli, ale też samochodów. I tu - tak samo, jak w sytuacji jednośladów, mamy pewność, że jak tylko dojdzie do próby kradzieży, nasza własność zostanie namierzona błyskawicznie. Centrum Monitorowania agencji ochrony Juwentus zadziała sprawnie, natychmiast wysyłając do akcji swoje patrole interwencyjne. 

Zamiast więc kusić los, myśląc, że nikt nie połasi się na nasz rower bądź samochód, lepiej odpowiednio się zabezpieczyć, wybierając monitoring GPS Juwentus. 

Zobacz też

Miło nam poinformować, że marka Juwentus otrzymała nagrodę „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia”. Jest to kolejne wielkie wyróżnienie dla całej firmy za wiele lat rozwoju, dopracowywania swoich usług oraz gwarantowania bezpieczeństwa klientom. Juwentus działa dla Państwa od 1991 roku i obecnie jest jedną z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek w szeroko pojętej branży ochroniarskiej.

Monitoring GPS stał się ostatnio bardzo popularny. Coraz więcej firm spedycyjnych i nie tylko dostrzega jego liczne zalety. Czasami jest to chęć sprawdzenia uczciwości swoich pracowników, innym razem próba zmniejszenia kosztów, a jeszcze w innych przypadkach zapobieganie kradzieży pojazdów. Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem tej nowoczesnej technologii do swojej firmy, ale masz wątpliwości czy warto w nią zainwestować, poniżej przedstawimy kilka argumentów, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1