Monitoring wideo i weryfikacja alarmów

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Wysokiej klasy monitoring wizyjny to najlepsza forma zabezpieczenia nieruchomości. Niezależnie, czy chcesz wykorzystać go w biurze, firmie, czy gospodarstwie domowym, zawsze na pierwszym miejscu stawiaj jakość, która zagwarantuje Ci niezawodność. Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Ochrona Juwentus to umiejętności potwierdzone doświadczeniem. Od lat wykorzystujemy jedynie sprawdzone narzędzia, które zapewniają naszym klientom profesjonalizm i obsługę wpływających sygnałów alarmowych na najwyższym poziomie. Dzięki nowoczesnej technologii możesz obserwować obraz na żywo z każdego miejsca na świecie zarówno na smartfonie jak również na komputerze.  Monitoring wizyjny nie musi być drogi i skomplikowany. Otrzymasz od nas pełne wsparcie na każdym etapie zamówienia i realizacji usługi. Jeśli masz pytania, wystarczy się z nami skontaktować.

Wideo weryfikacja alarmów
Kamery integrujemy z zainstalowanym systemem alarmowym. Dzięki temu w chwili naruszenia czujnika ruchu, podgląd obrazu zostanie automatycznie udostępniony w naszym Centrum Monitorowania Alarmów. Zweryfikujemy czy alarm wywołało wtargnięcie intruza, czy np. Zwierzę, zmienne warunki atmosferyczne lub inne zdarzenia losowe. Pozwoli to w znaczącym stopniu ograniczyć liczbę fałszywych alarmów, a co za tym idzie niepotrzebnych podjazdów Patroli Interwencyjnych. Przełoży się to bezpośrednio na ograniczenie kosztów ochrony. W razie potwierdzenia sytuacji alarmowej natychmiast zostanie podjęta interwencja, a dzięki dwukierunkowej transmisji dźwięku operator będzie mógł spłoszyć złodzieja głośną komendą głosową. 

Podgląd wideo w aplikacji
Efektywna ochrona domu to nie tylko alarm, który w razie próby włamania informuje nasze Centrum Monitorowania Alarmów, to także kamery, które udostępniają możliwość podgląd wideo na żywo i rejestrowanie obrazu. Dzięki naszemu oprogramowaniu otrzymujesz także dostęp do aplikacji mobilnej. W każdej chwili i z dowolnego miejsca będziesz mógł sprawdzić, co dzieje się w monitorowanym obiekcie.

System monitoringu wideo możemy rozszerzyć o elementy analityczne. Inteligentny system analityki wideo w czasie rzeczywistym weryfikuje obraz z kamer pod kątem zdarzeń spełniających kryteria wywołania alarmu. Wiele funkcji analitycznych pozwoli wywołać alarm np. w przypadku przekroczenia wirtualnej linii czy naruszenia bezpiecznej strefy.  Inteligentne wykrywanie ruchu pozwala na rozróżnienie ruchu wywołanego czynnikami naturalnymi i tego niepożądanego co również obniża liczbę fałszywych alarmów. Kamery mogą również rozpoznawać tablice rejestracyjne - funkcję możemy zintegrować z automatycznym otwieraniem szlabanów.
Analityka obrazu sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie można zastosować tradycyjnego systemu alarmowego. Główne korzyści jakie daje wykorzystanie tej technologia to duża efektywność i wynikające z niej oszczędności finansowe .

Zobacz też

O tym jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa we własnym domu czy mieszkaniu wie każdy. Aby je zagwarantować od lat instalujemy sprawdzone i skuteczne systemy alarmowe, dopasowane indywidualnie do potrzeb klienta oraz warunków panujących w ochranianym obiekcie. Jednak nie mniej ważna jest ochrona całego osiedla mieszkaniowego.

Monitoring GPS jest niezwykle ważny przy prowadzeniu własnej działalności. Dlaczego? Pomaga usystematyzować pracę i pozwala na mądre zaplanowanie kolejnych działań. Dzięki niemu i systematycznym raportom planowanie wydatków i pracy staje się dużo prostsze.

Tlenek węgla, potocznie znany jako czad, może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia, gdy dostanie się do naszego organizmu. Dane Państwowej Straży Pożarnej są zatrważające - wynika z nich, że każdego roku na skutek zatrucia umiera kilkadziesiąt osób. Jak się przed nim ustrzec?

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1