Wyjazd na ferie? Jak ochronić mieszkanie?

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Wyjazd na ferie to nierzadko jeden z przyjemniejszych okresów w roku. Wreszcie możemy odpocząć, nie martwiąc się obowiązkami i stresami związanymi z życiem prywatnym oraz zawodowym. Wolny czas sprzyja relaksowi i odprężeniu - niech jednak za bardzo nas to nie rozluźni, bo może się okazać, że beztrosko zostawimy swój dom, który stanie się łakomym i łatwym do zdobycia kąskiem dla złodziei. Jak więc ochronić własne mienie, gdy wyjeżdżamy na ferie?

Zapomnij o alarmach starej generacji

Niektórym osobom alarmy kojarzą się z wyjącym nieznośnie sygnałem, który stawia na równe nogi całą okolicę. Tak działają najprostsze, niezbyt zaawansowane rozwiązania, z jakich - rzecz jasna - korzysta się dziś niezwykle rzadko. Za sprawą nowoczesnych technologii i coraz bardziej zaawansowanym rozwiązaniom łatwo dopasować idealny system alarmowy połączony z monitoringiem wizyjnym, gdzie nad całością czuwa wyspecjalizowana w ochronie domów i obiektów użyteczności publicznej firma ochroniarska. Na jakie zabezpieczenia możemy liczyć, wybierając agencję Juwentus?

Precyzyjnie dobrany alarm - dom pod pewną ochroną

Każdy dom jest inny, potrzebuje więc zupełnie innych systemów alarmowych. Fachowcy agencji ochrony Juwentus dobiorą precyzyjnie czujniki alarmowe, żeby w maksymalnym stopniu zabezpieczyć dom pod naszą nieobecność. System alarmowy zostanie sprawnie zaprojektowany, zainstalowany i podłączony do całodobowego Centrum Monitorowania Juwentus, dzięki czemu wykwalifikowani operatorzy i załogi interwencyjne zaczną błyskawicznie działać, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. 

Będziemy bez przerwy chronieni nie tylko przed wandalami i złodziejami, ale też na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń jak pożar czy zalanie. Za sprawą odpowiednich czujników niebezpieczeństwo błyskawicznie zostanie wykryte - sygnał alarmowy dotrze do operatora Juwentus, który natychmiast powiadomi odpowiednie służby, jak i również nam da znać o tym zdarzeniu. 

Monitoring domu z systemem alarmowym - żadne zdarzenie nam nie umknie

Niezależnie od tego, gdzie akurat przebywamy, czy w sąsiedniej miejscowości, czy może na drugim końcu świata - monitoring wizyjny pozwoli nam poczuć się jak we własnym domu. System kamer umożliwia zdalną obserwację tego, co się dzieje w jego wnętrzu i otoczeniu. To możliwe za sprawą aplikacji mobilnej Juwentus, która może zdalnie przenieść nas do domu, żebyśmy mieli stale rękę na pulsie, doskonale wiedząc, co się w nim dzieje. 

Ferie to jednak czas na przyjemności, a kontrolą mienia powinna zająć się ktoś inny - specjalizująca się w tej dziedzinie agencja ochrony Juwentus. Jeśli zintegrujemy kamery z systemem alarmowym, o nic nie będziemy musieli się martwić, gdyż w chwili naruszenia czujnika ruchu, pogląd zostanie automatycznie udostępniony operatorowi całodobowego Centrum Monitorowania. Zweryfikuje on, czy alarm jest poważny (np. włamanie), czy to raczej coś błahego, np. poruszona przeciągiem firanka. 

Współpracując z firmą ochroniarską Juwentus, możemy spokojnie wyjechać na ferie, nie martwiąc się o to, że po przyjeździe zastaniemy zdemolowany bądź okradziony dom. Połączone siły nowoczesnych rozwiązań - systemu alarmowego i monitoringu wizyjnego - zagwarantują pełnię bezpieczeństwa. 

Zobacz też

Czas wakacji to także okres wzmożonych włamań i kradzieży. Wyjeżdżając z domu, trzeba więc dobrze zastanowić się nad tym, jak zabezpieczyć swoje mienie. Sposobów jest przynajmniej kilka. Warto z nich skorzystać tak, aby skutecznie ochronić dom przed włamywaczami.

Urlop jest tuż za rogiem i z niecierpliwością czekasz na relaksujący i spokojny czas. Piękna pogoda, długie dni, a Ty w końcu możesz wyjechać na wakacje, żeby naładować baterie. Statystyki pokazują jednak, że w okresie letnim liczba włamań zdecydowanie wzrasta. Złodzieje często mają oko na domy i włamują się do tych, które wydają się niezamieszkane. Dlatego dobrze jest zawczasu upewnić się, że dom jest zabezpieczony przed włamywaczami.

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1