Monitoring GPS dla firm

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Niezależnie od ilości aut firmowych, którymi zarządzasz jeśli będziesz robić to skutecznie z pewnością wygenerujesz oszczędności dla swojego przedsiębiorstwa. Dzięki usłudze monitoringu GPS jeszcze lepiej zadbasz o firmową flotę – osobową i dostawczą. System Juwentus GPS możesz wykorzystać na kilka sposobów.

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać potencjał możliwości samochodów firmowych zacznij od przeglądu i optymalizacji wykonywanych tras. Niezależnie od formy działalności – transport, czy dojazdy do klienta, warto dobrze planować przejazdy, tak aby nie nadkładać dodatkowych kilometrów. Nawet nieduże zmiany w codziennej jeździe, w skali miesiąca czy też kwartału mogą już przynieść wymierne oszczędności.

Kontrola stylu jazdy
Według badań, po zainstalowaniu sterownika GPS zużycie paliwa w autach służbowych spada od 20 do 30%. Kontrolując styl jazdy pracowników nie tylko wpływasz na zmniejszenie zużycia paliwa, ale także na ogólne koszty eksploatacyjne pojazdów. Zyskując dostęp do informacji w jaki sposób pracownicy korzystają z powierzonych im aut (gwałtowne hamowania i przyspieszenia, jazda na wysokich obrotach) możesz realnie wpłynąć na obniżenie kosztów serwisowych pojazdów.

Jazda prywatna i służbowa
Rozliczanie jazdy prywatnej i służbowej z aplikacją mobilną Juwentus jeszcze nigdy nie było tak proste. Za pomocą jednego kliknięcia pracownik zmienia tryb jazdy ze służbowego na prywatny. Pozwala to na szybką weryfikację i analizę przejechanych tras.

Dodatkowa ochrona
Monitoring GPS to także dodatkowa ochrona pojazdu przed kradzieżą. Czujnik 3D rejestruje zmianę położenia pojazdu i szybko wykrywa próbę odholowania go z miejsca postoju. Dzięki lokalizacji GPS jesteśmy w stanie szybko i skutecznie namierzyć miejsce w którym znajduje się monitorowany pojazd.

Zobacz też

Auto może zostać ukradzione praktycznie z każdego miejsca - z parkingu koło marketu, stojąc przy ulicy, gdzie panuje duży ruch, czy co gorsza - spod domu. Sprawnie działające złodziei potrafi zaskoczyć nawet najbardziej czujne osoby. Jeśli nie chcesz, by wzbogacił się twoim kosztem, zrób wszystko, aby temu zapobiec. O czym pamiętać?

Siłą wandali, włamywaczy i różnej maści przestępców jest to, że działają w ukryciu. Wydaje im się, iż są bezkarni, bo ciężko ich złapać na gorącym uczynku. Tak niestety jest w wielu przypadkach, gdy trudno znaleźć złodziei, którzy splądrowali mieszkanie, zabierając z niego to, co najcenniejsze. Czy monitoring zapobiega takim przestępstwom? Co warto wiedzieć na jego temat?

Kradzieże motocykli są w Polsce niestety bardzo częste. Pojazdy znikają z posesji, parkingów, a nawet garaży. W skali roku nawet kilkuset motocyklistów traci bezpowrotnie swoje maszyny. Zobacz jak możesz dodatkowo zabezpieczyć swój motor przed kradzieżą.

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1