Monitoring GPS i zarządzanie flotą pojazdów

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Monitoring GPS jest niezwykle ważny przy prowadzeniu własnej działalności. Dlaczego? Pomaga usystematyzować pracę i pozwala na mądre zaplanowanie kolejnych działań. Dzięki niemu i systematycznym raportom planowanie wydatków i pracy staje się dużo prostsze.

Monitoring GPS - jak się nim posługiwać?
Monitoring GPS to nie tylko większe bezpieczeństwo, ale również oszczędności dla firmy. Dzięki usłudze monitorujesz lokalizację pojazdów, pracę kierowców, i łatwiej planujesz priorytety całej działalności. Przedsiębiorcy, którzy korzystają z tego rozwiązania, zauważyli realne oszczędności czasu i funduszy.

Monitoring pojazdów zwiększa bezpieczeństwo całej floty i znacząco ogranicza ryzyko kradzieży przewożonych towarów. Monitoring stref ładunkowych pozwala zniwelować zagrożenie wystąpienia niezaplanowanych sytuacji przy jednoczesnym obniżeniu kosztów eksploatacji.  Systemy alarmowe firmy Juwentus stawiają na realne oszczędności. Dzięki mobilnej aplikacji GPS24 przedsiębiorca jest w stanie ograniczyć liczbę przejechanych kilometrów, zmniejszyć zużycie benzyny, a co za tym idzie obniżyć koszty eksploatacji całe floty. 

Monitoring GPS jest rozwiązaniem stosowanym standardowo. Wielu przedsiębiorców wiedząc jak efektywnie można go wykorzystać do zarządzania flotą pojazdów mogło przenieść swój biznes na wyższy poziom. Zbędne wydatki są bardzo często utrapieniem, które nie pozwala myśleć przyszłościowo. A co najgorsze - rzadko udaje się je zauważyć podczas bieżącej pracy według utartych schematów. Dzięki rzetelnemu raportowaniu każdy właściciel firmy jest w stanie zaplanować wydatki i ograniczyć koszty związane z utrzymywaniem floty. 

Zarządzanie flotą - jak to robić?
Jeden system monitorowania pojazdów daje bardzo wiele możliwości. Zapewnia on bezpieczeństwo kierowcy oraz przewożonemu ładunkowi. Pozwala również na redukcję niepotrzebnych kosztów związanych z utrzymaniem floty. Przedsiębiorcy chwalą sobie również możliwość zdalnej kontroli i koordynacji pojazdów oraz regulowanie pracy kierowców. Mają dostęp do wszystkich informacji w jednym miejscu: interaktywne raporty on-line, podgląd wszystkich zdarzeń i statusów, nadzorowanie kierowców i pokonywanych tras. To właśnie rozbudowany system raportowania pozwala podejmować decyzje biznesowe na podstawie twardych danych, co ma kluczowe znaczenie w przypadku prowadzenia własnego biznesu.  Istotnym aspektem jest również oszczędność czasu, którą daje automatyzacja procesów i rozliczeń. Używając systemu do codziennej pracy nie będziesz musiał wykonywać już żmudnych czynności, a raporty, podsumowania i rozliczenia będą generowały się automatycznie. 

Zobacz też

O tym jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa we własnym domu czy mieszkaniu wie każdy. Aby je zagwarantować od lat instalujemy sprawdzone i skuteczne systemy alarmowe, dopasowane indywidualnie do potrzeb klienta oraz warunków panujących w ochranianym obiekcie. Jednak nie mniej ważna jest ochrona całego osiedla mieszkaniowego.

Tlenek węgla, potocznie znany jako czad, może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia, gdy dostanie się do naszego organizmu. Dane Państwowej Straży Pożarnej są zatrważające - wynika z nich, że każdego roku na skutek zatrucia umiera kilkadziesiąt osób. Jak się przed nim ustrzec?

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1