System alarmowy w domu - kiedy go zainstalować?

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
System alarmowy w domu zapewnia bezpieczeństwo jego mieszkańców oraz dobytku, nie powinniśmy więc zwlekać, aby go zamontować. Najlepiej pomyśleć o instalacji już na etapie zakładania instalacji elektrycznej w budowanym domu. Jeśli jednak pomyślimy o tym znacznie później, możemy zadbać o bezpieczeństwo dzięki systemom bezprzewodowego. Przejdźmy do konkretów. 

Mądry Polak po szkodzie? Nie tym razem!

Budując dom, musimy odpowiedzieć sobie na niezliczoną ilość pytań, także w związku z jak najskuteczniejszym zabezpieczeniem domu. W przeszłości odkładano ten temat na późniejszy, odległy termin, twierdząc, że nie jest tak pilny. A później znów pojawiały się inne wydatki. Nierzadko więc domy pozostawały niezabezpieczone. 

Współcześnie ciężko sobie wyobrazić taki stan, zwłaszcza że złodzieje potrafią z premedytacją splądrować dopiero co powstający dom, kradnąc z niego dosłownie wszystko, co ma jakąś wartość: rury, okna czy przybory sanitarne. Nie ma więc co czekać aż w naszym domu pojawią się nieproszeni goście. Porządny alarm domowy szybko ostudzi ich zapędy!

Nie czekajmy - zamontujmy alarm i bądźmy bezpieczni

Jeśli więc budujesz dom lub planujesz jego remont, skorzystaj z pomocy agencji ochrony Juwentus, której wykwalifikowani, doświadczeni pracownicy wykonają projekt instalacji alarmowej i zamontują wybrany system alarmowy. Dzięki podłączeniu go do Stacji Monitorowania Alarmów zyskasz całodobowy monitoring sygnałów alarmowych, który będzie ochraniał twój dom i rodzinę. Intuicyjna i łatwa w obsłudze aplikacja mobilna da Ci dostęp do obrazu z kamer domowych oraz możliwość sterowania całym systemem. A gdy wydarzy się coś niepokojącego (włamanie, przerwa w dostawie prądu itp.), zostaniesz o tym powiadomiony. Co więcej, jeśli dysponujemy już systemem alarmowym, zawsze możemy nawiązać współpracę z firmą ochroniarską Juwentus w zakresie usługi monitorowania oraz interwencji. 

Alarm bezprzewodowy - ta sama pewna ochrona

Tak jak wspomnieliśmy, warto zlecić montaż instalacji podczas budowy domu lub w czasie jego remontu, ponieważ można to zrobić razem z innymi pracami, jeszcze przed położeniem tynków. Może się jednak okazać, że nie zdecydujemy się na to na tym etapie, ale później, gdy dom będzie już wykończony. Co w tej sytuacji? Czy musimy się przygotować na kucie ścian, bałagan i hałas w domu? Nic z tych rzeczy, gdyż Juwentus w swojej ofercie ma również alarmy bezprzewodowe, które działają tak samo niezawodnie, skutecznie, pewnie chroniąc domowników i dobra materialne. 

Niezależnie od tego, jaki to będzie alarm - przewodowy schowany pod tynkiem, czy bezprzewodowy, mamy pewność całodobowej ochrony, którą sprawują wyszkoleni i doświadczeni pracownicy Centrum Monitorowania Juwentus. Przeszkolone załogi interwencyjne regularnie będą patrolować okolicę naszego domu, aby w porę odstraszyć lub złapać nieproszonych gości. 

 
 

Zobacz też

Włamania, napady czy też wypadki takie jak pożar i zalanie stanowią poważne zagrożenie zarówno dla naszego mienia, jak i dla bezpieczeństwa domowników. Profesjonalna ochrona domu jednorodzinnego pozwala na znaczne zredukowanie ryzyka wystąpienia wymienionych zdarzeń oraz na podjęcie natychmiastowych działań ratunkowych. Na jaki zakres ochrony domu warto się więc zdecydować i jak wybrać właściwą firmę ochroniarską?

W wyniku zatrucia czadem co roku umiera w Polsce kilkadziesiąt osób. Aby chronić się przed tym zagrożeniem, należy przede wszystkim regularnie sprawdzać sprawność urządzeń grzewczych i kominów. Niezwykle istotną czynnością, która pozwala zapobiec rozwojowi niebezpiecznych sytuacji, jest również montaż czujnika czadu. W poniższym artykule wyjaśniamy, dlaczego sprzęt ten jest aż tak ważny i czym powinniśmy kierować się przy jego wyborze.

Możemy z radością ogłosić, że firma Juwentus po raz kolejny otrzymała nagrodą Lauru Konsumenta oraz Konsumenckiego Lidera Jakości. Wyróżnienia te świadczą o docenieniu naszych usług zarówno przez Klientów, jak i przez ekspertów. Bardzo dziękujemy za Państwa zaufanie!

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1