Działanie alarmu włamaniowego w firmie.

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Żeby skutecznie zabezpieczyć dobytek firmowy, należy zainwestować w sprawdzony alarm antywłamaniowy, czyli taki, które cechuje się wysoką niezawodnością. Jaki wybrać, aby rzeczywiście zapewniał ochronę przed włamywaczami? Co musisz wiedzieć na ten temat? 

Jak ochronić firmę?
Każda firma narażona jest na ataki złodziei i wandali, czyhających tylko na odpowiedni moment, aby pozbawić nas majątku bądź dokonać materialnych zniszczeń. Żeby się przed nimi obronić, minimalizując zagrożenie włamaniem, powinniśmy przede wszystkim wybrać profesjonalny alarm włamaniowy. Korzystając z propozycji firmy ochroniarskiej Juwentus, zyskujesz nie tylko nowoczesny system alarmowy, który reaguje, gdy dochodzi do próby przywłaszczenia Twojego majątku, ale masz też pewność, że przeszkolona ekipa interwencyjna zareaguje adekwatnie do sytuacji. Jak to dokładnie działa?

Alarm włamaniowy Juwentus - z czego się składa?
System alarmowy Juwentus to kompleksowa pomoc, w skład której wchodzą różnorodne działania zaradcze (czujnik ruchu, monitoring, przycisk napadowy, podjazdy prewencyjne, wezwania patroli na telefon), jak i te, które wymagają natychmiastowej interwencji (szybkie działanie służb), co zapewnia pełną ochronę Twojej firmy.

Powinniśmy być zawsze przygotowani na różne zdarzenia, co ograniczy straty związane z włamaniem, bądź aktem wandalizmu.

Inwestycja w sprawdzony system alarmowy naprawdę się opłaca - dzięki niej bezpieczeństwo zyskują Twoi klienci i pracownicy. System może składać się z wielu elementów, jego składowe to min.: 

  • Czujka ruchu, służąca do wykrywania intruza. Dopasowana do wielkości, kształtu i sposobu ogrzewania pomieszczenia idealnie spełnia swoje zadanie, odpowiednio wcześniej rejestrując aktywność włamywacza;  
  • Kamera IP do monitoringu, by zawsze mieć na oku to, co się dzieje w pobliżu kasy lub w strefie obsługi klienta. Rabusie często działają niepozornie, więc ciężko zauważyć ich działanie - przed czujnym okiem kamery jednak nic się nie ukryje;  
  • Przycisk napadowy - może być zainstalowany na stałe (np. przymocowany pod kontuarem przy kasie) lub mieć formę pilot. Wystarczy go nacisnąć, by uruchomić sygnał, który dotrze do najbliższej załogi interwencyjnej. Na tej podstawie zostaną podjęte szybkie i skuteczne działania;   
  • Czujki specjalne np. zalania lub dymu - mogą uchronić Cię przed skutkami nieszczęśliwych wypadków.

Centrum Monitorowania Juwentus całodobowo chroni twoje mienie. W sytuacjach alarmowych masz pewność sprawnej reakcji wykwalifikowanego operatora, który w razie niebezpieczeństwa powiadomi zarówno Ciebie, jak i służby ratunkowe oraz załogi interwencyjne. Co więcej, przeszkolone załogi interwencyjne Juwentus regularnie patrolują okolicę, gdzie mieści się twoja firma, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Każdy właściciel firmy powinien zatroszczyć się o zatrudniony personel, jak i chronić firmowy dobytek przed kradzieżą. Korzystając z usług firma ochroniarskiej Juwentus, zyskujesz pełnię bezpieczeństwa, mając świadomość, że odpowiednie służby szybko i skutecznie zareagują. 

Zobacz też

Miło nam poinformować, że marka Juwentus otrzymała nagrodę „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia”. Jest to kolejne wielkie wyróżnienie dla całej firmy za wiele lat rozwoju, dopracowywania swoich usług oraz gwarantowania bezpieczeństwa klientom. Juwentus działa dla Państwa od 1991 roku i obecnie jest jedną z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek w szeroko pojętej branży ochroniarskiej.

Monitoring GPS stał się ostatnio bardzo popularny. Coraz więcej firm spedycyjnych i nie tylko dostrzega jego liczne zalety. Czasami jest to chęć sprawdzenia uczciwości swoich pracowników, innym razem próba zmniejszenia kosztów, a jeszcze w innych przypadkach zapobieganie kradzieży pojazdów. Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem tej nowoczesnej technologii do swojej firmy, ale masz wątpliwości czy warto w nią zainwestować, poniżej przedstawimy kilka argumentów, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1