Monitoring GPS - ochrona rowerów

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Rower potrafi kosztować tyle, co samochód, lecz jest zdecydowanie łatwiejszym łupem dla złodziei. To dlatego każdego roku ginie mnóstwo jednośladów, a co gorsza - większość z nich nie zostaje odnaleziona. Sprzedawane są na giełdach - internetowych i tradycyjnych, wywożone za granicę, znikają bezpowrotnie. Jak zabezpieczyć się przed tą przykrą ewentualnością? Najlepszym rozwiązaniem monitoring GPS, który zawsze wskaże lokalizację naszego jednośladu!

GPS, a zastosowanie w monitoringu pojazdów

Technologia GPS całkowicie zmieniła sposób, w jaki funkcjonujemy na co dzień. Chociaż nie jest to nowa technologia, gdyż w powszechnym użyciu jest już od ponad 20 lat, to stale zaskakuje bogactwo jego możliwości. Najbardziej popularne zastosowanie znajduje w nawigacji GPS, lecz nie zapominajmy, że poza wyświetlaniem aktualnej pozycji w terenie, pozwala również określić prędkość i kierunek ruchu. 

Nieprzypadkowo więc monitoring GPS skradzionych pojazdów jest tak w ostatnich latach popularny, ponieważ to drobne urządzenie pozwala dokładnie zlokalizować rower, motocykl i samochód, dzięki czemu możemy odzyskać naszą własność. 

Monitoring GPS - mała rzecz o wielkich możliwościach

Monitoring GPS zainstalowany w rowerze bądź motocyklu jest dyskretnie schowany. Jego nieduży rozmiar na to pozwala. To małe, niepozorne urządzenie, zapewnia, że niezależnie od tego, gdzie akurat znajduje się nasz pojazd, szybko poznamy jego lokalizację. Co równie ważne, odbiornik GPS działa bardzo długo bez konieczności ładowania - nawet do 6 miesięcy. To możliwe za sprawą trybu uśpienia, z którego urządzenie wybudza się, jak wykryje ruch pojazdu. Niestraszne są też mu trudne warunki atmosferyczne, gdyż nie przeszkadzają mu one w normalnym funkcjonowaniu.

Monitoring GPS pozwoli odzyskać również samochód

System Juwentus GPS to doskonałe rozwiązanie nie tylko w przypadku rowerów i motocykli, ale też samochodów. I tu - tak samo, jak w sytuacji jednośladów, mamy pewność, że jak tylko dojdzie do próby kradzieży, nasza własność zostanie namierzona błyskawicznie. Centrum Monitorowania agencji ochrony Juwentus zadziała sprawnie, natychmiast wysyłając do akcji swoje patrole interwencyjne. 

Zamiast więc kusić los, myśląc, że nikt nie połasi się na nasz rower bądź samochód, lepiej odpowiednio się zabezpieczyć, wybierając monitoring GPS Juwentus. 

Zobacz też

Włamania, napady czy też wypadki takie jak pożar i zalanie stanowią poważne zagrożenie zarówno dla naszego mienia, jak i dla bezpieczeństwa domowników. Profesjonalna ochrona domu jednorodzinnego pozwala na znaczne zredukowanie ryzyka wystąpienia wymienionych zdarzeń oraz na podjęcie natychmiastowych działań ratunkowych. Na jaki zakres ochrony domu warto się więc zdecydować i jak wybrać właściwą firmę ochroniarską?

W wyniku zatrucia czadem co roku umiera w Polsce kilkadziesiąt osób. Aby chronić się przed tym zagrożeniem, należy przede wszystkim regularnie sprawdzać sprawność urządzeń grzewczych i kominów. Niezwykle istotną czynnością, która pozwala zapobiec rozwojowi niebezpiecznych sytuacji, jest również montaż czujnika czadu. W poniższym artykule wyjaśniamy, dlaczego sprzęt ten jest aż tak ważny i czym powinniśmy kierować się przy jego wyborze.

Możemy z radością ogłosić, że firma Juwentus po raz kolejny otrzymała nagrodą Lauru Konsumenta oraz Konsumenckiego Lidera Jakości. Wyróżnienia te świadczą o docenieniu naszych usług zarówno przez Klientów, jak i przez ekspertów. Bardzo dziękujemy za Państwa zaufanie!

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1