Jakie usługi porządkowe oferuje Juwentus?

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Organizacja w firmie powinna być dopracowana w każdym szczególe, także w zakresie usług porządkowych. Utrzymanie czystości to absolutna podstawa, o którą powinniśmy się zatroszczyć. Zafrasowani innymi, ważniejszymi obowiązkami nie mamy niestety na to czasu, wynajmując do tych zadań zewnętrznych podwykonawców. Zobaczmy, jakie usługi porządkowe oferuje Juwentus.

Dobrze funkcjonująca firma radzi sobie z wieloma różnymi, nawet najbardziej wymagającymi zadaniami. Klienci są zadowoleni z naszych usług, a konkurencja nam specjalnie nie zagraża. To wszystko dlatego, że oferowana przez nas oferta jest jedną z lepszych na rynku. Doskonale funkcjonuje cała organizacja, gdzie każdy pracownik dobrze wykonuje swoje zadania. Czasem jednak nawet najlepszy personel nie poradzi sobie ze wszystkim - warto więc skorzystać z dodatkowej pomocy, co w szczególności sprawdza się w przypadku usług porządkowych

Serwis codzienny - niezmienny porządek

W uporządkowanym, zadbanym środowisku pracy lepiej wykonuje się różne zadania, dlatego należy zadbać, aby zawsze w naszej firmie panowała idealna czystość. Za sprawą codziennego serwisu porządkowego Juwentus to jak najbardziej realne. Po dokładnej analizie dobierane są odpowiednie działania - zakres i częstotliwość usług, na podstawie czego przygotowana zostaje kalkulacja cenowa. Ustalane są wszelkie szczegóły, dzięki czemu profesjonalny zespół sprzątający Juwentus - wyposażony we wszystkie sprzęty ręczne i mechaniczne - może zacząć spełniać swoje obowiązki. 

Okna i elewacje zawsze lśniące

Usługi porządkowe Juwentus to również kompleksowe czyszczenie elewacji, przeszklonych powierzchni, mycie szyb i parapetów. Do tych zadań wykorzystywane są techniki alpinistyczne, do których potrzeba profesjonalnego sprzętu - podnośników koszowych, kijów teleskopowych i drabin. Każda powierzchnia wymaga innych środków czyszczących, z czym bezbłędnie radzą sobie pracownicy firmy Juwentus. Każdy z nich posiada aktualne badania lekarskie dopuszczające do pracy na wysokościach, mają też ukończone szkolenia z alpinizmu przemysłowego. 

Co dodatkowo?

Czyszczenie wykładzin i posadzek, co jest zwłaszcza ważne przy uporczywych zabrudzeniach. Dzięki tej usłudze znikną nie tylko brzydko wyglądające plamy, ale też nieprzyjemne zapachy i roztocza. Co równie istotne, dostępna jest również usługa regeneracji posadzek, która likwiduje nawet najtrwalszy brud, czyli ten osadzony głęboko w strukturach posadzki. Doskonałe efekty zapewnią profesjonalne maszyny z funkcją odsysania i osuszania. Poradzą sobie z posadzkami różnego rodzaju, wykonanymi z marmuru, granitu, betonu, lastryka, PVC i innych materiałów. 

Czyszczenie garaży i hal produkcyjnych, w których zalegają stare, trudne do usunięcia zabrudzenia z błota, soli, olejów i smarów. Za pomocą chemii profesjonalnej, która charakteryzuje się wysoką skutecznością w czyszczeniu maszynowym, z łatwością zlikwidowane zostaną nieczystości z nawierzchni różnego rodzaju - betonowych, żywicznych, epoksydowych i poliuretanowych.  

Utrzymanie terenów zewnętrznych przez cały rok, dzięki czemu wszelkie ciągi komunikacyjne (drogi, chodniki) będą w nienagannym stanie.

Usługi porządkowe Juwentus to maksymalna skuteczność czyszczenia, która wpłynie nie tylko na lepszy wizerunek firmy, ale i większe zadowolenie pracowników.

Zobacz też

Czas wakacji to także okres wzmożonych włamań i kradzieży. Wyjeżdżając z domu, trzeba więc dobrze zastanowić się nad tym, jak zabezpieczyć swoje mienie. Sposobów jest przynajmniej kilka. Warto z nich skorzystać tak, aby skutecznie ochronić dom przed włamywaczami.

Urlop jest tuż za rogiem i z niecierpliwością czekasz na relaksujący i spokojny czas. Piękna pogoda, długie dni, a Ty w końcu możesz wyjechać na wakacje, żeby naładować baterie. Statystyki pokazują jednak, że w okresie letnim liczba włamań zdecydowanie wzrasta. Złodzieje często mają oko na domy i włamują się do tych, które wydają się niezamieszkane. Dlatego dobrze jest zawczasu upewnić się, że dom jest zabezpieczony przed włamywaczami.

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1