JAK DZIAŁA?

DOPASUJEMY ROZWIĄZANIA DO TWOICH POTRZEB

DOPASUJEMY ROZWIĄZANIA DO TWOICH POTRZEB

Zaprojektujemy i zainstalujemy profesjonalny system kamer dostosowany do Twoich potrzeb. W zależności od sytuacji i Twoich oczekiwań mogą one występować w wersji przewodowej i bezprzewodowej. Dzięki naszej aplikacji mobilnej będziesz mógł w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Twoim domu i jego otoczeniu. Dodatkowo kamery posiadają dwukierunkową transmisję dźwięku, więc usłyszysz i przekażesz komunikaty głosowe wybranym osobom np. dziecku, opiekunce czy ekipie remontowej. Wszystkie nagrania zostaną automatycznie zarchiwizowane w chmurze, dzięki czemu będziesz miał do nich zawsze dostęp.

Twój dom pod ochroną!

Twój dom pod ochroną!
Dowiedz się co możemy Ci zaoferować!

Jeden system, wiele możliwości

Stworzenie spójnego systemu bezpieczeństwa poprzez instalację niezawodnego w działaniu systemy alarmowego i systemu dozoru wizyjnego to wybrane zadania realizowane przez firmę Juwentus. Dostarczamy alarmy i kamery do monitoringu domu, sklepu czy niewielkiego budynku biurowego. Zapoznaj się z dostępną listą usług i wybierz jeden z systemów bezpieczeństwa idealnie dostosowany do własnych potrzeb.

Profesjonalny monitoring domu w atrakcyjnej cenie!

Dzięki rosnącym możliwościom technicznym ochrona domu jednorodzinnego, niewielkiego sklepu czy budynku firmowego jest dziś znacznie łatwiejsza do zorganizowania niż kilka lat temu. Co więcej, tego typu systemy są mniej zawodne, prostsze w montażu i tańsze, a przez to dostępne praktycznie dla każdej zainteresowanej nimi osoby. Monitoring w domu to przede wszystkim możliwość kontrolowania tego, kto znajduje się wewnątrz budynku oraz w jego najbliższym otoczeniu, co w bezpośredni sposób przekłada się na poprawę poczucia bezpieczeństwa domowników. Zachęcamy do zapoznania się z dużą różnorodnością dostępnych rozwiązań technicznych w kategorii monitoring wizyjny i wyboru opcji dostosowanych do własnych potrzeb. Oczywiście chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy, który monitoring domu (przewodowy lub bezprzewodowy) będzie w Twoim przypadku najlepszym wyborem.

Sprawdź również

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1