Bezprzewodowy system alarmowy

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Sprawdzony system alarmowy jest podstawą w każdym domu. Kiedy dodamy do tego prostotę obsługi i szybkość instalacji dostaniemy system, który nie sprawi nam żadnego kłopotu w codziennym użytkowaniu. Badania pokazują jasno, że alarmy w domach bardzo często nie są uzbrajane przez użytkowników. Wynika to z różnych przyczyn, między innymi obawy przed wpisaniem błędnego kodu, czy pośpiechem. A co jeśli system można szybko i bezpiecznie aktywować jednym przyciskiem?

Nowoczesny i wygodny system alarmowy do domu
Naszym klientom proponujemy wykorzystanie w pełni funkcjonalnego systemu alarmowego, który można obsługiwać za pomocą: pilota, aplikacji mobilnej oraz centrali alarmowej. System monitoruje alarmowe sygnały włamania, napadu, pożaru czy zalania. Co jednak wyróżnia obsługę z centrali to bezdotykowa identyfikacja użytkowania! Załączanie i rozbrajanie alarmu jeszcze nigdy nie było tak proste!
Rozbrojenie alarmu nie wymaga już zapamiętywani. System rozpoznaje użytkownika bezdotykowo dzięki wykryciu obecności dedykowanego klucza. Wystarczy, że będziesz miał  go przy sobie, a system uzbroisz lub rozbroisz jednym przyciskiem na klawiaturze.

Co wyróżnia bezprzewodowy system alarmowy Juwentus: 
  • KOMFORT OBSŁUGI - bezdotykowa identyfikacja użytkownika
  • PROSTOTA UŻYTKOWANIA - Sterowanie za pomocą przycisków w 4 kolorach
  • WYELIMINOWANIE POMYŁKI - Obsługa centrali jednym przyciskiem
  • ŁATWA ROZBUDOWA SYSTEMU - Szeroki wybór elementów systemu alarmowego


Komfortowe sterowanie systemem
Dla jeszcze większej wygody całym systemem, możesz w bardzo łatwy sposób sterować z poziomu aplikacji mobilnej. Podstawowe funkcje aplikacji takie jak zarządzanie systemem, powiadomienia o alarmach czy przegląd historii zdarzeń zostały rozszerzone o sterowanie funkcjami Smart Home zintegrowanymi z systemem alarmowym, takimi jak sterowanie oświetleniem czy ogrzewaniem. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Zobacz też

Niezależnie od ilości aut firmowych, którymi zarządzasz jeśli będziesz robić to skutecznie z pewnością wygenerujesz oszczędności dla swojego przedsiębiorstwa. Dzięki usłudze monitoringu GPS jeszcze lepiej zadbasz o firmową flotę – osobową i dostawczą. System Juwentus GPS możesz wykorzystać na kilka sposobów.

Zbliża się sezon jesienny, a więc ten moment kiedy zachorowalność na grypę wzrasta. Spodziewana jest również druga fala zarażeń COVID-19. Warto pomyśleć już teraz nad zabezpieczeniem swoich pracowników i firmy przed skutkami zachorowania.

Pożar to ogromne niebezpieczeństwo, przed którym powinniśmy umieć się zabezpieczyć. Mimo że nie da się całkowicie wykluczyć tego zagrożenia, to jednak można zmniejszyć przykre konsekwencje, jakie się z nim wiążą. Poznajmy najlepsze sposoby jego zapobiegania, opisując usługi firmy ochroniarskiej Juwentus.

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1