Monitoring GPS i zarządzanie flotą pojazdów

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Monitoring GPS jest niezwykle ważny przy prowadzeniu własnej działalności. Dlaczego? Pomaga usystematyzować pracę i pozwala na mądre zaplanowanie kolejnych działań. Dzięki niemu i systematycznym raportom planowanie wydatków i pracy staje się dużo prostsze.

Monitoring GPS - jak się nim posługiwać?
Monitoring GPS to nie tylko większe bezpieczeństwo, ale również oszczędności dla firmy. Dzięki usłudze monitorujesz lokalizację pojazdów, pracę kierowców, i łatwiej planujesz priorytety całej działalności. Przedsiębiorcy, którzy korzystają z tego rozwiązania, zauważyli realne oszczędności czasu i funduszy.

Monitoring pojazdów zwiększa bezpieczeństwo całej floty i znacząco ogranicza ryzyko kradzieży przewożonych towarów. Monitoring stref ładunkowych pozwala zniwelować zagrożenie wystąpienia niezaplanowanych sytuacji przy jednoczesnym obniżeniu kosztów eksploatacji.  Systemy alarmowe firmy Juwentus stawiają na realne oszczędności. Dzięki mobilnej aplikacji GPS24 przedsiębiorca jest w stanie ograniczyć liczbę przejechanych kilometrów, zmniejszyć zużycie benzyny, a co za tym idzie obniżyć koszty eksploatacji całe floty. 

Monitoring GPS jest rozwiązaniem stosowanym standardowo. Wielu przedsiębiorców wiedząc jak efektywnie można go wykorzystać do zarządzania flotą pojazdów mogło przenieść swój biznes na wyższy poziom. Zbędne wydatki są bardzo często utrapieniem, które nie pozwala myśleć przyszłościowo. A co najgorsze - rzadko udaje się je zauważyć podczas bieżącej pracy według utartych schematów. Dzięki rzetelnemu raportowaniu każdy właściciel firmy jest w stanie zaplanować wydatki i ograniczyć koszty związane z utrzymywaniem floty. 

Zarządzanie flotą - jak to robić?
Jeden system monitorowania pojazdów daje bardzo wiele możliwości. Zapewnia on bezpieczeństwo kierowcy oraz przewożonemu ładunkowi. Pozwala również na redukcję niepotrzebnych kosztów związanych z utrzymaniem floty. Przedsiębiorcy chwalą sobie również możliwość zdalnej kontroli i koordynacji pojazdów oraz regulowanie pracy kierowców. Mają dostęp do wszystkich informacji w jednym miejscu: interaktywne raporty on-line, podgląd wszystkich zdarzeń i statusów, nadzorowanie kierowców i pokonywanych tras. To właśnie rozbudowany system raportowania pozwala podejmować decyzje biznesowe na podstawie twardych danych, co ma kluczowe znaczenie w przypadku prowadzenia własnego biznesu.  Istotnym aspektem jest również oszczędność czasu, którą daje automatyzacja procesów i rozliczeń. Używając systemu do codziennej pracy nie będziesz musiał wykonywać już żmudnych czynności, a raporty, podsumowania i rozliczenia będą generowały się automatycznie. 

Zobacz też

Widok zdewastowanej czy chociażby nawet uchylonej bramy garażowej, która na 100% powinna być zamknięta, przywołują na myśl najgorsze scenariusze. Włamanie i kradzież cennego auta, rowerów czy narzędzi to nie tylko olbrzymie straty materialne, ale przede wszystkim ogromny stres i totalne zaburzenie poczucia własnego bezpieczeństwa. W związku z powyższym inwestycja w alarm do garażu to Twoja najlepsza decyzja! Poniżej podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze najskuteczniejszego systemu alarmowego do garażu.

W dzisiejszych czasach technologia odgrywa znaczącą rolę w wielu dziedzinach, a branża transportowa nie jest wyjątkiem. Jednym z najnowszych rozwiązań, które zdobywa coraz większą popularność wśród firm transportowych, jest elektroniczny system opłat drogowych, znany jako e-TOLL, połączony z monitoringiem GPS. Jako lider w dziedzinie usług dla floty transportowej, oferujemy szeroki zakres usług związanych z e-TOLL, aby pomóc firmom w zarządzaniu flotą i optymalizacji kosztów operacyjnych. W tym artykule przyjrzymy się temu, o czym musisz wiedzieć na temat e-TOLL dla firm transportowych.

Z radością informujemy, iż marka Juwentus otrzymała nagrodę Medal Europejski za usługę "Monitoring wizyjny i zdalna wideo-weryfikacja alarmów połączona z ochroną doraźną". Business Centre Club po raz trzydziesty czwarty przyznało Medale Europejskie. Powyższa nagroda honoruje firmy, których produkty i usługi spełniają najwyższe standardy europejskie. Jest to wyróżnienie za ciężką pracę, poświęcenie i nieustępliwość, ale przede wszystkim docenia się tu przedsiębiorczość.

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1