Wyjazd na ferie? Jak ochronić mieszkanie?

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Wyjazd na ferie to nierzadko jeden z przyjemniejszych okresów w roku. Wreszcie możemy odpocząć, nie martwiąc się obowiązkami i stresami związanymi z życiem prywatnym oraz zawodowym. Wolny czas sprzyja relaksowi i odprężeniu - niech jednak za bardzo nas to nie rozluźni, bo może się okazać, że beztrosko zostawimy swój dom, który stanie się łakomym i łatwym do zdobycia kąskiem dla złodziei. Jak więc ochronić własne mienie, gdy wyjeżdżamy na ferie?

Zapomnij o alarmach starej generacji

Niektórym osobom alarmy kojarzą się z wyjącym nieznośnie sygnałem, który stawia na równe nogi całą okolicę. Tak działają najprostsze, niezbyt zaawansowane rozwiązania, z jakich - rzecz jasna - korzysta się dziś niezwykle rzadko. Za sprawą nowoczesnych technologii i coraz bardziej zaawansowanym rozwiązaniom łatwo dopasować idealny system alarmowy połączony z monitoringiem wizyjnym, gdzie nad całością czuwa wyspecjalizowana w ochronie domów i obiektów użyteczności publicznej firma ochroniarska. Na jakie zabezpieczenia możemy liczyć, wybierając agencję Juwentus?

Precyzyjnie dobrany alarm - dom pod pewną ochroną

Każdy dom jest inny, potrzebuje więc zupełnie innych systemów alarmowych. Fachowcy agencji ochrony Juwentus dobiorą precyzyjnie czujniki alarmowe, żeby w maksymalnym stopniu zabezpieczyć dom pod naszą nieobecność. System alarmowy zostanie sprawnie zaprojektowany, zainstalowany i podłączony do całodobowego Centrum Monitorowania Juwentus, dzięki czemu wykwalifikowani operatorzy i załogi interwencyjne zaczną błyskawicznie działać, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. 

Będziemy bez przerwy chronieni nie tylko przed wandalami i złodziejami, ale też na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń jak pożar czy zalanie. Za sprawą odpowiednich czujników niebezpieczeństwo błyskawicznie zostanie wykryte - sygnał alarmowy dotrze do operatora Juwentus, który natychmiast powiadomi odpowiednie służby, jak i również nam da znać o tym zdarzeniu. 

Monitoring domu z systemem alarmowym - żadne zdarzenie nam nie umknie

Niezależnie od tego, gdzie akurat przebywamy, czy w sąsiedniej miejscowości, czy może na drugim końcu świata - monitoring wizyjny pozwoli nam poczuć się jak we własnym domu. System kamer umożliwia zdalną obserwację tego, co się dzieje w jego wnętrzu i otoczeniu. To możliwe za sprawą aplikacji mobilnej Juwentus, która może zdalnie przenieść nas do domu, żebyśmy mieli stale rękę na pulsie, doskonale wiedząc, co się w nim dzieje. 

Ferie to jednak czas na przyjemności, a kontrolą mienia powinna zająć się ktoś inny - specjalizująca się w tej dziedzinie agencja ochrony Juwentus. Jeśli zintegrujemy kamery z systemem alarmowym, o nic nie będziemy musieli się martwić, gdyż w chwili naruszenia czujnika ruchu, pogląd zostanie automatycznie udostępniony operatorowi całodobowego Centrum Monitorowania. Zweryfikuje on, czy alarm jest poważny (np. włamanie), czy to raczej coś błahego, np. poruszona przeciągiem firanka. 

Współpracując z firmą ochroniarską Juwentus, możemy spokojnie wyjechać na ferie, nie martwiąc się o to, że po przyjeździe zastaniemy zdemolowany bądź okradziony dom. Połączone siły nowoczesnych rozwiązań - systemu alarmowego i monitoringu wizyjnego - zagwarantują pełnię bezpieczeństwa. 

Zobacz też

Organizacja w firmie powinna być dopracowana w każdym szczególe, także w zakresie usług porządkowych. Utrzymanie czystości to absolutna podstawa, o którą powinniśmy się zatroszczyć. Zafrasowani innymi, ważniejszymi obowiązkami nie mamy niestety na to czasu, wynajmując do tych zadań zewnętrznych podwykonawców. Zobaczmy, jakie usługi porządkowe oferuje Juwentus.

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1