Lokalizacja GPS jachtów i łodzi

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Monitoring GPS dla łodzi i jachtów do doskonałe zabezpieczenie przed kradzieżą. Dzięki lokalizacji możesz nie tylko mieć podgląd do aktualnej lokalizacji pojazdu, ale również wyznaczać strefy w których będą się one mogły bezpiecznie poruszać. Każde wypłynięcie poza ustalone granice wywoła alarm o którym zostaniesz powiadomiony.

Monitoring GPS jachtów i łodzi
Sezon żeglarski właśnie się rozpoczyna. Czy pomyślałeś już o zabezpieczeniu swojej łodzi przed kradzieżą? Wybierając monitoring GPS Juwentus otrzymasz nie tylko sprawdzone rozwiązanie technologiczne, ale również wsparcie naszego Centrum Monitorowania Alarmów. Nasi operatorzy monitorują sygnały alarmowe przed 24 godziny na dobę. Dzięki temu możemy jeszcze szybciej podjąć odpowiednie kroki podczas próby kradzieży łodzi. Sam sygnał alarmowy w chwili kiedy jesteś oddaleni od naszej własności o dziesiątki lub setki kilometrów może okazać się niewystarczającym zabezpieczeniem, ponieważ musisz mieć pewność, że będziesz mógł zareagować na niego natychmiast. Nasze nadajniki pozwalają na bezpieczne korzystanie ze
sprzętu w którym są zainstalowane. Dzięki aplikacji mobilnej będziesz miał podgląd do precyzyjnych danych lokalizacyjnych w każdej chwili. Sygnały alarmowe zostaną wysłane nie tylko w przypadku nieautoryzowanego przemieszczenia się łodzi. Możemy ustalić dodatkowo bezpieczne strefy, w których jednostki będą mogły się bezpiecznie poruszać. Oznacza to, że przy każdej próbie wypłynięcia poza ustaloną strefę zostanie wygenerowany sygnał alarmowy.

Ochrona GPS dla wypożyczalni jednostek pływających
Nasze rozwiązania sprawdzą się zarówno u właścicieli łodzi i jachtów, jak i w firmach, które takie pojazdy wypożyczają. Nowoczesny monitoring GPS pozwala na skuteczną ochronę sprzętu pływającego takiego jak łodzie, jachty, motorówki czy skutery wodne.

Dostęp do archiwum przepłyniętych tras, powiadomienia o opuszczeniu stref (np. portów), podgląd pozycji łodzi w czasie rzeczywistym. Są to rozwiązania, które z pewnością ułatwią zarządzanie flotą pływającą.

Zobacz też

Miło nam poinformować, że marka Juwentus otrzymała nagrodę „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia”. Jest to kolejne wielkie wyróżnienie dla całej firmy za wiele lat rozwoju, dopracowywania swoich usług oraz gwarantowania bezpieczeństwa klientom. Juwentus działa dla Państwa od 1991 roku i obecnie jest jedną z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek w szeroko pojętej branży ochroniarskiej.

Monitoring GPS stał się ostatnio bardzo popularny. Coraz więcej firm spedycyjnych i nie tylko dostrzega jego liczne zalety. Czasami jest to chęć sprawdzenia uczciwości swoich pracowników, innym razem próba zmniejszenia kosztów, a jeszcze w innych przypadkach zapobieganie kradzieży pojazdów. Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem tej nowoczesnej technologii do swojej firmy, ale masz wątpliwości czy warto w nią zainwestować, poniżej przedstawimy kilka argumentów, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1