Monitoring GPS i zarządzanie flotą pojazdów

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Monitoring GPS jest niezwykle ważny przy prowadzeniu własnej działalności. Dlaczego? Pomaga usystematyzować pracę i pozwala na mądre zaplanowanie kolejnych działań. Dzięki niemu i systematycznym raportom planowanie wydatków i pracy staje się dużo prostsze.

Monitoring GPS - jak się nim posługiwać?
Monitoring GPS to nie tylko większe bezpieczeństwo, ale również oszczędności dla firmy. Dzięki usłudze monitorujesz lokalizację pojazdów, pracę kierowców, i łatwiej planujesz priorytety całej działalności. Przedsiębiorcy, którzy korzystają z tego rozwiązania, zauważyli realne oszczędności czasu i funduszy.

Monitoring pojazdów zwiększa bezpieczeństwo całej floty i znacząco ogranicza ryzyko kradzieży przewożonych towarów. Monitoring stref ładunkowych pozwala zniwelować zagrożenie wystąpienia niezaplanowanych sytuacji przy jednoczesnym obniżeniu kosztów eksploatacji.  Systemy alarmowe firmy Juwentus stawiają na realne oszczędności. Dzięki mobilnej aplikacji GPS24 przedsiębiorca jest w stanie ograniczyć liczbę przejechanych kilometrów, zmniejszyć zużycie benzyny, a co za tym idzie obniżyć koszty eksploatacji całe floty. 

Monitoring GPS jest rozwiązaniem stosowanym standardowo. Wielu przedsiębiorców wiedząc jak efektywnie można go wykorzystać do zarządzania flotą pojazdów mogło przenieść swój biznes na wyższy poziom. Zbędne wydatki są bardzo często utrapieniem, które nie pozwala myśleć przyszłościowo. A co najgorsze - rzadko udaje się je zauważyć podczas bieżącej pracy według utartych schematów. Dzięki rzetelnemu raportowaniu każdy właściciel firmy jest w stanie zaplanować wydatki i ograniczyć koszty związane z utrzymywaniem floty. 

Zarządzanie flotą - jak to robić?
Jeden system monitorowania pojazdów daje bardzo wiele możliwości. Zapewnia on bezpieczeństwo kierowcy oraz przewożonemu ładunkowi. Pozwala również na redukcję niepotrzebnych kosztów związanych z utrzymaniem floty. Przedsiębiorcy chwalą sobie również możliwość zdalnej kontroli i koordynacji pojazdów oraz regulowanie pracy kierowców. Mają dostęp do wszystkich informacji w jednym miejscu: interaktywne raporty on-line, podgląd wszystkich zdarzeń i statusów, nadzorowanie kierowców i pokonywanych tras. To właśnie rozbudowany system raportowania pozwala podejmować decyzje biznesowe na podstawie twardych danych, co ma kluczowe znaczenie w przypadku prowadzenia własnego biznesu.  Istotnym aspektem jest również oszczędność czasu, którą daje automatyzacja procesów i rozliczeń. Używając systemu do codziennej pracy nie będziesz musiał wykonywać już żmudnych czynności, a raporty, podsumowania i rozliczenia będą generowały się automatycznie. 

Zobacz też

Czas wakacji to także okres wzmożonych włamań i kradzieży. Wyjeżdżając z domu, trzeba więc dobrze zastanowić się nad tym, jak zabezpieczyć swoje mienie. Sposobów jest przynajmniej kilka. Warto z nich skorzystać tak, aby skutecznie ochronić dom przed włamywaczami.

Urlop jest tuż za rogiem i z niecierpliwością czekasz na relaksujący i spokojny czas. Piękna pogoda, długie dni, a Ty w końcu możesz wyjechać na wakacje, żeby naładować baterie. Statystyki pokazują jednak, że w okresie letnim liczba włamań zdecydowanie wzrasta. Złodzieje często mają oko na domy i włamują się do tych, które wydają się niezamieszkane. Dlatego dobrze jest zawczasu upewnić się, że dom jest zabezpieczony przed włamywaczami.

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1