Bezprzewodowy system alarmowy

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Sprawdzony system alarmowy jest podstawą w każdym domu. Kiedy dodamy do tego prostotę obsługi i szybkość instalacji dostaniemy system, który nie sprawi nam żadnego kłopotu w codziennym użytkowaniu. Badania pokazują jasno, że alarmy w domach bardzo często nie są uzbrajane przez użytkowników. Wynika to z różnych przyczyn, między innymi obawy przed wpisaniem błędnego kodu, czy pośpiechem. A co jeśli system można szybko i bezpiecznie aktywować jednym przyciskiem?

Nowoczesny i wygodny system alarmowy do domu
Naszym klientom proponujemy wykorzystanie w pełni funkcjonalnego systemu alarmowego, który można obsługiwać za pomocą: pilota, aplikacji mobilnej oraz centrali alarmowej. System monitoruje alarmowe sygnały włamania, napadu, pożaru czy zalania. Co jednak wyróżnia obsługę z centrali to bezdotykowa identyfikacja użytkowania! Załączanie i rozbrajanie alarmu jeszcze nigdy nie było tak proste!
Rozbrojenie alarmu nie wymaga już zapamiętywani. System rozpoznaje użytkownika bezdotykowo dzięki wykryciu obecności dedykowanego klucza. Wystarczy, że będziesz miał  go przy sobie, a system uzbroisz lub rozbroisz jednym przyciskiem na klawiaturze.

Co wyróżnia bezprzewodowy system alarmowy Juwentus: 
  • KOMFORT OBSŁUGI - bezdotykowa identyfikacja użytkownika
  • PROSTOTA UŻYTKOWANIA - Sterowanie za pomocą przycisków w 4 kolorach
  • WYELIMINOWANIE POMYŁKI - Obsługa centrali jednym przyciskiem
  • ŁATWA ROZBUDOWA SYSTEMU - Szeroki wybór elementów systemu alarmowego


Komfortowe sterowanie systemem
Dla jeszcze większej wygody całym systemem, możesz w bardzo łatwy sposób sterować z poziomu aplikacji mobilnej. Podstawowe funkcje aplikacji takie jak zarządzanie systemem, powiadomienia o alarmach czy przegląd historii zdarzeń zostały rozszerzone o sterowanie funkcjami Smart Home zintegrowanymi z systemem alarmowym, takimi jak sterowanie oświetleniem czy ogrzewaniem. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Zobacz też

Miło nam poinformować, że marka Juwentus otrzymała nagrodę „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia”. Jest to kolejne wielkie wyróżnienie dla całej firmy za wiele lat rozwoju, dopracowywania swoich usług oraz gwarantowania bezpieczeństwa klientom. Juwentus działa dla Państwa od 1991 roku i obecnie jest jedną z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek w szeroko pojętej branży ochroniarskiej.

Monitoring GPS stał się ostatnio bardzo popularny. Coraz więcej firm spedycyjnych i nie tylko dostrzega jego liczne zalety. Czasami jest to chęć sprawdzenia uczciwości swoich pracowników, innym razem próba zmniejszenia kosztów, a jeszcze w innych przypadkach zapobieganie kradzieży pojazdów. Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem tej nowoczesnej technologii do swojej firmy, ale masz wątpliwości czy warto w nią zainwestować, poniżej przedstawimy kilka argumentów, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1