System alarmowy w domu - kiedy go zainstalować?

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
System alarmowy w domu zapewnia bezpieczeństwo jego mieszkańców oraz dobytku, nie powinniśmy więc zwlekać, aby go zamontować. Najlepiej pomyśleć o instalacji już na etapie zakładania instalacji elektrycznej w budowanym domu. Jeśli jednak pomyślimy o tym znacznie później, możemy zadbać o bezpieczeństwo dzięki systemom bezprzewodowego. Przejdźmy do konkretów. 

Mądry Polak po szkodzie? Nie tym razem!

Budując dom, musimy odpowiedzieć sobie na niezliczoną ilość pytań, także w związku z jak najskuteczniejszym zabezpieczeniem domu. W przeszłości odkładano ten temat na późniejszy, odległy termin, twierdząc, że nie jest tak pilny. A później znów pojawiały się inne wydatki. Nierzadko więc domy pozostawały niezabezpieczone. 

Współcześnie ciężko sobie wyobrazić taki stan, zwłaszcza że złodzieje potrafią z premedytacją splądrować dopiero co powstający dom, kradnąc z niego dosłownie wszystko, co ma jakąś wartość: rury, okna czy przybory sanitarne. Nie ma więc co czekać aż w naszym domu pojawią się nieproszeni goście. Porządny alarm domowy szybko ostudzi ich zapędy!

Nie czekajmy - zamontujmy alarm i bądźmy bezpieczni

Jeśli więc budujesz dom lub planujesz jego remont, skorzystaj z pomocy agencji ochrony Juwentus, której wykwalifikowani, doświadczeni pracownicy wykonają projekt instalacji alarmowej i zamontują wybrany system alarmowy. Dzięki podłączeniu go do Stacji Monitorowania Alarmów zyskasz całodobowy monitoring sygnałów alarmowych, który będzie ochraniał twój dom i rodzinę. Intuicyjna i łatwa w obsłudze aplikacja mobilna da Ci dostęp do obrazu z kamer domowych oraz możliwość sterowania całym systemem. A gdy wydarzy się coś niepokojącego (włamanie, przerwa w dostawie prądu itp.), zostaniesz o tym powiadomiony. Co więcej, jeśli dysponujemy już systemem alarmowym, zawsze możemy nawiązać współpracę z firmą ochroniarską Juwentus w zakresie usługi monitorowania oraz interwencji. 

Alarm bezprzewodowy - ta sama pewna ochrona

Tak jak wspomnieliśmy, warto zlecić montaż instalacji podczas budowy domu lub w czasie jego remontu, ponieważ można to zrobić razem z innymi pracami, jeszcze przed położeniem tynków. Może się jednak okazać, że nie zdecydujemy się na to na tym etapie, ale później, gdy dom będzie już wykończony. Co w tej sytuacji? Czy musimy się przygotować na kucie ścian, bałagan i hałas w domu? Nic z tych rzeczy, gdyż Juwentus w swojej ofercie ma również alarmy bezprzewodowe, które działają tak samo niezawodnie, skutecznie, pewnie chroniąc domowników i dobra materialne. 

Niezależnie od tego, jaki to będzie alarm - przewodowy schowany pod tynkiem, czy bezprzewodowy, mamy pewność całodobowej ochrony, którą sprawują wyszkoleni i doświadczeni pracownicy Centrum Monitorowania Juwentus. Przeszkolone załogi interwencyjne regularnie będą patrolować okolicę naszego domu, aby w porę odstraszyć lub złapać nieproszonych gości. 

 
 

Zobacz też

Widok zdewastowanej czy chociażby nawet uchylonej bramy garażowej, która na 100% powinna być zamknięta, przywołują na myśl najgorsze scenariusze. Włamanie i kradzież cennego auta, rowerów czy narzędzi to nie tylko olbrzymie straty materialne, ale przede wszystkim ogromny stres i totalne zaburzenie poczucia własnego bezpieczeństwa. W związku z powyższym inwestycja w alarm do garażu to Twoja najlepsza decyzja! Poniżej podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze najskuteczniejszego systemu alarmowego do garażu.

W dzisiejszych czasach technologia odgrywa znaczącą rolę w wielu dziedzinach, a branża transportowa nie jest wyjątkiem. Jednym z najnowszych rozwiązań, które zdobywa coraz większą popularność wśród firm transportowych, jest elektroniczny system opłat drogowych, znany jako e-TOLL, połączony z monitoringiem GPS. Jako lider w dziedzinie usług dla floty transportowej, oferujemy szeroki zakres usług związanych z e-TOLL, aby pomóc firmom w zarządzaniu flotą i optymalizacji kosztów operacyjnych. W tym artykule przyjrzymy się temu, o czym musisz wiedzieć na temat e-TOLL dla firm transportowych.

Z radością informujemy, iż marka Juwentus otrzymała nagrodę Medal Europejski za usługę "Monitoring wizyjny i zdalna wideo-weryfikacja alarmów połączona z ochroną doraźną". Business Centre Club po raz trzydziesty czwarty przyznało Medale Europejskie. Powyższa nagroda honoruje firmy, których produkty i usługi spełniają najwyższe standardy europejskie. Jest to wyróżnienie za ciężką pracę, poświęcenie i nieustępliwość, ale przede wszystkim docenia się tu przedsiębiorczość.

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1