Bezprzewodowy system alarmowy

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Sprawdzony system alarmowy jest podstawą w każdym domu. Kiedy dodamy do tego prostotę obsługi i szybkość instalacji dostaniemy system, który nie sprawi nam żadnego kłopotu w codziennym użytkowaniu. Badania pokazują jasno, że alarmy w domach bardzo często nie są uzbrajane przez użytkowników. Wynika to z różnych przyczyn, między innymi obawy przed wpisaniem błędnego kodu, czy pośpiechem. A co jeśli system można szybko i bezpiecznie aktywować jednym przyciskiem?

Nowoczesny i wygodny system alarmowy do domu
Naszym klientom proponujemy wykorzystanie w pełni funkcjonalnego systemu alarmowego, który można obsługiwać za pomocą: pilota, aplikacji mobilnej oraz centrali alarmowej. System monitoruje alarmowe sygnały włamania, napadu, pożaru czy zalania. Co jednak wyróżnia obsługę z centrali to bezdotykowa identyfikacja użytkowania! Załączanie i rozbrajanie alarmu jeszcze nigdy nie było tak proste!
Rozbrojenie alarmu nie wymaga już zapamiętywani. System rozpoznaje użytkownika bezdotykowo dzięki wykryciu obecności dedykowanego klucza. Wystarczy, że będziesz miał  go przy sobie, a system uzbroisz lub rozbroisz jednym przyciskiem na klawiaturze.

Co wyróżnia bezprzewodowy system alarmowy Juwentus: 
  • KOMFORT OBSŁUGI - bezdotykowa identyfikacja użytkownika
  • PROSTOTA UŻYTKOWANIA - Sterowanie za pomocą przycisków w 4 kolorach
  • WYELIMINOWANIE POMYŁKI - Obsługa centrali jednym przyciskiem
  • ŁATWA ROZBUDOWA SYSTEMU - Szeroki wybór elementów systemu alarmowego


Komfortowe sterowanie systemem
Dla jeszcze większej wygody całym systemem, możesz w bardzo łatwy sposób sterować z poziomu aplikacji mobilnej. Podstawowe funkcje aplikacji takie jak zarządzanie systemem, powiadomienia o alarmach czy przegląd historii zdarzeń zostały rozszerzone o sterowanie funkcjami Smart Home zintegrowanymi z systemem alarmowym, takimi jak sterowanie oświetleniem czy ogrzewaniem. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Zobacz też

Czas wakacji to także okres wzmożonych włamań i kradzieży. Wyjeżdżając z domu, trzeba więc dobrze zastanowić się nad tym, jak zabezpieczyć swoje mienie. Sposobów jest przynajmniej kilka. Warto z nich skorzystać tak, aby skutecznie ochronić dom przed włamywaczami.

Urlop jest tuż za rogiem i z niecierpliwością czekasz na relaksujący i spokojny czas. Piękna pogoda, długie dni, a Ty w końcu możesz wyjechać na wakacje, żeby naładować baterie. Statystyki pokazują jednak, że w okresie letnim liczba włamań zdecydowanie wzrasta. Złodzieje często mają oko na domy i włamują się do tych, które wydają się niezamieszkane. Dlatego dobrze jest zawczasu upewnić się, że dom jest zabezpieczony przed włamywaczami.

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1