Lokalizacja GPS jachtów i łodzi

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Monitoring GPS dla łodzi i jachtów do doskonałe zabezpieczenie przed kradzieżą. Dzięki lokalizacji możesz nie tylko mieć podgląd do aktualnej lokalizacji pojazdu, ale również wyznaczać strefy w których będą się one mogły bezpiecznie poruszać. Każde wypłynięcie poza ustalone granice wywoła alarm o którym zostaniesz powiadomiony.

Monitoring GPS jachtów i łodzi
Sezon żeglarski właśnie się rozpoczyna. Czy pomyślałeś już o zabezpieczeniu swojej łodzi przed kradzieżą? Wybierając monitoring GPS Juwentus otrzymasz nie tylko sprawdzone rozwiązanie technologiczne, ale również wsparcie naszego Centrum Monitorowania Alarmów. Nasi operatorzy monitorują sygnały alarmowe przed 24 godziny na dobę. Dzięki temu możemy jeszcze szybciej podjąć odpowiednie kroki podczas próby kradzieży łodzi. Sam sygnał alarmowy w chwili kiedy jesteś oddaleni od naszej własności o dziesiątki lub setki kilometrów może okazać się niewystarczającym zabezpieczeniem, ponieważ musisz mieć pewność, że będziesz mógł zareagować na niego natychmiast. Nasze nadajniki pozwalają na bezpieczne korzystanie ze
sprzętu w którym są zainstalowane. Dzięki aplikacji mobilnej będziesz miał podgląd do precyzyjnych danych lokalizacyjnych w każdej chwili. Sygnały alarmowe zostaną wysłane nie tylko w przypadku nieautoryzowanego przemieszczenia się łodzi. Możemy ustalić dodatkowo bezpieczne strefy, w których jednostki będą mogły się bezpiecznie poruszać. Oznacza to, że przy każdej próbie wypłynięcia poza ustaloną strefę zostanie wygenerowany sygnał alarmowy.

Ochrona GPS dla wypożyczalni jednostek pływających
Nasze rozwiązania sprawdzą się zarówno u właścicieli łodzi i jachtów, jak i w firmach, które takie pojazdy wypożyczają. Nowoczesny monitoring GPS pozwala na skuteczną ochronę sprzętu pływającego takiego jak łodzie, jachty, motorówki czy skutery wodne.

Dostęp do archiwum przepłyniętych tras, powiadomienia o opuszczeniu stref (np. portów), podgląd pozycji łodzi w czasie rzeczywistym. Są to rozwiązania, które z pewnością ułatwią zarządzanie flotą pływającą.

Zobacz też

Czas wakacji to także okres wzmożonych włamań i kradzieży. Wyjeżdżając z domu, trzeba więc dobrze zastanowić się nad tym, jak zabezpieczyć swoje mienie. Sposobów jest przynajmniej kilka. Warto z nich skorzystać tak, aby skutecznie ochronić dom przed włamywaczami.

Urlop jest tuż za rogiem i z niecierpliwością czekasz na relaksujący i spokojny czas. Piękna pogoda, długie dni, a Ty w końcu możesz wyjechać na wakacje, żeby naładować baterie. Statystyki pokazują jednak, że w okresie letnim liczba włamań zdecydowanie wzrasta. Złodzieje często mają oko na domy i włamują się do tych, które wydają się niezamieszkane. Dlatego dobrze jest zawczasu upewnić się, że dom jest zabezpieczony przed włamywaczami.

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1