Monitoring GPS dla firm

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Niezależnie od ilości aut firmowych, którymi zarządzasz jeśli będziesz robić to skutecznie z pewnością wygenerujesz oszczędności dla swojego przedsiębiorstwa. Dzięki usłudze monitoringu GPS jeszcze lepiej zadbasz o firmową flotę – osobową i dostawczą. System Juwentus GPS możesz wykorzystać na kilka sposobów.

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać potencjał możliwości samochodów firmowych zacznij od przeglądu i optymalizacji wykonywanych tras. Niezależnie od formy działalności – transport, czy dojazdy do klienta, warto dobrze planować przejazdy, tak aby nie nadkładać dodatkowych kilometrów. Nawet nieduże zmiany w codziennej jeździe, w skali miesiąca czy też kwartału mogą już przynieść wymierne oszczędności.

Kontrola stylu jazdy
Według badań, po zainstalowaniu sterownika GPS zużycie paliwa w autach służbowych spada od 20 do 30%. Kontrolując styl jazdy pracowników nie tylko wpływasz na zmniejszenie zużycia paliwa, ale także na ogólne koszty eksploatacyjne pojazdów. Zyskując dostęp do informacji w jaki sposób pracownicy korzystają z powierzonych im aut (gwałtowne hamowania i przyspieszenia, jazda na wysokich obrotach) możesz realnie wpłynąć na obniżenie kosztów serwisowych pojazdów.

Jazda prywatna i służbowa
Rozliczanie jazdy prywatnej i służbowej z aplikacją mobilną Juwentus jeszcze nigdy nie było tak proste. Za pomocą jednego kliknięcia pracownik zmienia tryb jazdy ze służbowego na prywatny. Pozwala to na szybką weryfikację i analizę przejechanych tras.

Dodatkowa ochrona
Monitoring GPS to także dodatkowa ochrona pojazdu przed kradzieżą. Czujnik 3D rejestruje zmianę położenia pojazdu i szybko wykrywa próbę odholowania go z miejsca postoju. Dzięki lokalizacji GPS jesteśmy w stanie szybko i skutecznie namierzyć miejsce w którym znajduje się monitorowany pojazd.

Zobacz też

Miło nam poinformować, że marka Juwentus otrzymała nagrodę „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia”. Jest to kolejne wielkie wyróżnienie dla całej firmy za wiele lat rozwoju, dopracowywania swoich usług oraz gwarantowania bezpieczeństwa klientom. Juwentus działa dla Państwa od 1991 roku i obecnie jest jedną z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek w szeroko pojętej branży ochroniarskiej.

Monitoring GPS stał się ostatnio bardzo popularny. Coraz więcej firm spedycyjnych i nie tylko dostrzega jego liczne zalety. Czasami jest to chęć sprawdzenia uczciwości swoich pracowników, innym razem próba zmniejszenia kosztów, a jeszcze w innych przypadkach zapobieganie kradzieży pojazdów. Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem tej nowoczesnej technologii do swojej firmy, ale masz wątpliwości czy warto w nią zainwestować, poniżej przedstawimy kilka argumentów, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1